Aktuality ze světa Písně ledu a ohně - Ice & Fire

upraveno 23. července 2017 v Píseň ledu a ohně
imageAktuality ze světa Písně ledu a ohně - Ice & Fire

George R.R. Martin na svém blogu uveřejnil nějaké nové informace. Nelekejte se, vydání Vichrů zimy je ještě hodně daleko. Martin popírá „zprávy“, které se objevují po internetu o vydání Vichrů zimy. Počínaje tím, že má knihu dopsanou a z jakéhokoliv … celý článek

Číst celý článek zde


«13

Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Vichry zimy fučí sice stále v nedohlednu, ale něco ze zimy se přesto blíží :)
  • tak to vypadá, že díky tomu naprosto fantastickému, dech-beroucímu seriálu s podmanivým scénářem můžeme na další díl zapomenout...
  • @Kalam Mekhar A jakej vliv má seriál na nedopsanou knihu? :D
  • Podle mě to nevydá nikdy, čeká až umře, aby to nemusel vydávat ... Teď už na tom dělá tak dlouho, že je očekávána kvalita minimálně Shakespeara :D
  • proč dělá jinou knihu :(
  • @sfik že už má vyděláno na kuřata na x let dopředu.
  • @Kalam Mekhar Hele, já bych neřekl že u něj je to v tomto směru o penězích a že to má spojitost se seriálem.. To je prostě syndrom vyhoření..
  • Když to tak počítám, Sen jara může vyjít klidně až za 15let... Ale aspoň,že Targaryeni a Kniha mečů jsou v dohlednu...
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Ak si dobre pamätám, blok mu začal po Búrke. Plus mínus medzi Búrkou a Hostinou bolo 6 rokov, medzi Hostinou a Tancom 6 rokov, medzi Tancom a Vichrami zatiaľ 6 rokov. Pri troche šťastia to bude 6 a pól roka s už nejakým materiálom. Takže ak Vichry vyjdú na začiatku budúceho roka tak Sen tiež zhruba za 6 a pól roka, nie za 15.
  • AvivAviv
    upraveno 25. července 2017
    Ono to asi přeci jen měla být trilogie, jak plánoval na začátku. Pak by nebyly žádné bloky.
  • Ale viděli jste náčrt toho děje, co měl být trilogií? To bylo něco hrozného. Takto máme alespoň něco dobrého a zajímavého. Pravda, dokončení je nejisté, ale říkám si, jestli to tak není lepší.
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    @Gepeto mozno je to takto medzi Hostinou a Tancom 6 rokov, medzi Tancom a Vichrami to bude 12 rokov
  • Denebola napsal(a):

    Ale viděli jste náčrt toho děje, co měl být trilogií? To bylo něco hrozného. Takto máme alespoň něco dobrého a zajímavého. Pravda, dokončení je nejisté, ale říkám si, jestli to tak není lepší.

    Hej, toto je lepší príbeh.
  • Myslím, že to Mistr určitě dokončí, ovšem už taky není nejmladší. Proto můžeme počítat, že pauza mezi vydáním Tance a Vichrů a pak mezi Vichry a Snem může být větší a větší... Kdyby byla pauza mezi Tancem a Vichry stejná jako mezi Hostinou a Tancem, už bychom tady Vichry měli...
  • upraveno 10. září 2017
    Třeba se dodatkem, že snít může každý, naráží na Sen o jaru a čekají nás obě knihy. Kappa :D
  • Anebo budou Vichry příliš dlouhé, než aby byly vydané jako jedna kniha (jako Bouře a Hostina), vyjdou nám tedy dva nové díly téměř současně, a budeme očekávat díl osmý... :twisted:
  • upraveno 11. září 2017
    Až slunce bude vycházet na západě a zapadat na východě. Až moře vyschnou a hory budou létat ve větru jako listí. Tehdy knihy vyjdou, ale ne dřív. 8-)
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Mistr Kápě A není pochyb o tom, že Martin po vzoru Pratchetta završí svou ságu obrovským párním válcem =D
  • Mistr Kápě napsal(a):

    Až slunce bude vycházet na západě a zapadat na východě. Až moře vyschnou a hory budou létat ve větru jako listí. Tehdy knihy vyjdou, ale ne dřív. 8-)

    Tak jo, čas na umiestnenie výbušnín pod kerési kopce a čerpadiel k Mŕtvemu moru a co já vím, asi tie svetové strany premenejume. 8-)
  • Mistr Kápě napsal(a):

    Až slunce bude vycházet na západě a zapadat na východě. Až moře vyschnou a hory budou létat ve větru jako listí. Tehdy knihy vyjdou, ale ne dřív. 8-)

    ...až GRRM porodí živé dítě... :D

  • @ZoiD no fuj...tohle jsem si nikdy představovat nechtěla :D
  • Kdyz jsem Pisen zacinala cist, byla jsem svezi jako Sansa. Ted vadnu jako Cersei a nez to dopise, neprectu si to, protoze budu slepa jako stara chuva ;-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Tyna Zdravím starou gardu (to mluví za vše, tedy že to přirovnání sedí :) )
  • A zatím se patrně dočkáme asi dvaceti knih o historii Martinova světa... :-D
    Četli jste Pratchetta? Já jsem zkoušel jednu jeho knihu, moc se mi to nelíbilo...
  • @Bronn ano četla jsem dvě knihy a mám v plánu zkusit i všechny ostatní :-) nadčasový Pratchettův humor bude hádám vždy aktuální.
  • @flanker.27 Garda umírá, ale nevzdává se!
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Borůvka Merde! :)
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    @Bronn Pratchett je neskutečně úžasný.
    Momentálně jedu celou sérii o Toničce (trochu jiný styl než zbytek Zeměplochy) odznova - podle mě nejlepší sága o dospívání, kam se na to hrabe Potter.
  • @Bronn čtu teď pátou knihu Zeměplochy a je to úplně super. Pratchett ma skvělý smysl pro humor například tahle vysvětlivka co je to žužmelín. Žužmelín = kožešina kunovité šelmy skvrnostaje. Skvrnostaj je malé černobílé zvíře podobné lumíkovi, které žije výhradně ve středových krajích. Jeho kožešina je vzácná a velmi ceněná - cení si ji především skvrnostaj sám; ten sobecký malý bastard udělá téměř cokoliv, jen aby se s ní nemusel rozloučit.
  • Mě to prostě nějak nesedlo... V létě jsem četl Píseň krve, znáte to? Trošku se to podobá hraničářovu učni, zhltnete to za pár dní...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.