TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
Hra o trůny se chystá do vysílání na jaře roku 2011. Jaká bude její konkurence? Poradí si HBO s vycházející hvězdou na produkčním poli stanicí Starz a jejími projekty Spartacus, Pillars of the Earth a zejména pak fantasy Camelot? V pozadí bude jistě číhat i projekt od tvůrců Tudorovců Borgias. Nebo bude největším oříškem sesterský projekt Boardwalk Empire? Či překvapí někdo jiný?



Vím, některé seriály se časově přímo nepotkají, ale to nemůže diskuzi nijak škodit a to tu tu jde hlavně. Takže se nenechte omezovat těmihle mými žblepty. :-)
1311312314316317361

Komentáře

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    svoa00 napsal(a):

    Já ti dám starej, je zhruba v mojem věku :D

    Však jo, proto tam jsou uvozovky :P
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Trochu mě ale zaráží, že se už řeší i Regis, Milwa atd. To je dle mého případ až nějaké té druhé-třetí řady.

    Škoda že do těch rolí se nedají naverbovat někteří cosplayeři. Minimálně u ženských postav bych měl jasné kandidátky. =D
  • Tyrion Lannister Vyborne tipy na stvarnenie postav... Adam Driver by bol skvely Cahir a Luke Evans sedi na Emhyra. Trosku ma zarazil tip na Marigolda... nie som si ista,ci by sa Aidan Gillen dokazal premenit zo slizkeho manipulatora na barda,ktory bali zeny na pockanie. :-D Mads Mikkelsen a Pilou Asbaek ako kandidati na Bonharta su tiez dobry tip,obidvaja vedia vynikajuco stvarnit zvratenych zaporakov.
    Uvidime,kto si nakoniec zahra v seriali... obsadenie Geralta a Ciri bude rozhodujuce. :-)
  • SagartSagart Amo ergo sum
    Já spíš tipuji, že obsadí méně známé herce, přeci jenom jde o seriál a ať už to natočí kdokoliv, pochybuji že v první sérii jakéhokoliv seriálu by se sešli Evans, Waldau, Green, Hamill, Driver...
  • Sagart napsal(a):

    Já spíš tipuji, že obsadí méně známé herce, přeci jenom jde o seriál a ať už to natočí kdokoliv, pochybuji že v první sérii jakéhokoliv seriálu by se sešli Evans, Waldau, Green, Hamill, Driver...

    No jenom aby ses nedivil. Mikkelsen i Eva Green hráli v seriálech několik let, Adam Driver v seriálu Girls (i když je pravda, že je právě vytížený ve filmech režisérů jako Jarmuch, Scorsese a Soderbergh, což je asi nejlepší zužitkování hraní ve SW :D). Už nějakou dobu i známí herci hrají i v seriálech, takže je dost dobře možné, že se v castingu jedno dvě slavná jména objeví.
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @svoa00 S tím souhlasím. Jedna, dvě hvězdy ok. Ale čekat hvězdné obsazení. To ne.
    Ovšem na jednu stranu by se mi u Witchera dost líbilo, kdybych si postavy nemusel spojovat s jinými známými filmovými či seriálovými postavami.
  • Tak Hamill je na pracáku ne? :D
  • @sfik Nevím, jestli ty to víš, ale Hamill vždycky přinejmenším namlouval animáky

    https://www.imdb.com/name/nm0000434/?ref_=nv_sr_1
  • @svoa00 jj vím :) ale to byla spíš narážka na smrt Luka ze který Mark neměl moc radost
  • Sagart napsal(a):

    Ovšem na jednu stranu by se mi u Witchera dost líbilo, kdybych si postavy nemusel spojovat s jinými známými filmovými či seriálovými postavami.

    Jop, taky si myslím. Někdy je těžké se od předchozích rolí odpoutat. Hlavně když by to byl někdo, na koho sedm let opakovaně koukám v trůnech :D Ale zas to záleží na herci a maskách a tak, pak člověk za chvilu ani neví.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @sfik
    sfik napsal(a):

    @svoa00 jj vím :) ale to byla spíš narážka na smrt Luka ze který Mark neměl moc radost

    Nebyl sám.

    @CervenKa
    CervenKa napsal(a):

    Sagart napsal(a):

    Ovšem na jednu stranu by se mi u Witchera dost líbilo, kdybych si postavy nemusel spojovat s jinými známými filmovými či seriálovými postavami.

    Jop, taky si myslím. Někdy je těžké se od předchozích rolí odpoutat. Hlavně když by to byl někdo, na koho sedm let opakovaně koukám v trůnech :D Ale zas to záleží na herci a maskách a tak, pak člověk za chvilu ani neví.
    Přiznám se, že pokud by Lena byla Yennefer a Nikolaj Geralt, asi bych se těžko zbavoval myšlenek na hru o trůny a mohlo by to negativně ovlivnit zažítek. Ti dva jsou fantastičtí, ale znovu je vidět nepotřebuji.

    @Sagart
    Sagart napsal(a):

    @svoa00 S tím souhlasím. Jedna, dvě hvězdy ok. Ale čekat hvězdné obsazení. To ne.
    Ovšem na jednu stranu by se mi u Witchera dost líbilo, kdybych si postavy nemusel spojovat s jinými známými filmovými či seriálovými postavami.

    Nelze čekat hvězdné obsazení a ostatně je dobré, když dostanou prostor i nováčci. Ale na druhou stranu je imho Geralt na tolik komplexní postava, co do emocí, že by ho určitě měl dost už někdo zkušený. To samý pro Ciri. Ty dvě hvězdy, bych rozhodně použil na tyhle dva, protože špatný casting v těhle roli může zab=t celý seriál. Speciálně Ciri.

