Pc gaming(xbox, ps)

upraveno 5. května 2011 v Komunita
Nikde jsem tady nenašel sekci (aspoň jsem se koukal na ICEFIRE a D20) o PC gamingu a vzhledem k tomu, že jsem občasný hráč a PC gaming je dost rozšířená zábava v dnešní době, hodlám to napravit :-)

CO se týče mne mám pár oblibených sérii/her na které si najdu čas:

Total wary- výborná série a jedna z nej strategií co se týče bitev (taktická mapa je nic moc vzhledem k AI a k diplomacii)Oblíbené 1. Medieval 2; 2 Empire ; Napoleon... BTW: na Medieval vyšel mód na ICEFIRE téma

Fallouty- V poslední době Fallout New Vegas

Hearts Of Iron III- hodně náročná strategie s období WWII

Gothicy + Risen - dobré RPG jako cíp ( hlavně nádherně udělaný světy)

Zaklínač- nesmí chybět + má lepší příběh než sága :-D

A ty zbylí jsou Drakensang; Dragon age; dead space a HL2

Co očekávám: Zaklínače 2; Shogun 2 total war a Dead Space 2

A co jak je na tom ICEFIRE komunita ? Paříte někdy? nepaříte vůbec? :-) Případně jaké jsou vaše oblíbené hry?
1457910172

Komentáře

  • upraveno 29. března 2011
    Mně se taky S2TW hodně líbí... Je to parádní hra... A to že jsou tam stejné jednotky je dost realistické na tu dobu... Ba co zdá se mi, že je to skvěle vybalancovaný TW díl (nejlepší v sérii bych i řekl)

    Já vůbec jsem zatím byl spokojenej s každým dílem.. Pravda nejmíň mne bavil Rome, který mi připadal v hodně otázkách mimo a hraní za jiné národy než Římany mně připadalo nudné, ale nijak nezpochybňuji jeho kvality....
  • upraveno 29. března 2011
    Olorin: já jsem taky rád, že se vrátili ke klasickýmu systému. Mě jen vadí, že se zaměřili jen na Japonsko kde jsou všechny klany prakticky stejný. Liší se jen v několika bonusech. Kdyby mapa byla Východní Asie kde by frakce byly Čínský státy, Korea, Japonsko atd tak by to bylo lepší. Chybí mi tam prostě ta rozmanitost národů.
  • upraveno 29. března 2011
    V Rome si taky hrál jen za "řecké městské státy" a ne třeba jen za Korint nebo Athény, prostě proto, že by to nemělo cenu, respektive by to bylo nehratelné. To je celé.
    ještěže jsou módy který to umožňujou :-)
  • upraveno 29. března 2011
    Jasně, mně by se taky líbilo třeba Období tří království v Číně ve 3. století po Kr. atd, ale teď se (snad) zaměří už na Rome 2 a my, co spíme s Caesarovými zápisky o válce galské pod polštářem (myšleno jako ironie), budeme mít zase žně. :-D

    K tvému poslednímu příspěvku: Na druhou stranu, Řekové se tehdy sdružovali v politicko-vojenských aliancích, takže ta hratelná frakce Greek cities, není zas tak nereálná. :-)
  • upraveno 29. března 2011
    můj sen je spíš udělat něco v době po Rome. Období Temna po pádu ZŘŘ a vznik evropských království (Burgundsko, Franky, Sasko atd). Ale za R2TW bych se určitě nezlobil :-)
  • upraveno 29. března 2011
    Tak něco na ten způsob tady byl ten datáč k Rome. Barbarian Invasion se to myslím jmenovalo. Tam teda západní část Impéria stále ještě byla, ale byl to už takříkajíc jen kolos na hliněných nohou. :-) Z období po pádu ZŘŘ (kterou bych nenazýval obdobím temna, to spíž až 7. a 8. století po nástupu majordomů ve Frankách) je třeba mod Brytenwalda k M&B Warband - Británie po odchodu římských legií.
  • upraveno 29. března 2011
    BI znám, mám ho doma, ale ten neni zas tak moc povedenej.
    Brytenwaldu mám taky a pro mě jeden z nejlepších módů na Warband. Jen by ještě přeci jen potřeboval dodělat
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. března 2011
    Napoleon je oficiálně samostatná hra, ale skutečně je to spíš datadisk.

