TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
1277278280282283362

Komentáře

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 5. srpna 2016
    @flanker.27 Když já mám pocit, že už jsi byl na tyhle seriály moc velkej. To chtělo fakt tak první půlku náct.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Krisa Kolik mi bylo, když začala Xena/Hercules? 15-16, tak nějak. Ale byl mezi spolužáky sem tam někdo, kdo to prožíval, asi už jsem vyprávěl o spolužákovi, co na svou zálibu pro Xenu málem tvrdě doplatil. A naopak já mám za to, že bych na Xenu reagoval stejně i v mladším věku.
  • Přesně tak. Na Xenu jsi byl už geront.. To já si dal epizodku Xeny/Herkulese, podle toho co dávali, obvykle potom jsem shlédnul Vražedné pobřeží (ano, Silvie a její kalhoty vytažený až pod kozy :D ) a šel jsem ven dělat nějakou neplechu.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 5. srpna 2016
    Jenže v 15/16 už bývá člověk stráááášně dospělý :P
    Jo, Vražedné pobřeží, Nik Slótr a nezapnuté strakaté košile :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Opakuju, odkopnul bych to i ve 12-13. Já byl vždycky strašně vybíravý =D
  • Tak já jsem nějaký mimoň. Protože Vražedné pobřeží jo, ale Herkules Xena ne. Ani netuším, že to běželo nějak souběžně, měla jsem pocit, že Nick se Spiderem byli dřív.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Herkules byl před Xenou, toho jsem sledovala. Xenu už tolik ne.
    Pak jsme taky v létě o prázdninách mezi tréninkovými fázemi sledovali seriál o psovi (asi Jack Russel), který představoval různé historické/románové/filmové postavy. Jmenoval se Vishbone nebo tak nějak.
  • @Aviv pokiaľ sa pamätám, tak TV JOJ odvysielala obe série, seriál bol však napriek diváckemu úspechu (?) zrušený samotnými tvorcami. A inak je to natočené na motívy Meča pravdy od T. Goodkinga, takže si môžeme aspoň prečítať knihu. :-P
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Dreamer Já byl fakt divný dítě. Když Monte tady dává Knight Ridera, tak ten mě taky nebavil, Airwolf byla blbina, Pobřežní hlídku jsem neřešil... Poslední, kdy jsem tak nějak šel s davem, byly Želvy Ninja, ale to bylo eště na základce (6.-7. třída? tak nějak).
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @flanker.27 Byl jsi na to prostě už moc starý. V patnácti bych se z toho taky poblil.
    Já jsem na Knight Rider (mluvící auto co skáče, má plamenomet a projede cihlovou zdí), Airwolfa (to samé jako KR ale s vrtulníkem) a Xenu (buchta co hází kolečko které se odráží od zdí + pěkná blondýna s tyčkou) koukal v osmi letech. V tomhle věku to musela být pecka pro každého (Akta X jsem měl zakázané). Pak přišla Hvězdná brána (bavili mě jenom ty díly bez goaldů, jafů, apofisů a létajících pyramid) a Lovci pokladů (způsobeno hladem po poklado-hledačstkých filmech, Indyho a první Mumii už jsem v té době viděl milionkrát a Tomb Raider byla moc hranatá ošklivá hra). Od 12 jsem začal víc čumět na filmy a seriály se pro mne staly mrtvý formát. Dneska je pro mne 99% všech seriálů odpad včetně toho na co jsem v mládí koukal. Jediné co uznávám je Bratrstvo neohrožených a Planet Earth.
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    Já na Xenu a Herkulese narazil tak 10 let? Cca. A už tehdy mi to přišlo trapný. Navíc sem odmalička žral historii a antiku, antické pověsti sem měl nastudovaný jak násobilku a kromě totálně nesympaticky Xeny a špatně pojmenovaný Gábiny a trapných zpomalovaček jsem seděl s výrazem "jak tohle může natočit dospělý?" i kvůli prznění Řecka a spol. A Herkules? Toho jsem odmítl, protože nevypadal jako Herkules. Byl jsem kritik odmala.
    Takže #teamflanker #XenaFuj
  • A čo tak detstvo so zvierací hrdinom - Komisár Rex, anybody?
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    @Aviv jako malej sem vždycky u dědy zo Žiliny, po celodenním výletování, sedli do starých křesel a zapnuli místo velmi divnych slovenských "večerníčků" právě Rexe. Ale bavily nás s mladším bratrem asi první dvě série, pak ti další komisaři a komisařky stály za prd. Jo a taky jsme v té době dali šanci Chucku Norrisovi a jeho Texaskému rangerovi, ale Rex nám už v té době přišel víc realistický.
  • @Benji ale no ták, ještě řekni, že jsi koukal na Kobru a čekal realistické bouračky =D o tom ty seriály fakt nejsou a nemají být...

  • @Aviv Komisár Rex, to sú spomienky na detstvo, ale dobré boli len prvé série, ten posledný komisár nestál za nič a talianske pokračovanie cca z roku 2010 má s Komisárom Rexom spoločný len názov :-?. Vždy ma fascinovalo, ako mohli jesť tie suché žemle so salámou :-P.
    A keď už máme takú chvíľku nostalgie, čo tak MacGyver alebo Dempsey a Makepeaceová?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Druhé série Poldarka bude od 4. září 2016
  • upraveno 6. srpna 2016
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • upraveno 7. srpna 2016
    Co teprve seriál, ze kterého znám z 8000 dílů jen znělku a scénu jak otrávili nějakou ženskou a ona se probudila v rakvi :D



    A protože jsem zlomyslný:

    :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Vypadá to, že další ze vzkříšených seriálů bude Právo v Los Angeles. Ta vlna remaků je ještě otravnější, než předchozí móda seriálů podle filmů. Proč třeba nezadaptují pro seriál knižní sérii Mickeyho Hallera? Je to právnický thriller, odehrává se to v L.A., ideální materiál pro krátké série do mid-season.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • BrainDead má nejlepší "previously"

    spoiler z 1. dílu
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.