    @Janulka
    Janulka napsal(a):

    Tyrion Lannister Vyborne tipy na stvarnenie postav... Adam Driver by bol skvely Cahir a Luke Evans sedi na Emhyra. Trosku ma zarazil tip na Marigolda... nie som si ista,ci by sa Aidan Gillen dokazal premenit zo slizkeho manipulatora na barda,ktory bali zeny na pockanie. :-D Mads Mikkelsen a Pilou Asbaek ako kandidati na Bonharta su tiez dobry tip,obidvaja vedia vynikajuco stvarnit zvratenych zaporakov.
    Uvidime,kto si nakoniec zahra v seriali... obsadenie Geralta a Ciri bude rozhodujuce. :-)

    No mne teda Marigold přišel speciálně při tom balení žen slizský až až :D. Navíc s Malíčkem má společného to, že rád trousí na ostatní svá životní moudra a oba používají spíše mozek než svaly (přestože Petyr je milionkrát chytřejší.) Proto si myslím, že Aidan by vůbec nebyl špatný kandidát.

  • Mne by sa ako Marigold hodil ten týpek, čo pôvodne hral Daaria. Nahoďte ho do fancy oblečku, do ruky lutnu, a Marigold ako vyšitý. :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Tak zrovna Waldau by mi líbil i na Marigolda. Ale ještě lepší by byl Simon Baker (Patrick Jane z Mentalisty) nebo vzhledově Jensen Ackles (Supernatural). Případně i Lucifer Tom Ellis (má správný šarm a umí se chovat a ksichtit jako blbec). A taky Dominic Cooper by byl fajn.

    Na Geralta by se mi líbil Matt "Constantine" Ryan.

    Úžasná Triss by byla Dina Meyer v mladších letech (pořád jí to sekne, ale v těch skoro 50 už prostě nevypadá na 25).

    Jako Yennefer by mi sedla možná Abigail Spencer.
  • @Nevada OK, můj dream team je teda Matt Ryan jako Geralt, Dominic Cooper jako Marigold, Eva Green jako Yenefer, Luke Evans jako Emhyr a Adam Driver jako Cahir :D
  • Na Emhyra by mi dost seděl Vincent Cassel ale Luke Evans by nebyl špatná volba. Evu Green už prosím ne. A Geralt je jednoznačně Vladimír Kulich - výškou, postavou, barvou očí vším odpovídá. Jen vlasy přebarvit z blond na bílo a je z něj Geralt jak se patří.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Everett_Young Kulich je dobrej, ale kdyby to točili o pár let dřív.
  • upraveno 26. března 2018
    Tak já to vidím takto:

    Geralt: Matthew Wolf
    Yen: Eva Green
    Tris: Karen Gillan Christina Hendricks
    Ciri: Dafne Keen Emilia Jones
    Angoulême: Maisie Williams Dafne Keen
    Emhyr: Michiel Huisman
    Vesemir: Mark Hamill
    Fringilla Vigo: Angélica Celaya
    Marigold: Shazad Latif
    Vilgerfortz: Jason Isaacs
    Leo Bonhart: Michael C. Hall
    Milwa: Christine Chatelain
    Regis: Matt Smith
    Stefan Skellen: David Tennant
    Assire: Mary Wiseman
    Philippa: Morena Baccarin
    Sabrina: Naomi Scott
    Rience: Sam Witwer
    Henselt: Brian Blessed
    Foltest: Julian Sands
    Meve: Jessica Hynes
    Vattier: Cliff Simon
    Ida Emean aep Sivney: Rebecca Ferguson

    hergot jsem to nečetl tak dlouho, že si ani ty postavy nepamatuju.
    Ostatní třeba doplním, jak mě budou napdat. Případně změním stávající...
  • @Monte Karstark Díky, polovinu postav už si ani nepamatuju, kdo jsou. Měl bych si to znovu přečíst. Nebo možná zahrát...
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @ZoiD Máš zajímavé tipy, ale Karen jako Triss a Maise jako Ciri je dost příšernej nápad. Ruku na srdce.
    Ovšem ten herec Marigolda zaujal. V čem hrál?
  • upraveno 26. března 2018
    @Sagart
    Maisie jsem změnil na jednu z falešnejch Ciri. Tam se hodí víc.
    Jako Tris vážně nevím koho... Taková důležitá postava. Člověk ji musí milovat a zároveň nenávidět. Musí bejt mladá a zrzavá a milá a vypočítavá... Když mě napadne někdo lepší, klidně ji vyměním.
    Shazad Latif hraje ve Star Trek Discovery. Jestli umí zpívat, netuším, ale zahraje jak silnou postavu, tak strašpytla. Jinak Marigolda bych měl stejný problémy obsadit stejně jako Tris.
  • @ZoiD Triss je u mňa Evan Rachel Wood.
    image
  • @Arutha Pěkná, ale nic mi to jméno neříká. Kde hraje?
    Mimochodem právě jsem Tris změnil na Christina Hendricks. :)
  • @ZoiD Westworld, True Blood
  • @Arutha Na Westworld se časem chystám, na True Blood se nechystám.
  • @ZoiD Vo Westworlde som práve zistil, že Evan je nielen krásna, ale vie aj hrať. :) Podľa mňa by bola skvelá Triss.
  • https://www.csfd.cz/film/497379-the-terror/prehled/
    Caesar a Brutus na jedné lodi? to nedopadne dobře :D
  • @DanielSvatoš mám v plánu na to kouknout. Už jsi viděl pilotní díl?
  • @Everett_Young ještě ne, pustím se do toho v pátek
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.