    Osobně jsem se nejvíc vyřádil právě u Rome. Základní hru jsem dohrál za Řeky asi 3x (+1 na total realism), datadisk jsem za Římany taky dal asi 3x (holt záchrana říše před rozpadem a křesťanstvím byla výzva).
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 29. března 2011
    opravdu ta kampaňová mapa v S2 vypadá takto?
  • upraveno 29. března 2011
    Je to sice starší screen, ale v podstatě ano. Dosud neprozkoumaná část mapy je jakoby ve stylu mapy ze S1, a teprve po odkrytí je z ní detailní 3D mapa, podle mě docela povedená kombinace. Mimochodem, tohle je už finální podoba:
    Shogun 2
  • upraveno 29. března 2011
    Já strašně oceňuji implantaci encyklopedie.... Měl už někdo Geishu? :-) Já pořád nemůžu přijít na kde vzít hedvábí (V Japonsku??) :-D ..... Kua teď mne to asi napadlo
  • upraveno 29. března 2011
    hedvábí vezmeš z takových tich obchodních stanic
  • upraveno 29. března 2011
    to nevim, tam sem se zatim nedostal
  • upraveno 29. března 2011
    Mě pořád otravují s návrhy na postavení nanbanského přístavu, jenže já ctím tradice a u nanbanů hrozí, že do mojí země zanesou křesťanství.
  • upraveno 29. března 2011
    U Kjóta jsem (hraju za Hattori) - tam nejsou... jj vypadá to jen na námořní obchodní cesty...
  • upraveno 29. března 2011
    Tak asi ne,možná ta nejsevernější obchodní trasa na západě...

    Já jsem bohužel už na hranicích s ním (hraju za Date). Nedávno jsem agresivně zabral klanu Hatakejama jeho nejvýchodnější provincii, se kterým jsem měl docela vřelé vztahy (provdal jsem mu svou 15 let starou dceru ;-D), jenže se ukázalo, že má za spojence šóguna z Kjóto, který mi obratem vyhlásil válku. Což je krajně nemilé, neb si lízám rány z vítězné, ale přesto vyčerpávající války s klanem Takeda, a pomalu se připravuju na nevyhnutelnou válku se svým spojencem klanem Hodžo (jedinou velkou hrozbu v celém východním Japonsku).
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 29. března 2011
    jak se to sakra instaluje?
  • upraveno 29. března 2011
    Z čeho ze steamu ?
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 29. března 2011
    mno asi ano, nebo to jde i přes něco jiného?
  • upraveno 29. března 2011
    když si pirát tak to jde i bez steamu :-))
  • upraveno 29. března 2011
    Pokud se hra začne stahovat z internetu místo toho, aby se instalovala z DVD
    1 klikněte pravým tlačítkem na hru a zvolte "Odstranit místní obsah".
    2 znovu spustte instalaci z disku (přehrat automaticky)
    3 Nejprve se nainstalují knihovny, pa by se měla objevit tabulka "Instalace hry..." Instalace z disku
    Takhle je to na xzone....
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. března 2011
    Všechny ty steamy, bioware networky a podobný krávoviny mě už začínaj lézt na nervy. Pirátství to nezabrání, akorát to votravuje.
  • upraveno 30. března 2011
    naopak to vypadá, že warezáci s tím mají míň problémů než platící hráči - vis třeba problém s přihlašováním v Crysis 2. :-)
  • upraveno 30. března 2011
    Steam mi docela vyhovuje... Maj tam někdy zajímavý "slevy" ....
  • upraveno 8. dubna 2011
    Bylo tady ty dva poslední obrázky?... no teda nic moc extra... http://www.cyanide-studio.com/games/agot-genesis/
  • upraveno 8. dubna 2011
    Nebyly, aspoň ode mě ne. Jako ocaď pocaď, fandil jsem jim, ale tohle je děs. Proporce Zdi a okolí jsou absolutně nesmyslný, Orlí hnízdo na nějakém malém kopečku...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 8. dubna 2011
    Ta Zeď vypadá jako z kamene :D Počkat to je Orlí Hnízdo? A sakra!
  • upraveno 15. května 2011
    Já třeba hrál všechny Total War hry, kromě Medieval I, ale nic mě do hraní tohoto modu nenutí. :-) Počkám si, až vyjde hotový mod, k beta verzím mám odpor.
  • upraveno 15. května 2011
    Ahoj, zaorodoval bych za Westeros: Total War. Včera sem nainstaloval, vypadá to úžasně a žádné pády. Je potřeba mít hru Medieval: Total War II s datadiskem The Kingdoms aby ste si to mohli spustit, ten mod je freeware, tedy snad se nikdo nebude zlobit když sem hodim link na stažení.
    Návod: Vložte do složky kde máte nainstalovaný medieval 2 total war, složky slučitelné sloučit a hru spustit přes westeros.bat ;)

    Pro ty co kdy hráli nějaké Total Wary nutnost! ;-)
  • upraveno 15. května 2011
    Myslím že za zkoušku nic nedáš ;) A kdo ví jestli vyjde plná verze...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.