Co posloucháš???

upraveno 24. října 2012 v Rozličný pokec
Co posloucháš???
19091939596120

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    S Lenny už jsem tu párkrát otravoval, ale teď je její nové album konečně na YT tak nahodím ještě pár dalších povedených kusů.
    Něco trochu říznějšího:

    A jedna podzimní:
  • Konečně to budu mít dokoukaný, Gaius Baltar se Šestkou zaseknutou v mozku je boží a musím přiznat, že jsem často fandila Cylonům :anxious:
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Dreamer Já si vždycky přál, aby Cyloni připravili prezidentce osud horší nežli smrt. Ta ženská mě deptala.
  • @flanker.27 prezidentka je děsivá, když mluví nebo cokoliv vysvětluje, běhá mi mráz po zádech. Nebýt admirála, zkáza lidstva pod jejím vedením by byla jistá.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Lovískuju (nebo jak se to teď říká) ho a ani Ramsay na tom nic nezměnil! 8-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Chachá! Záhada odhalena!
    Pamatujete si ještě tuhle čtyři roky starou pátrací akci:
    Monte Karstark napsal(a):

    @Kachítos Tenhle problém nemám od doby, co jsem si do telefonu nainstaloval shazam ;-)
    Přesto však existuje písnička, kterou hledám už roky a už hodně dlouho jsem ji nikde neslyšel, takže si ji nemůžu natagovat. Jediné co vím, je že je minimálně 5 let stará. Zpívá v ní nějaká žena. Zpívá francouzsky a tuším, nepamatuji si to přesně, že má takovou romantickou pomalou melodii. A mám dojem, že jsem jí tenkrát poprvé slyšel v nějaké reklamě.

    Michelle napsal(a):

    @Montezuma3 Není to něco od Carly Bruni? Ta zpívá francouzsky pomalé písničky a nějaké její písničky byly i použity do reklam...

    sveva napsal(a):

    @Montezuma3
    Tohle to asi není...?
    odkaz
    Ještě mě napadá, co něco od Charlotte Gainsbourg...?
    odkaz

    brbr napsal(a):

    @Montezuma3 podle mne je to Carla Bruni v reklamě na Magnum

    Nevada napsal(a):

    A nebyla to třeba Vanessa Paradis? I Celine Dion zpívá francouzsky, ale tu bys asi poznal.

    Monte Karstark napsal(a):

    Tu písničku co jsem hledal jsem dosud nenašel, ale při tom hledání jsem se zase onu francouzskou vlnu:
    odkaz
    z reklamy na Lidl (s Vašutem):
    odkaz

    Nevada napsal(a):

    Nebyla to náhodou Mylène Farmer?

    Monte Karstark napsal(a):

    Ne, to bohužel není ono. :-?
    Ale po tak dlouhé době a všech těch pokusech, stále ještě někdo hledá. Toho si cením ;-)

    Tak už jsem ten song našel. A pěkně jsem se v těch indíciích sekl. Páč je to z roku 1985 a není to francouzsky, ale španělsky (no prostě já a jazyky).

    A ten song je tram ta da da dááá! (fanfára):
  • nedavno som zacala pocuvat tu pesnicku...je krasna,ale smutna :( a okrem Mecana ju spievala aj Montserrat Caballe :)
  • Môjtybože... Toto som nepočula už roky a až doteraz som si neuvedomila ako mi to chýbalo. Je to fakt nádhera.
    Ozaj, mne to znie tiež troška francúzsky (asi to bude tou románskou jazykovou skupinou), presnejšie trochu ako Indila.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • Celý soundtrack je boží...
  • Epická vec :)
  • upraveno 24. listopadu 2016
    @flanker.27 @Dreamer Co se týká té diskuze ohledně BSG výše.. Prezidentku jsem střídavě měl rád a nenáviděl jako všechny ostatní ( namátkou Kara hrdinka vs Kara kráva; Apollo hrdina vs Apollo vyžraný nemehlo; Adama frajer vs Adama blbej lampásák; Saul cool cylon vs. Saul ožralý hovado; Laura pojďme se rozmnožovat vs Laura pojďme zmanipulovat volby, Tom Zarek hrdina vs Tom Zarek zmrd; Felix hrdina vs Felix zmrd). A Laury proslov "i will use every bullet i have, every weapon i have" si to celkem napravila. A ta jejich stařecká romance.. To bylo hezký :)

