Hra o trůny ožívá

upraveno 2. dubna 2011 v Seriál Hra o trůny
1232426282935

Komentáře

  • upraveno 4. dubna 2011
    Tak jsem to zkouknul a je to velice dobré. Jen by mě zajímalo, proč ho na začátku nechal ten Jiný jít. Sice nám ze zalesněného Severu udělali tundru nebo Skotskou vysočinu, ale je to docela efektní.

    Ty zvuky, co vydává Jiný jsou hodně dobré, taky jsem měl menší mrazení. Líbí se mi, že se filmaři nebojí ukázat krev, vlastně nic menšího u tohoto seriálu ani nešlo. :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 4. dubna 2011
    Akorát si říkám, proč jsou White Walkers úplně černí :))
    Koukám nová diskuse, tak se přesunu.
  • upraveno 7. dubna 2011
    HBO odvysílalo 30 minutový "making of" a je dobře, že to udělali. V podstatě shrnuli a pospojovali všechna ta "vzdělávací" videa a rozhovory atd dohromady, dali tomu určitý řád, přidali nové záběry,útržky a rozhovory a ve výsledku to myslím navnadí určitě některé lidi, kteří si doposud nebyli jisti nebo o seriálu moc nevěděli.
    Ale hlavně to způsobilo, že těch 10 dnů do premiéry asi nevydržím :-D
  • upraveno 7. dubna 2011
    Jako naše HBO?

    Zatím jsem na webu nenašel ještě ani originál... :-(
  • upraveno 7. dubna 2011
  • upraveno 7. dubna 2011
    jj, právě mi to taky došlo do FB feedu.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 7. dubna 2011
    To je pořádně našlapaný video. A ten trůn na Orlím hnízdě vypadá dobře.
  • upraveno 7. dubna 2011
    Jo, je to super. Tohle si rozhodně zaslouží překlad. Jsem z toho nadšenej mnohem víc, než z tý ukázky z pilotu.

    Btw, v čase 16:16 můžete vidět mj. GRRM. A kolem 22:38 prý začíná hlavní hudební motiv.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 7. dubna 2011
    Aha, masakr, zní to dost dobře
  • upraveno 8. dubna 2011
    Tak po vlně kladných reakcí se teď začínají jako houby po dešti objevovat negativní recenze a jestli to mám v kostce shrnout tak se jedná o recenze typu "je to fantasy, takže je to blbost".

    http://blog.zap2it.com/kate_ohare/2011/04/todays-brew-game-of-thrones----before-after-part-2.html#comments

    http://blogs.indiewire.com/carynjames/archives/2011/04/08/gameofthrones/

  • upraveno 8. dubna 2011
    zvláštní recenze, zvlášť mě zaujalo jak rozebírá zlovlky:)
  • upraveno 8. dubna 2011
    ale vzdyt to jsou jen nejaky blogy...
  • upraveno 8. dubna 2011
    já nevím jak vy, ale já CHCI tu klíčenku - a nejenom Starků ale taky ostatních rodů! kua
  • upraveno 8. dubna 2011
    tak pokud dobre chapu, nekdo dostal od HBO promo meč (ja chci taky!!)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 8. dubna 2011
    Někdo dostal tři dračí vejce. Já chci taky!
  • upraveno 9. dubna 2011
    http://io9.com/#!5790383
    Nemám z toho moc dobrý pocit. :/
  • upraveno 9. dubna 2011
    Spíš mě zarazila tá část o vynechávání postav... takhle se můžeme obávat vynechání třeba Davose nebo Lorda Berika. :(
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 9. dubna 2011
    U Davose pochybuju. Bleskurychlý lord byl uvedený mezi obsazenými rolemi. Ale obavy sdílím. Trochu mám obavy o "zrušení" rodu Karstarků. Sice by mě to mrzelo neskutečně, ale dovedu si představit, že by tahle linie odpadla. Totéž dámy z Medvědího ostrova - teda pokud stará medvědice nebude mít nějakou větší úlohu v budoucnu.
  • upraveno 9. dubna 2011
    Proč? Zní to docela dobře. Za změnu považujou už sem tam pár vět navíc, sem tam víc prostoru nějaké postavě, což mi nijak nevadí. Takže třeba změna typu, že Ned bude kruťas či se tam objeví nějaká komická postavička navíc, nehrozí :)
  • upraveno 9. dubna 2011
    Tak Davos ani Mormontová mi nevadí ani trochu. Ještě vynechat Dany a budu spokojenej Lannister :) Hlavně, aby tam byl Stannis.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 9. dubna 2011
    A jejej, ono se bude škrtat? No byla by škoda vyškrtnout Manderly a Karstarky. Na těchto velkých rodech severu, bylo dobře vidět jak velké ztráty ve válce utrpěli seveřané. Když už škrtat, tak třeba horkýho koláče a spol. Citrouše a tuhle bandu.
    Jo a taky by mohli škrtnou zbytek Lannisterů.
  • upraveno 9. dubna 2011
    Mě by zase třeba vůbec nevadil takový Roose Bolton. A taky ten ožralý rytíř, co se stal šaškem (teď si nějak nevzpomínám na jméno).
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 9. dubna 2011
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 9. dubna 2011
    to byl Dontos, Dantos, nebo tak nějak
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 9. dubna 2011
    Dontos, tuším. A bez toho bych si to taky dovedla představit.
  • upraveno 9. dubna 2011
    Bolton je jedna z vůbez nejzajímavějších postav podle mne. Já bych škrtl Šílenou myš a též Citroše a spol.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 9. dubna 2011
    Já bych škrtnul tvojí pravou ruku...
  • upraveno 9. dubna 2011
    Jak vás vůbec mohlo napadnout chtít vyškrtnout Boltona a Davose, jedny z nejdůležitějších postav? :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 9. dubna 2011
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.