Hra o trůny ožívá

upraveno 2. dubna 2011 v Seriál Hra o trůny
1212224262735

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 31. března 2011
    Si představ, kdyby do té cely zavřeli MacGyvera. V té cele by neměl nic pomocí čeho by mohl utéct. Ale takový holubí trus...
  • upraveno 31. března 2011
    To rozhodně nemůžou riskovat! Takový prominenti jako je MacGyver, Bruce Willis nebo Chuck Norris (i když na něj je i tohle vězení krátké), na ty si prostě při budování vězení musí dát bacha, o tom žádná! :-D
  • upraveno 31. března 2011
    Tak mě napadá - co brání tomu, aby hrál Stannise Chuck? Potřebuje prachy a vyjde lacino.
  • upraveno 31. března 2011
    Lysa, respektive její představitelka mi mírně evokuje Gluma :-D
  • upraveno 31. března 2011
    lysa je podobna catelyn - fajn
  • upraveno 31. března 2011
    JAIME: Kdyby měl Stanniste hrát Chuck, tak rázem odpadnou všechny dohady o budoucím králi Sedmi království. Proti němu by Daenerys nic nesvedla, ani s draky, ani s armádou otroků. :D
  • upraveno 31. března 2011
  • upraveno 31. března 2011
  • upraveno 31. března 2011
    Nezemřel Rodrikův syn v souboji se slavnou bílou trojkou?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 31. března 2011
    To byl Joryho otec.
  • upraveno 31. března 2011
    Aha. Zapoměl jsem. To musel bejt souboj. Rád bych se o něm někdy dočetl více....
  • upraveno 1. dubna 2011
    kdo nestiha ty vsechny clanky: "noviny" generované z linků na twitteru s tagem #gameOfThrones

    http://paper.li/pbcat/1299241578
  • upraveno 1. dubna 2011
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 1. dubna 2011
    To je nějaká hra? Měl se tam nechce registrovat.
  • upraveno 2. dubna 2011
    Ne, po precteni instrukci (netreba se registrovat) je to jasne.... je to reklama, ktera HBO stala 10000 dolaru plus nejaky drobny za tvorbu stranek. Tomu se rika, laciny a efektivni markeing:-)
    Ucelem te "hry" je cpat ten odkaz vsem pod nos - twitter, fb, dalsi sdileni, kazdy den to sledovat, shanet nejaky kody, ktery hbo uvolnuje ruzne na twitteru, v reklamach... jo a jako velmi malou cast, hrat nejaky flashovky. Cilem je takhle nasbirat co nejvic bodu... A kdo ma hodne bodu, dostane 10K Dolacu....
  • upraveno 2. dubna 2011
    A co je na tom nejhorší, že my to hrát nemůžeme :-)
  • upraveno 2. dubna 2011
    tak v realu ty trika rodu az tak spatny nebudou :
    http://twitpic.com/4fs0yc
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 2. dubna 2011
    Já chci to targaryenské :o(

    A ta Ohařova přilba se mi dost líbí.
    http://twitpic.com/4agj2t
  • upraveno 2. dubna 2011
    poviem vám, byť dva týždne mimo európy a netu znamená, že tu narastú kilá diskusných príspevkov. kto to má čítať? :)
    ušlo mi niečo zásadné? stále mám ponechať objednávku na hbo? :)
  • upraveno 2. dubna 2011
    Jo, teď už vypadají líp, ale to Starkovské se mi pořád moc nelíbí.

    Sarven: Ohledně seriálu se nic zásadního nestalo...objednávku si klidně ponechej. :-)
  • upraveno 2. dubna 2011
    sarven: vsichni se tesi na pondelnich 15 minut (budou i na webu) a uz mame mesic M
  • upraveno 2. dubna 2011
    jj :)
  • upraveno 2. dubna 2011
    Co se Ohařovy přilby týče, zajímalo by mě, jestli mu ty zuby příliš nezaclání ve výhledu.
  • upraveno 2. dubna 2011
    Šílené je, že se různě na webu objevují první "recenze", kritiky a názory od poměrně věhlasných světových webových kritiků a zatím v podstatě samá chvála i od těch kritiků, kteří knížky nečetli. Což je potěšující. Na druhou stranu ran z westeros.org psal, že po shlédnutí dvou epizod je spokojený, ale že fanoušky knih asi bude velmi často "rušit" množství malých změn oproti knize. A že určitě budou ve výhodě ti, kteří knihu nedávno nepročítali znovu :-)
  • upraveno 2. dubna 2011
  • upraveno 2. dubna 2011
  • upraveno 2. dubna 2011
    Expendable: mohl bys sem nalinkovat, ktere vsechny recenze si nasel? (nebo je nekde jejich seznam?) - nejak jsem nedohledal vic nez dve
  • upraveno 2. dubna 2011
    lámu si hlavu nad rozumným a zapadajícím názvem 7 epizody: The Pointy End
  • upraveno 2. dubna 2011
    knedle: vyostreny konec.
  • upraveno 2. dubna 2011
    diky
    ale jako nazev (chyba) osme epizody je to divne...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.