    Jedinej koho jsem měl vždycky rád byla Ellen Tighová :D i když vlastně, sakra...
    A jedinej koho jsem konstantně nenáviděl byl Baltar, i když vlastně, sakra... poslední série už bylo jasný že má opodstatnění. Škoda že až na konci jsme se dozvěděli že Baltar má v hlavě Šestku ale že Šestka má v hlavě Baltara (což bych řekl je o dost náročnější :D ) Jééj budu si to muset zase pustit a osvěžit :)


    I když ono bylo jedno koho má kdo rád, když evidentně postavy děj vlastně vůbec neovlivňovaly... Btw. co byla vlastně Kara?? Halucinace kterou měli úplně všichni?

    No, původně jsem chtěl postovat jen toto:

    rád bych zažil některý z jejich koncertů, kdy sem-tam na někoho vytáhla kvér :D
  • upraveno 24. listopadu 2016
    @sfik Kara byla anděl seslaný Bohem, aby přivedla ovečky na správné místo :D nemusí se nám to líbit, ale Bůh tam zřejmě hrál zásadní roli, ale zas ne tak zásadní, aby mačkal čudlíky od atomovek obřím nebeským prstem (díky Kingu). Baltar je perfektní postava, je to absolutní sobec a srab, ale nakonec se přeci jen rozhodl pro hrdinský čin. Ellen jsem neměla ráda nikdy. Na střídačku jsem sympatie měnila asi taky u všech, ale nejvíc u Galena/Chiefa.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Koho jsem měl rád konstatntně byla Boomer a její hošan, nevím, jak se jmenoval, ti byli jediní z těch hezounských párů, co mi nelezl na nervy nikdy, a pak Saul. To byl úplný Stannis 2.0 :)
    Jedinej koho jsem měl vždycky rád byla Ellen Tighová i když vlastně, sakra...
    Zkrátka se ti líbily její (snadno roztažné) nohy, to je jasňačka :twisted:
  • upraveno 24. listopadu 2016
    @flanker.27 myslíš spíš Athenu (Sharon) a Hela? Mimochodem Helo je asi jediný hrdina, který se snad pokaždé choval dle svého přesvědčení a neměnil strany dle aktuální nálady. Boomer byla ta "zlá" kopie osmičky a na začátku to táhla s Chiefem? :-k
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Dreamer Nojo, je to ta samá herečka a je to moc dlouho, co jsem to viděl, takže si nepamatuju jména té zlé a dobré verze.
  • Jop ta hodna byla Athena, co si s Helem (Helouem...?) udelala Heru. Boomer byla cubka co taky nakonec udelala dobrej skutek (a byla po zasluze potrestana). Jeste jsem nemel rad toho cylona sportovce jak z nej udelali hybrida
  • upraveno 4. prosince 2016
    Neviem kam inam to dať, ale toto mi pripadá ako vhodné vlákno - dobrá správa pre všetkých milovníkov Pána Prsteňov - na Rádiu Slovensko od zajtra až do Vianoc budú reprízovať rozhlasovú hru Pán Prsteňov, o 22:20, resp. od utorka o 13:00 na rádiu Devín. :dance:
    Vrele odporúčam, je to nádherné, skvelá hudba, perfektne narozprávané, kto máte možnosť určite si vypočujte. :-)
  • Na tom som prakticky vyrastala! Nesmiem premeškať, vďaka za info.
  • @Aviv nemáš za čo, dúfam, že si to vychutnávaš tak ako ja :-D
  • pořád se nemůžu rozhodnout, jestli je to myšleno vážně :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 9. prosince 2016
    @Dreamer Se obávám, že jo. Kaneyovi hráblo se vlastně zhroutil, tak jeho výraz musí jít dál.
  • po dlouhé době opět...

  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!

    Karmínová čepel ozáří chodbu a masakr začíná :twisted:

  • tohle je teprve nářez
  • upraveno 3. ledna 2017
    pridavam sem 4 skladby od skveleho dua Derek&Brandon Fiechter :)






Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.