Pc gaming(xbox, ps)

upraveno 5. května 2011 v Komunita
Nikde jsem tady nenašel sekci (aspoň jsem se koukal na ICEFIRE a D20) o PC gamingu a vzhledem k tomu, že jsem občasný hráč a PC gaming je dost rozšířená zábava v dnešní době, hodlám to napravit :-)

CO se týče mne mám pár oblibených sérii/her na které si najdu čas:

Total wary- výborná série a jedna z nej strategií co se týče bitev (taktická mapa je nic moc vzhledem k AI a k diplomacii)Oblíbené 1. Medieval 2; 2 Empire ; Napoleon... BTW: na Medieval vyšel mód na ICEFIRE téma

Fallouty- V poslední době Fallout New Vegas

Hearts Of Iron III- hodně náročná strategie s období WWII

Gothicy + Risen - dobré RPG jako cíp ( hlavně nádherně udělaný světy)

Zaklínač- nesmí chybět + má lepší příběh než sága :-D

A ty zbylí jsou Drakensang; Dragon age; dead space a HL2

Co očekávám: Zaklínače 2; Shogun 2 total war a Dead Space 2

A co jak je na tom ICEFIRE komunita ? Paříte někdy? nepaříte vůbec? :-) Případně jaké jsou vaše oblíbené hry?
134689172

Komentáře

  • upraveno 15. března 2011
    jj, skoro jsem měl chuť ho linkovat na soc. sítích Respektu, ale bylo tam až moc „fu(c)kovin“ :-)
  • upraveno 15. března 2011
    Tak to mi pošlete odkaz prosím .. Toho pána moc neznám .. rád si o tom něco přečtu...
  • upraveno 15. března 2011
    http://fffilm.fuxoft.cz/2011/03/jsem-v-japonsku-je-mi-fajn.html
    Ten pán je skoro legenda českého internetu :-) A pak také překladatel filmů, např. Indiana Jonesů
  • upraveno 15. března 2011
    No, upřímě zrovna tenhle jeho příspěvek mi přišel jako dost průhledné trollování, jak asi čekal, že na to budou lidi reagovat. Podstatně zajímavější mi přišel článek, na který (mimo jiné) odkazuje: http://www.edgeoftheworld.cz/2011/03/15/proc-se-nebojim-japonskych-jadernych-reaktoru/
  • upraveno 15. března 2011
    Tak docela mne to zaujalo... A určitě si od něj něco přečtu, abych se dozvěděl o něm něco zajímavého. Ale na druhou stranu čtu NY Times( Brtiský Timesy jsou placený) a ty jsou docela dost aktuální. Takže jsem s toho zas tak na větvi nebyl... Například o konfliktu v Libyi byli o jeden den napřed před českými... Když Kaddafí dobil podle NyTimes Bregu... český media byli ještě u Ra's Lanufu.... Hmmm co takhle založit Topic- Zajímavosti ze světa? :-)

    Co mne teda překvapilo, že Japonci mají dvě sítě s jinými kmitočty.. To musí být strašně nepraktický...
  • upraveno 28. března 2011
    Nevím, jestli to tady na webu už někde není, ale dejme tomu....

    Na Eurogamer.cz se objevila tato novinka - rozhodně to nevypadá úplně špatně.
  • upraveno 28. března 2011
    Wow ! obrázky super.. To se mi doopravdy líbí... hrát za neznámou postavu.... Jenom nechápu toho kněze... najemný Ser by byl zajímavější.... hlavně žadný firebally prosím
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 28. března 2011
    Stejnej problém. Tenhle svět je postavenej na fyzický síle, magie je tu něco tajemnýho a zřídkavýho, člověk jí spíš cejtí jako temnou sílu v pozadí než všudypřítomný blesky a firebally. Takže jasem poněkud na rozpacích i co se hlavní postavy týče...
  • upraveno 28. března 2011
    NJ, s magií to je problém. Obzvlášť, když se to bude (asi) odehrávat v době Hry o trůny...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 28. března 2011
    Ať si strčí nějaké RPG hluboko do šuplíku. Já chci pořádnou tahovou strategii.
  • upraveno 28. března 2011
    jo nějaká pořádná tahová strategie by byla super, ale to bohužel v dnešní době moc neletí.
  • upraveno 28. března 2011
    Jak neletí?! Teď vyšel další perfektní díl ze série Total war, která se dlouhodobě těší takové přízní, kterou jí můžou jiné strategie jen závidět (tedy kromě blizzardích starcraftů a warcraftů). :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 28. března 2011
    A brzo vyjdou HOMAM VI., jen doufám, že to bude lepší pokračování série než DA II...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 28. března 2011
    H6 je jediné světélko v hromadě hnoje
  • upraveno 28. března 2011
    Jestli o TW tvrdíš, že je hromada hnoje, tak sis u mě hodně pošramotil reputaci. :-D Naštěstí jedinou tahovou částí je kampaňová mapa... :-D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 28. března 2011
    TW je moje druhá nejoblíbenější tahovka. Ale to jen díky Medieval.
  • upraveno 28. března 2011
    Zkus šachy :-D ... Asi před rokem jsem hrál tahovku na bázi civilizace jménem Elemental: War of Magic (bitvy byli ale dělaný jako v Heroesech). Docela mne to bavilo...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 28. března 2011
    Šachy jsou taky výborně propracovaná tahovka. A dělá se spousta designových verzí. Ale Velká nevýhoda pro mne je, že multiplayer je jen pro dva hráče a na výběr je pouze ze dvou národů, které jsou ve většině případů rozděleny do dvou barev s rasistickým podtextem.

