14. kolo povídkové soutěže - Ice & Fire

upraveno 23. července 2017 v Povídky
image14. kolo povídkové soutěže - Ice & Fire

Další kolo povídkové soutěže právě začíná. Bronn vám připravil následující témata: Války a bitvy Západozemí – Od nejstarších válek a bitev za Věku hrdinů přes Dobyvatelovy války či krvavý tanec draků až po Robertovu rebelii. Starkové ze Zimohradu – Odedávna … celý článek

Číst celý článek zde


«13

Komentáře

  • @Nevada Tak to chystané nové kolo bylo opravdu brzy :-D
    @Bronn Hmmm... zajímavé náměty. Na Starky se už moc těším a války jsou má oblíbená témata. Co si jen vybrat :-k :-k :-k
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    Super témata, hlavně na zemi za Zdí se těším.
    :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Když jsem četla témata, tak mě zasvrběly prsty a dostala jsem chuť zase se po čase zapojit. Ale moje lenost určitě zaúřaduje a tohle nutkání zažene :)
  • Už podle témat to opět vypadá na silné pánské kolo :-) Tak snad něco napadne i mě :-D
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    @Michelle běda jestli ne! =D
  • @Riokai Za nic neručím :anxious: Mám to momentálně zaokrouhlené na dvacet soutěžních povídek. To už by bylo i na ukončení kariéry :-D Což teda netvrdím, že plánuju. Tak popřemýšlím a uvidím, co mě napadne.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    To si doslova říká o jednu velkou událost, která pokrývá všechna tři témata dohromady :D
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    @Michelle co takhle "kuchařku za Zdí"? Takové nenáročné volnomyšlenkové psaní =D
  • Jsem moc rád, že se Vám témata líbí... Nejvíc se těším, co kdo napíše na Starky a země za Zdí-zvlášť to druhé by mohlo být dost zajímavé... :-D
  • @Riokai Přes kuchařky je tu Martin :-) Ale nějakou jinou blbost bych možná mohla vymyslet :twisted:
  • Fíha, to bola teda rýchlosť (len ja idem nejak neskoro) :-D. Témy sú fantastické, dúfam že mi niečo napadne, ale veď do 30.9. ešte času dosť :-).
  • Září už přišlo, čas se krátí... Jak jste na tom se psaním?
  • Zatím dost bídně. V hlavě něco lehce vymyšleného mám, ale ve wordu ani tečku :-D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    :twisted:
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    Bida, bida, bída...
  • Já mám kostru povídky poměrně přesně a uceleně v hlavě, ve wordu zatím stránku a půl... Ale tu jsem napsal už před měsícem, od té doby bída, zkrátka to nějak nejde... :wall:
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @Bronn Jak říká Martin. Máš lepší a horší dny na psaní, z toho ty horší převažují :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    :)
    image
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    Ha, deset dní uběhlo a věci se daly do pohybu! Včera jsem měl jakože ten lepší den, přidal jsem dva odstavce, pak jeden z nich smazal a ten co mi zůstal jsem nakonec neuložil. Takže dobře odvedená práce. =D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 15. září 2017
    Skoro jako Martin :-D

    Tak co, budeme prodlužovat?
  • Já bych byl pro, zatím jsem na tom dost bídně... :-k
  • Co by to bylo za kolo, kdyby se neprodlužovalo :-D Už je to taková pěkná tradice :-)
  • :-D :-D :-D ... To je naprostá pravda :applause:
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    upraveno 19. září 2017
    Tak teda jo, prodlužme to.
    Computer man
  • Poprvé jsem se chtěl zúčastnit, dokonce poprvé jsem něco napsal, držel jsem se termínu, mám hotovo a vy si to prodloužíte...:)
  • @Mithrandir Na to je přece jednoduché řešení - napiš ještě jednu ;-)
    Tak ono je to dilema. Držet se termínu a mít třeba jen tři povídky, anebo posunout termín a mít jich pak třeba deset... Já se taky většinou vlezla do termínu, ale stejně jsem příznivcem spíš té druhé možnosti, protože jsem ráda za víc povídek na čtení :-) A ten delší čas se právě dá použít na napsaní další povídky.
  • upraveno 20. září 2017
    Co jsem se koukal na první kola, mám ten pocit, že kvalita stoupla na úkor kvantity. Je to samozřejmě dobře, je lepší málo kvalitních povídek než hodně nekvalitních, ale stejně jsem rád za každou povídku a i za každého nového autora ( přestože se do nich sám nejspíš počítám :-D ). Tohle kolo bychom třeba mohli překonat desítku, nemyslíte? :-)
  • Já bych teda určitě neřekla, že by předtím byly povídky míň kvalitní... On to každý asi posuzuje dost subjektivně. Ale už od prvního kola se objevovaly skvělé povídky, které se mi zapsaly do paměti. A musím i říct, že mi styl (a témata) některých autorů, co psávali a už nepíšou dost schází. Ale zase je samozřejmě fajn, že přibili noví autoři :-)
  • :oops: Já jsem si jich přečetl jenom několik, samozřejmě, v každém kole se najde několik výborných autorů... ;-)
  • @Bronn Za dlouhých zimních a podzimních večerů to určitě všechno doženeš :-D Já to spíš myslela tak, že každá povídka si najde svého čtenáře :-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.