Jestli máte chuť na takřka dokonalý komorní thriller, tak můžu doporučit Tísňové volání: https://www.csfd.cz/film/585890-tisnove-volani/komentare/ Dvě místnosti, jeden herec (ostatní jsou jen křoví nebo hlasy v telefonu) a výborně napsaný scénář.
Tísňové volání mohu jenom doporučit, stejně tak doporučuji Střídavou péči https://www.csfd.cz/film/509527-stridava-pece/prehled/ nepříjemně obepínající film ústící do strašidelného psychoteroru, navíc je to skvělá prevence. Oba filmy u mne za 10/10
Jako jsem na téhle planetě asi jediný, komu se alespoň trochu líbila nová Godzilla a já prostě chci vidět živou, tříhlavou saň jako vystřiženou z Targaryenské zástavy a toho přerostlého motýla taky.
@Nevada Ten Shazam mi přijde takovej dětinsky přiblblej že se mě to asi bude líbit, každopádně do toho dark univerza to asi moc nezapadá.. No a Aquaman.. I Sharknado mě láká víc.
@Nevada No krásný omalovánky, oboje. Momoa vypadá jako tupej dřevák, Amber Heard v nepadnoucím sexistickém kostýmečku.... To i ten infantilní Shazam na mě dělá lepší dojem.
Komentáře
jůůůůů
Dvě místnosti, jeden herec (ostatní jsou jen křoví nebo hlasy v telefonu) a výborně napsaný scénář.
Něco se to snaží říct o uctívačích kultu smrti
Ah, Batman by nebyl? :-s
No krásný omalovánky, oboje. Momoa vypadá jako tupej dřevák, Amber Heard v nepadnoucím sexistickém kostýmečku.... To i ten infantilní Shazam na mě dělá lepší dojem.
@Monte Karstark
Ne nejsi, Edwardsova Godzilla je pro mě jeden z nejoriginálnějších a nejlepších blockbusterů poslední dekády (ostatně mé pocity z filmu dokonale vystihuje Kamil Fila zde https://www.respekt.cz/delnici-kultury/godzilla-jako-trenazer-bezvyznamnosti-a-ztraty-iluzi), pochybnosti o dvojce sice přetrvávají, ale až do premiéry se mohu utěšovat perfektním trailerem.
A protože posledním významným trailerem Comic Conu jsou druhá Fantastická zvířata a ještě zde není, tak ho rovnou nahodím.
Z jedničky si pamatuju jenom, jak moc byla špatná, ale tohle je zatím velmi dobré