Hmmm, Mallister, ale na ten znak Greyjoye jsem čuměl celých 9 sekund, než mi došlo, že je to krakatice. Ten se mi tedy moc nelíbí. To je jen taková reklamní vitrína, nebo je to obchůdek, a všechno co v něm vidím se prodává?
Lannisterské mě zklamalo tím, že lev je postavený na zadních. Vždycky jsem si jejich znak představovala nějak jako na štítu tohohle obrázku. Snad jen lva méně "nařazeného". http://pics.livejournal.com/grrm/pic/000ewtyb/s640x480
Se zpožděním se snad dostane na nějakou z volně dostupných televizí, ale to je otázka minimálně roku, řekl bych. A HBO bohužel ještě ve střední Evropě nezavedlo svoje služby pro sledování přes internet :-(
Tak to vypadá, že v pondělí nebude mít hospoda šanci! Anyway, myslím, že jak píše knedle, tak česká verze bude na druhý den po premiéře (odzkoušeno na jiných HBO seriálech). :-)
Komentáře
To je jen taková reklamní vitrína, nebo je to obchůdek, a všechno co v něm vidím se prodává?
Z triček se mi hodně líbí Targaryenské. V černém provedení je suprovní a moc bych ho chtěla.
http://pics.livejournal.com/grrm/pic/000ewtyb/s640x480