No další deskovku jsme teď v pátek po hře začli dohadovat už na příští/přespříští týden. Vypíšu brzo zas nějaký doodle a uvidíme, jaký bude zájem. Když bude dost lidí, tak to určo můžeme spojit třeba s BoW. Teď v pátek jsme tam vlastně měli vedle deskovky Chrousta a Andreho s kartama.
Komentáře