Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize

Včera jsem shlédl Zlatý kompas a musím povedať, že sa mi to páčilo.

Dobrá kvalita obrazu.

Zajímaví herci (Eva Green! s dětským hlasem) a jejich výrazné výkony.

Efektní vizuální podívaná.

Četl jsem i knihu (jen první díl) a s filmovou adaptací jsem velmi spokojen.

Kdybyste žili v tom světě, jakého byste asi měli daemona? :wink:

1329330332334335394

Komentáře

  • upraveno 15. ledna 2017
    to mi ani nepřipominej :wall:
    btw dneska se budu koukat na Jdi a dívej se tak jsem zvědavý :)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @flanker.27 Myslíš TOHLE? To jsem měl kdysi tu smůlu vidět, jen už jsem zapomněl, že jsem to kdy viděl. Asi tak jeden a půl dílu.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    Začal tu někdo sledovat Taboo (s Tomem Hardym, ne se Šmuclerem) - ačkoli Hardy tam taky vypadá, že by si interview v bedně zasloužil =D zatím jsem viděl první epizodu a spokojenost.
  • @Everett_Young dnes jsem viděl druhou a pořád dobrý
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. ledna 2017
    Ještě k tomu Kubrickovi, když jsem viděl trailer na obnovenou premiéru Barry Lyndona, lituju, že jsem to nikdy neviděl v kině, jen v televizi.

  • upraveno 18. ledna 2017

    to je fakt Josh Hartnett? já myslel že je mrtvej nebo tak něco
  • @DanielSvatoš hraje v Penny Dreadful, jestli to nezkrachovalo a že bych to tomu seriálu přála :D
  • Toto bude hrozne zlé, ale teším sa. :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Když máme dnes to (ne)hezké výročí... Kdyby někdo náhodou dosud míjel, doporučuji film Konference ve Wannsee.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Zajímavý rozbor od History Buffs filmu Agora (který doporučuji):

  • Ďalší fanúšik Agory? Dnes je krásny deň.
    Ten film ma rozplakal a nadchol a rozzúril a a a... Mon dieu! Fantastický film. A teraz som si spomenula na iný rozbor.
  • Inak to video sa mi páči.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 28. ledna 2017
    Zemřel John Hurt... tentokrát asi naposledy, ale u něj jeden nikdy neví.
  • 2016 ještě neskončil? Oni se ti Mayové snad s 2012 sekli o pár let?
  • :-( Prý rakovina, co se dá dělat.
  • Nebudu si hrát na přehnaně emotivního mileniála, když jsem Hurta osobně neznala, ani dělat cynické vtipy o tom, kolikrát v rolích umřel, takže jsem vybrala oceňující video. Vážně to byl velký herec vedlejších rolí.

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 31. ledna 2017
    Co to ve mně je, že se mi to tak těžce nelíbí...

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @flanker.27 Seš starej, cynickej a nemáš rád Hermionu :P

    (Je to skvělý a Gaston je boží!)
  • Tak já bych to vyjádřila tak, že mi vadí, že ten film podle traileru nenabídne žádnou přidanou hodnotu oproti animované verzi. Co to má za smysl kromě dojení peněz, udělanou hranou kopii něčeho, co ani kvůli technickým hodnotám předělávku nepotřebuje? To aspoň poslední verze Popelky nabídla něco nového.
  • @flanker.27 Emma Watson není dobrá herečka, Hermionu jí nikdo nikdy neodpáře, nemá na to.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 31. ledna 2017
    Krisa napsal(a):

    @flanker.27 Seš starej, cynickej a nemáš rád Hermionu :P

    Zásah =D

    @Dreamer A navíc je na zvíře moc ošklivá :twisted:
  • upraveno 31. ledna 2017
    @flanker.27 to si nemyslím, je pěkná, ale v tom traileru jí nevěřím romantičku a dokonce ani šprtku a to už je celkem problém :D

    P.S. ještě štěstí, že bude mít po ruce to kouzelné mluvící nádobí, co po ní bude uklízet, zatímco se bude s výrazem intelektuálky probírat knihovnou :-#
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Dreamer Jo, je krásné být nezávislou ženou se samočistícím porcelánovým servisem. :twisted:
  • Možno takový vymyslí zrovna nezávislá intelektuálka! Ale tenhle je jenom zakouzlený. :-D
  • Proč tohle dělají?
    Proč dělají předělávku animáče, která zcela přebírá scény z původního filmu?
    A proč dávají do traileru celou dějovou linku od začátku do konec? Abychom si jako vzpomněli o čem to je? Nebo to má být: "hele, neboj, tohle tam bude taky!"?
    Mám tu pohádku strašně ráda. Nicméně z toho traileru mám pocit, že tudletu nikdy nechci vidět, jelikož by se mi tahle novota pak cpala do hlavy i při koukání na tu původní.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    svoa00 napsal(a):

    Tak já bych to vyjádřila tak, že mi vadí, že ten film podle traileru nenabídne žádnou přidanou hodnotu oproti animované verzi. Co to má za smysl kromě dojení peněz, udělanou hranou kopii něčeho, co ani kvůli technickým hodnotám předělávku nepotřebuje? To aspoň poslední verze Popelky nabídla něco nového.

    Asi je to pre tých, ktorí ešte nevideli animovanú verziu, hoci po tom traileri, ani oni sa už nemusia dívať :D

    Každopádne najlepšie na tom vyzerajú asi animácie jednotlivých postáv-zariadení, takž jediná pridaná hodnota bude asi hlas McGregora.
  • @Gepeto Ano, taky jsem si všimla, že ten trailer vykecá devadesát procent děje :D
  • Takže takhle pokračuje adaptace Temné věže Stephena Kinga:
    http://www.imdb.com/title/tt1648190/combined

    Se vší úctou k Idrisu Elbovi (super herec) - ale tohle má být postava inspirovaná westernovými rolemi Clinta Eastwooda? Doufala jsem, že si Rolanda zahraje McConaughey se svým texaským přízvukem. Když k tomu přidám ne moc ostříleného režiséra, od kterého jsem viděla jenom nevýraznou Královskou aféru, tak tohle se bohužel mezi filmy, na které se těším, nedostane.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.