Aktuality ze světa Písně ledu a ohně - Ice & Fire

upraveno 23. července 2017 v Píseň ledu a ohně
imageAktuality ze světa Písně ledu a ohně - Ice & Fire

George R.R. Martin na svém blogu uveřejnil nějaké nové informace. Nelekejte se, vydání Vichrů zimy je ještě hodně daleko. Martin popírá „zprávy“, které se objevují po internetu o vydání Vichrů zimy. Počínaje tím, že má knihu dopsanou a z jakéhokoliv … celý článek

Číst celý článek zde


13»

Komentáře

  • Stejně by to bylo neoficiální, takže žádný prostor by mu to neubralo.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Aviv napsal(a):

    Na SW vo vlákne o IceFire.

    ano
    svoa00 napsal(a):

    @Aviv Jo tak. Já jenom, jestli Nevada nenaznačovala, že Martinovi ještě máme dát prostor :-#

    Nicméně, pokud byste měli nutkání pokračovat v "dopisování" ságy, tak s tím taky prosím zamiřte do jiného vlákna. Je tady někde téma "jak to dopadne" (ale jestli je to přesný název nevím), nebo do Fanouškovské fikce ;)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Já se obávám, že až Martin dopíše Vichry, tak vybuchne vesmír.
    I když jsem slyšel, že Chuck Norris už je četl, tak nevím :-k
  • @Monte Karstark já se bojím, že mě už vůbec nebude zajímat, jak Píseň dopadne, až je jednou dopíše :-(
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @Dreamer No když jsem si četl ty uvolněné kapitoly, tak mě to zase chytalo a byl jsem zvědavý co bude dál. Ale už je to taky nějaký ten pátek co jsem to četl, takže nevim.
  • Myslím, že se do toho bude dáti dostat.
  • @Aviv jenže tou dobou už možná budu mít před sebou mnohem zajímavější věci ke čtení a Píseň se přesune na okraj zájmu :-k Tanec mě v mnoha ohledech docela naštval a Hostina v nemálo kapitolách dost nudila.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Dreamer napsal(a):

    tou dobou už možná budu mít před sebou mnohem zajímavější věci ke čtení

    Příbalové letáky? :king:
  • @Krisa doufám, že budou velký písmenka a obrázky =D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    image
  • @Dreamer On ještě někdo věří že to dopíše. Já myslím, že se do toho zamotal a neví jak ven, moc postav složitý příběh. (bud by musel povraždit nebo spojit linky)
  • p1e9t9r2 napsal(a):

    (bud by musel povraždit nebo spojit linky)

    To první je jasné a to druhé Martin říkal, že plánuje :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Martin na svém blogu oznámil, že 1. část Fire & Blood vyjde 20. 11. 2018. Zároveň v podstatě potvrdil, že Vichry letos už ne.

    http://georgerrmartin.com/notablog/2018/04/25/fire-blood-on-the-way/
  • :D hmm tak zase nic :D já si říkal, že než dokončím vejšku bude kniha venku :D
  • @p1e9t9r2 Myslím že si můžeš v klidu prodloužit studium o semestr či dva a nic se nestane ;)
  • čau!

    Tak můj názor! Vichry Zimy nebudou dřív venku než konec seriálu. Taky předpokládám že seriál dopadne odlišně.
    Martin pochopitelně už dávno ví jak celou ságu zakončit, ale asi je to veliký perfekcionista.
    Podle všeho je jeho vzor Tolkien a ten byl v tomto stejný.
  • Petr489 napsal(a):

    čau!

    Tak můj názor! Vichry Zimy nebudou dřív venku než konec seriálu. Taky předpokládám že seriál dopadne odlišně.
    Martin pochopitelně už dávno ví jak celou ságu zakončit, ale asi je to veliký perfekcionista.
    Podle všeho je jeho vzor Tolkien a ten byl v tomto stejný.

    image

  • @Petr489

    On jim měl říct konec, takže se mají dobrat stejného konce jen odlišnou cestou :( a co jsem četl ten uniklý scénář, tak za to jsem rád, že jsem si ty knihy nekoupil :D :D :D :D :D :D :D :D :D
  • tak ani tento rok vichry nebudu ? buhehehehe
  • I kdyby vichry někdy vyšli, tak jelikož to není poslední kniha tak stejně by jsme museli čekat dalších spoustu let na další knihu. To je pro mě jak louže do bláta
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.