HBO ČR k vysílání Hry o trůny

upraveno 26. ledna 2012 v Seriál Hra o trůny
«1

Komentáře

  • upraveno 16. března 2011
  • upraveno 16. března 2011
    hehe, asi jsem byl pomalejší no, dělám do toho ty titulky :-)
  • upraveno 17. března 2011
  • upraveno 17. března 2011
    imho jo - Martin Stránský je ten co mluvi CZ teaser
  • upraveno 17. března 2011
    alias Dr. House :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 18. března 2011
    Tak teď se mi otevřel prázdný černý rámeček. Je to ono?
  • upraveno 18. března 2011
  • upraveno 18. března 2011
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 18. března 2011
    Hmmm, Mallister, ale na ten znak Greyjoye jsem čuměl celých 9 sekund, než mi došlo, že je to krakatice. Ten se mi tedy moc nelíbí.
    To je jen taková reklamní vitrína, nebo je to obchůdek, a všechno co v něm vidím se prodává?
  • upraveno 18. března 2011
  • upraveno 18. března 2011
    Mě se teda nejvíc líbi tričko Arrynů a ty dekorace se jim hodně povedli.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 18. března 2011
    Na Lapiduchu přirovnali znak Greyjoyů k "nákresu ženských pohlavních orgánů v učebnicích biologie" :o))

    Z triček se mi hodně líbí Targaryenské. V černém provedení je suprovní a moc bych ho chtěla.
  • upraveno 18. března 2011
    Mě se moc líbí to Baratheonské, ale protože mi žlutá nesluší, tak moje druhá volba je Lennisterské... Ještě tak mít 25 babek na nákup ;-)
  • upraveno 18. března 2011
    Mě sluší jenom Lannisterské, ať je jakékoliv barvy, tvaru, střihu, materiálu, kvality a váhy.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 18. března 2011
    Lannisterské mě zklamalo tím, že lev je postavený na zadních. Vždycky jsem si jejich znak představovala nějak jako na štítu tohohle obrázku. Snad jen lva méně "nařazeného".
    http://pics.livejournal.com/grrm/pic/000ewtyb/s640x480
  • upraveno 19. března 2011
    bude seriál možné shlédnout někde na internetu, prostě jinde než na HBO?
  • upraveno 19. března 2011
    Se zpožděním se snad dostane na nějakou z volně dostupných televizí, ale to je otázka minimálně roku, řekl bych. A HBO bohužel ještě ve střední Evropě nezavedlo svoje služby pro sledování přes internet :-(
  • upraveno 19. března 2011
  • upraveno 19. března 2011
    "V seriálu Hra o trůny vás budou pravidelně bavit..." WTF?! :O
  • upraveno 19. března 2011
    jj, tak pobavilo. On i ten překlad synopse seriálu by mohl být lepší...
  • upraveno 20. března 2011
    strejdo vsadim se, že nejpozději do měsíce po premiéře budou všude po netu kolovat warez verze
  • upraveno 20. března 2011
    Thule: taká verzia bude už hneď na druhý deň ;)
  • upraveno 20. března 2011
    mno warez verze rozhodne nebudou do mesice, ale apis do par hodin od premiery :X
  • upraveno 20. března 2011
    ja bych si vsadil, ze bude i ta ceska verze vzdy na druhy den ke stazeni
  • upraveno 29. března 2011
    V pondělí 4. dubna bude ve 21:35 na HBO CZ odvysílaná 15 minutová ukázka z prvního dílu – a to s českými titulky. Autorem zprávy je knedle, více na http://www.hbo.cz/movie/hra-o-truny-exkluzivne_-70939
  • upraveno 29. března 2011
    Tak to vypadá, že v pondělí nebude mít hospoda šanci! Anyway, myslím, že jak píše knedle, tak česká verze bude na druhý den po premiéře (odzkoušeno na jiných HBO seriálech). :-)
  • upraveno 29. března 2011
    Jinak na HBO teď už běžej upoutávky mezi každým filmem. Pokud je v angličtině, vypadá dobře, pokud v češtině, vypadá tragicky.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 29. března 2011
    Protože to znáš z netu v angličtině. Kdybys znal jen češtinu, tak by to bylo jiné :o)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. března 2011
    Třeba u nás doma to nevadí, naopak to konečně některý přimělo se zajímat.
  • upraveno 26. ledna 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.