Hra o trůny ožívá

upraveno 2. dubna 2011 v Seriál Hra o trůny
1222325272835

Komentáře

  • upraveno 2. dubna 2011
    Tak nevíme, co se v 8. epizodě stane, že? Jen odhadujeme. Ale předpokládám, že ten název bude hříčka na Aryino „Stick with the pointy end“, takový krutý žertík osudu...
  • upraveno 2. dubna 2011
    Dámy a pánové, Hollywood reporter, jeden z nejváženějších webů co se týče kritiky filmů, seriálů, hudby atd zveřejnil svou kritiku na Game of Thrones a je převelice kladná, chválí se v ní téměř vše a věřte, že jejich slova mají váhu.
    Ačkoliv každý člověk vnímá věci jinak a i kritika je relativní, naplnilo mě to velmi pozitivním pocitem.
    http://www.hollywoodreporter.com/review/game-thrones-tv-review-174120
  • upraveno 3. dubna 2011
    Hollywood Reporter jsem potkal až dnes ráno.
  • upraveno 3. dubna 2011
    tak v českých končinách možná neznámý je, ovšem přečti si nějakou zahraniční diskusi třeba na winter-is-coming.net nebo westeros atd a uvidíš jak tam z toho lidi šílí :)
  • upraveno 3. dubna 2011
    ja to myslel tak, ze pri vcerejsim hledani recenzi po tvem upozorneni, se mi ji (tuto recenzi) nepodarilo potkat

    btw neni neco jako rotten tomatos na tv show?
  • upraveno 3. dubna 2011
    Na tenhle názor jsem čekal a těšil se nejvíce a potom co jsem si to přečetl jsem si na 100% jistý, že určitě nebudu zklamaný. Je mi jasné, že museli provést nějaké změny, otrocky to vše převést z knihy do seriálu by bylo špatné. Nejsem člověk, který by si nehal zkazit zážitek, kvůli nesmyslným maličkostem a stejně jako jsem si velmi užil filmové zpracování Pána Prstenů, jsem si teď jistý, že si užiju i tuto adaptaci
  • upraveno 3. dubna 2011
    já to říkal, že je výbornej:) "...House Baratheon, run by King Robert Baratheon (the wonderful Mark Addy)..."
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 3. dubna 2011
    Borgiové budou mít větší úspěch díky kvalitní dávce sexu a násilí.
  • upraveno 3. dubna 2011
    Na Addyho jsem čet hodně dobrejch ohlasu v poslední době, tak snad jo. A mimo ty hlavní postavy je vyzdvihovanej docela ještě třeba Theon - Allen.
  • upraveno 3. dubna 2011
    Tak už nás od ukázky dělí jen časový posun, v 9 hodin času východního pobřeží USA to vypukne :-)
  • upraveno 3. dubna 2011
    ja si to prave repetoval:
    po 15min sneak peeku (pred par mesici) byly nej ohlasy na Catelyn, Dany a Arya

    ted v prvnich recenzich doplnuji Roberta, Jaimeho, Sansu i Aryu, Jona, Tyriona, Theona, Joffreyho...

    coz je az snad na Cersei a Robba kompletni hlavni sestava

    Neda vzdy vzponmeli, ale snad aby neurazili :)
  • upraveno 3. dubna 2011
    mam v sobe 4 recenze (nebo dojmy) - 4x nadseni
  • upraveno 3. dubna 2011
    Já mám za sebou dojmy adminu westeros.org a ti se zaměřili spis na tu horší stránku. No, snad nebude tak zle... http://www.westeros.org/GoT/Features/Entry/4985/
  • upraveno 3. dubna 2011
    aha - tohle sem necet
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 3. dubna 2011
    21:00 hodin NY Time je u nás 3 hodiny ráno co?
  • upraveno 3. dubna 2011
    Nejhorší je, že zítra se k netu dostanu až někdy kolem třetí poobědě a vím, že se celý den nebudu moct na nic soustředit, protože DOMA MĚ BUDE ČEKAT GOT!!!!
  • upraveno 3. dubna 2011
    Jj, myslím ze posun je 6 hodin. Takže čekat nebudu, ale rano si přivstanu :-)
  • upraveno 3. dubna 2011
    hmm - vlastne tam opakuji to co jsem uz cet jinde - ale imho dost hnidopisni (Knight of Flowers now the Knight of the Flowers)
    - zas az tak kriticke mi to nepripada

    na tu zmenu chovani a duvodu Catelyn jsem zvedav - co tim sakra mysli?

    tesi me, ze vychvaluji nejen hlavni herce (bran, sansa, arya), ale take ty vedlejsi
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 3. dubna 2011
    Jo, posun je 6 hodin. Já ráno odjíždím brzy a podívat se nejspíš nestihnu. A domů se dostanu až kolem půl páté :o(
  • upraveno 3. dubna 2011
    jaj, to vám nezávidim :-) malou útěchou by mohla být uniklá scéna s nalezením zlovlčat, ale předem varuji, že je to absolutně strašná obrazová a zvuková kvalita.

    ad Catelyn - já to celý spíš tak prolít, ale u ní si myslim, že jde o úplný otočení jejích stanovisek ohledně Nedova odjezdu na jih. V knížce ho vesměs ona nutí, že to musí vyšetřit. V seriálu (viz scénář pilotu a trailery) mu vyčítá jeho přesvědčení odjet. Ale možná myslí i něco jiného...

    Jinak mě zaujaly asi 2 věci v těch dojmech z westeros.org. Prý hodně chybí větší důraz na sny u Brana a Dany. A Ranovi se dál nelíbilo odfláknutí vykreslení Královské gardy - ale to by bylo na delší popis, jen vyzobávám.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 3. dubna 2011
    K té královské gardě:
    Ona v první knize (jak to tak znovu čtu) zase až tak bombasticky vykreslená není. Dokonce tam o Jaimem pořád mluví jako o dědici lorda Tywina. Navíc tam moc sympaticky nepůsobí (pravidelný průplesk Sansy) - snad kromě Selmyho. Její propracování přijde postupně až v dalších dílech.
  • upraveno 3. dubna 2011
    Ranovi šlo spíš o to, že není lépe vylíčeno, že dříve byla garda fakt elitní jednotkou vyvolených hrdinů.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 3. dubna 2011
    Řek bych, že je z toho hodně znát změna nahlížení na některý věci okem člověka, kterej věci vnímá se znalostí všech čtyř dílů a že člověk, kterej je na úrovni prvního dílu, bude mít na věci jinej pohled.
  • upraveno 3. dubna 2011
    Alek:
    No vůbec by mi nevadilo, kdyby se s těmi sny v seriálu krotili oproti knížce, moc tyto "drogové" scénky nemám v oblibě :-D A ve vizuální podobě to musí být ještě horší než v knižní :-D
  • upraveno 3. dubna 2011
    btw. Můžeme počítat s titulky k sneak-peeku? Pokud bude k dispozici anglický originál, nabízím se k překladu, ale časování z duše nesnáším.
  • upraveno 3. dubna 2011
    hbocz by melo dat ten sneak peek i s cz titulky a to jak na webu, tak vecer v tv
  • upraveno 3. dubna 2011
    to chci na panelaku http://twitpic.com/4gn9bd
    ale asi nebydlim v dost velkym....
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 4. dubna 2011
  • upraveno 4. dubna 2011
    Tak ten začátek je hodně povedenej... Ani to že je to upravený vůbec nevadí, naopak mrazí mne v zádech při té části, kdy zdrhaj...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.