    Ale takové "člověče nezlob se" pro 6 hráčů. To je kolikrát hodně napínavá hra plná nečekaných zvratů, zrad, pomsty a hodinových diplomatických sporů.
  • upraveno 28. března 2011
    A navíc i ty dva národy jsou naprosto identické. :-)

    Nejsložitější hrou historie je jistě "záchod"!
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 28. března 2011
    Jé, to už jsem dlouho nehrál.
  • upraveno 28. března 2011
    Jak neletí?! Teď vyšel další perfektní díl ze série Total war
    Dobře, ale Total War není čistokrevná tahovka. Taky jsem fanda TW, i když třeba na diplomacii by mohli ještě zapracovat.
    Jinak Westeros si přímo říka o zpracování v TW stylu, snad aspoň někdy dodělaj ten mód na kingdoms..
  • upraveno 29. března 2011
    Já znám jedinou kloudnou tahovku a ta jsou HEROES....tuhle hru spolu s BG miluju úplně nejvíc....
  • upraveno 29. března 2011
    HOMAM jsem nikdy moc nemusel.... Připadalo mi to takový lehce naivní (ale to je asi záměr)
    Já upřednostňuju Civilizaci co se týče tahovek... Jinak snad bych byl rád kdyby i Total wary byli úplně reálné (Hearts of Iron, Europa universallis)... na Mapě kampaně by ti odpadlo spoustu nepřesností a naskytlo by se spousta nových možností

    šachy hraju na www.schemingmind.com korespondenčně :-)
  • upraveno 29. března 2011
    úplně realné (tedy v rámci možností) jsou různé Total Realism mody pro TW. Napoleon mi už přišel velice dobrý, a hlavně hratelný, Empire je podle mě nejslabší díl celé série.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 29. března 2011
    Ale v Napoleonovi se dá hrát jen za FRA nebo ENG
  • upraveno 29. března 2011
    Cože? Za Habsburskou monarchii, Prusko, Rusko, Británii, Francii a v datadisku, myslím, i za Španělsko....
  • upraveno 29. března 2011
    v S2TW udělali jednu zásadní chybu. A to tu, že udělali S2. Když už chtěli potěšit asijský fanoušky tak měli udělat mapu většího území a ne jen Japonska. Tady je sice taky X frakcí, ale všechny jsou více méně to samí. Po dvou dnech hraní mě to pomalu přestává bavit. Ještě, že jsem si před koupí sosnul warez verzi na ozkoušení. Aspoň jsem nedopad jako při ETW který mi jen leží ve skříni.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 29. března 2011
    já myslel že Napoleon je datadisk do Empire. Každopádně ty tři národy navíc nejsou žádná sláva.
  • upraveno 29. března 2011
    Ne, je to samostatná hra. A nevím, za koho jiného bys chtěl za Napoleonských válek hrát. Jistě, jsou tam i další státy, ale tohle jsou tehdejší evropské velmoci. V Rome si taky hrál jen za "řecké městské státy" a ne třeba jen za Korint nebo Athény, prostě proto, že by to nemělo cenu, respektive by to bylo nehratelné. To je celé.
  • upraveno 29. března 2011
    Shogun 2 je pocta původnímu dílu, autoři se vrátili ke klasickému systému, který vybízí k taktizování. Tady není žádná tak übersilná jednotka, která by vyřídila všechny ostatní. Takhle vypadal Shogun 1 a já jsem rád za to, že jdou tvůrci vlastní cestou...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.