Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
http://www.mediar.cz/rada-pro-vysilani-ct-nadrzovala-clintonove/
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/426453-podpaleni-synagogy-byla-primerena-kritika-izraelske-politiky-rozhodl-nemecky-soud.html
oni to nechápou
tu debatu k zákonu jsem chvíli poslouchala, s odhlédnutím od zákona, naši politici by měli držet zobáky, co se týče ekologických a enviromentálních témat, jsou jejich představy a znalosti na úrovni pětiletého děcka a to hodně podceňuju pětileté děti. Měli by raději přiznat, že prachy jsou, co se Šumavy týče až na prvním místě a ukázat, kolik pěkných chatiček a pozemků si tam nakoupili...grrrr, už jenom chybí Zemanovy žvásty o ochraně živočicha člověka (= kamarádů, co plánují na Šumavě stavět) :evil: To je ze stejného ranku, jako když naši zlatí rybáři nadávají na kormorány, kteří se naučili chytře využívat naše zmršená vybetonovaná říční koryta a překapřené rybníky a nejradši by je brali kulometem (i když by střílení reálně na početní stavy kormoránů nemělo vliv)....konec zeleného okénka.
Líbí se mi jak všichni příslušníci politického establishmentu vědí, že Trump bude špatný prezident a ve skutečnosti mají z jeho vítězství staženou pr..l :D
USA už jednou svojí revolucí inspirovali Revoluci a změny v Evropě, proč by se to nemohlo opakovat i v tomhle případě ? :D
To byl určitě čin pomateného jedince, který s jistým náboženstvím nemá nic společného...
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/427090-inaugraci-provazeji-nasilnosti-protestujici-demoluji-vylohy-policie-pouzila-slzny-plyn.html