Ice & Fire sraz

upraveno 25. října 2012 v Komunita

Komentáře

  • upraveno 21. března 2011
    Bude jeste?:)
  • upraveno 21. března 2011
    Srazy na jednu deskovku celkem zvladame, ne? Co tak nejake vetsi vyzva? Treba 2 desky najednou? Nebo deskovka + karetka nebo AGOT+BoW zaroven?
  • upraveno 21. března 2011
    No další deskovku jsme teď v pátek po hře začli dohadovat už na příští/přespříští týden. Vypíšu brzo zas nějaký doodle a uvidíme, jaký bude zájem. Když bude dost lidí, tak to určo můžeme spojit třeba s BoW. Teď v pátek jsme tam vlastně měli vedle deskovky Chrousta a Andreho s kartama.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.