Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
1321322324326327394

Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • Zní to až neuvěřitelně, ale já se snad vážně půjdu po opravdu dlouhé době podívat do kina na animovaný film.

  • @Everett_Young Animovaný Flashdance? :-)
  • @brbr animovaný Flashdance z konce 19. století v Paříži. A vůbec, "what a feeling" se hraje v rádiích do dnes. Ale tohle vypadá vážně dobře a není to Disneyovka, takže to možná nebude tak přiblblé jako většina disneyovek. Každopádně trailer mě zaujal a to se u animovaných komedií prakticky nestává.
  • Tak som dnes videla Doctor Strange. Som potešená.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
  • upraveno 9. listopadu 2016
    @Tyrion Lannister Hej, kdo by si stěžoval na nedostatek humoru? Cumberbatche jsem tak vtipného ještě nikdy neviděla. A taky "infinity stone" tady konečně ukáže, co umí, ne jen škrtící plášť :D
  • @Tyrion Lannister A příslib dobrého záporáka pro možné pokračování či do jiného Marvel filmu! :)
    Já musím říct že jsem byl z doktora taky nadšený (a to jsem byl hodně vyhippovaný, tak jsem rád že jsem se nezklamal) :)
  • upraveno 10. listopadu 2016
    Mám s tím jeden zásadní problém, proč Cara Delevingne? Ty zbylý problémy vedle tohoto trochu zanikají, to ta holka teď vážně bude pravidelně strašit v každé druhé popcornovce :roll: A ten hudební doprovod k traileru...takže to bude smrtelně vážné sci-fi o záchraně vesmíru, bum bác?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Dreamer Musejí mít zase slavnou lesbickou hérečku...
  • @flanker.27 to asi roli vůbec nehraje, takových už jsou beztak mraky, ale jsou to herečky :-P
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Dreamer Nojono, takových je ovšem taky víc, jejichž obsazování a popularitu nechňápu, od Kristen Steward po Jeniffer Lawrence. Ani jedna neumí hrát a Oskar pro Jenny na tom nic nemění.
  • @flanker.27 Kristen Steward je mi poslední dobou jako herečka sympatická, když nehraje upírky nebo Sněhurku, celkem to jde :) Kde se ovšem skrývá ten zázračný herecký talent u Jennifer Lawrence, na to jsem zatím ještě nepřišla.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
  • @Dreamer Tiež sa ti páčila v Café Society? :)
  • upraveno 11. listopadu 2016
    @Monte Karstark já měla naději, že z toho bude další Pátý Element a pak na mě v traileru vybafne tahle protiva.

    @Arutha zatím ne, ale mám to připravené, Kristen se mi líbila už v trailerech :-)
  • upraveno 11. listopadu 2016
    Už jste někdo viděli?


    EDIT: doporučuju, zkouknuto, je to překvapivě vyvážené a ano, je to emotivní. Zajivá je Leova návštěva Číny a Indie a jeho rozhovor s tamními odborníky. Další zajímavá věc je, jak se se změnou klimatu potýkají malé ostrovní státy v Tichomoří. Taky je tam odpověď na ty klausovské argumenty "může člověk ovlivnit globální klima?" k tomu bych dodala, dokázaly to už i jiné organismy bez našich nástrojů.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Krisa Ženský to asi berou jinak. Já (a co vím nejsem sám) na ní příliš vidím až vyloženě mužské rysy v obličeji.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @flanker.27 Jo, to bude asi tím. A taky tím, že se mi líbí zvláštní typy. Ona je taková zvláštně krásná, i když vlastně může být skoro až ošklivá.
    Mně zas přijde nepohledný ten její parťák z filmu. Původně jsem si myslela, že to je holka a bude to lesbická dvojice, ale asi ne.
  • upraveno 11. listopadu 2016
    @Krisa zajímavý, mně přijde úplně tuctová, až na to extrémní obočí a rádoby rebelství :D a ten její parťák z filmu vypadá jako dvojče Milly Jovovich.
  • upraveno 11. listopadu 2016
    @Arutha ta je ale celkem roztomilá, i když přiznávám, že to obočí občas velmi poutá pozornost. Z Cary ale spíš dělá protivnýho spratka, co neví čím zaujmout, tak má obří obočí a vybuřuje, samozřejmě jen v bezpečných mezích :D
  • @Dreamer To súhlasím, Lily je napriek tomu obočia veľmi pekná (a možno čiastočne aj vďaka tomu, je to také netuctové :) ).
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Obočí Lily Colins je v pohodě. To kdyby měla na hlavě to co Brežněv, to už by byl problém :-k
  • za chvíli přijde Everett a začne nám tu tvrdit že nejlepší obočí má Maise :D
  • jako bacha Cara a Emilia soutěžily u Grahama http://videacesky.cz/video/arnold-u-grahama-nortona
    .. chudáci jake a Arnie
  • @sfik nejhezčí obočí má samozřejmě strýček Donald. Jinak když se řekne GoT a obočí, tak si vždycky vzpomenu, jak si Emilia není schopná obarvit obočí na blond (nebo na stříbro, jak by to mělo být, ale ti idioti nesehnali ani stříbrnou paruku) když hraje Daenerys.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.