@DanielSvatoš: Co je prosím na dvojce tak úžasného? Kampaň byla taková těžce s prstem v nose i na nejvyšší obtížnost. Koupil jsem ji v nějaké sadě (cca 2008) s jedničkou, takže ji možná mám bez nějakého datadisku, ale stejně... Jinak mnohem víc mě dávno předtím nadchla jednička (proto jsem kupoval), zvláště pak pirátská kampaň (hrál jsem první asi 2 mise a neznám hru, která by se v námořních bojích vyrovnala) Bohužel po zakoupení toho CD se mi jedničku nainstalovat nepodařilo (což mě mrzelo tak, že to dvojka moc nenapravila).
@DanielSvatoš: Aha, tak to jo,... já sice uvažoval o tom, že by kampaň mohla být super PvP, ale nikdy jsem nezkusil. Jinak u mě samozřejmě převládlo zklamání z toho, že od jedničky osekali námořnictvo (pro mě největší plus, co v jednička měla - dokonce mě překvapilo zjištění, že i to brutální zrychlení stavby lodí na desetinu vychází z reálného základu)...
Vím, že to není na mě, ale já Imperial Glory hrál, námořní bitvy tam nebyly špatný, skoro bych řekl lepší jak pozemní, ale celkově ta hra byla tak napůl. Měla výbornou diplomacii, mnohonásobně lepší než Total Wary, navíc protivníci byli celkem rozumní, takže třeba když jim zbývalo poslední území tak na mě neřvali "a teď vás zadupeme do země", ale nabízeli peníze za mír a podobně. Jinak to ale zvláště co se bitev týče bylo často dost nedomyšlený.
@DanielSvatoš: O tom jsem popravdě ani neslyšel,... Nicméně co se lodí týče, tak na jsem našel naprosto dokonalou mobilní záležitost Atlantic fleet (období, které mi sedne víc,...a hra která nadchne jen takové extrémy jako jsem já...) - komp jsem na hru nezapnul asi čtvrt roku.
@flanker.27 je jedna z mých nejoblíbenějších her vůbec a se přiznám že třeba v kampani jsem dával skoro pořád jen automatické bitvy protože nebyly moc výzva a ani tak moc zajímavé :) ale ta diplomacie byla vskutku skvělá a v tom byla ta výzva i když po opakovaném hraní člověk už zná všechny fígle :D hru jsem si dal znova před měsícem a po dlouhé pauze jsem neměl problém (nejtežší obtížnost) @Jay pro představivost
Mě se líbí jak na mapě z Francie, proti sobě válčí Britové, z nichž je většina černých, proti Němcům, kteří zde mají své černé taky... Wtf? Kdyby to byly boje v Africe, či nějaké specifické Americké komando (i když u Britů, by se to dalo také), tak neřeknu... Ale když tam pobíhá černý Němec pomalu víckrát než bílý... No nevím. :D
//Nejsem rasista, ale ještě chybí pár černých Rusů, aby to bylo co nejvíc multikulty...
@DanielSvatoš První co jsem si všiml je kolem 0:30-0:35, kde s ním bojuje ten youtuber v roli za Brita, Němec pak spadne, a mrtvola se otočí tváří nahoru.
// Čímž nechci jakkoliv kritizovat hru, která bude pravděpodobně zábavná (čtvrtý díl mě dost bavil), ale prostě mi to přijde divné. :D
Komentáře
Jinak mnohem víc mě dávno předtím nadchla jednička (proto jsem kupoval), zvláště pak pirátská kampaň (hrál jsem první asi 2 mise a neznám hru, která by se v námořních bojích vyrovnala) Bohužel po zakoupení toho CD se mi jedničku nainstalovat nepodařilo (což mě mrzelo tak, že to dvojka moc nenapravila).
Nicméně co se lodí týče, tak na jsem našel naprosto dokonalou mobilní záležitost Atlantic fleet (období, které mi sedne víc,...a hra která nadchne jen takové extrémy jako jsem já...) - komp jsem na hru nezapnul asi čtvrt roku.
@Jay pro představivost
:-)
//Nejsem rasista, ale ještě chybí pár černých Rusů, aby to bylo co nejvíc multikulty...
// Čímž nechci jakkoliv kritizovat hru, která bude pravděpodobně zábavná (čtvrtý díl mě dost bavil), ale prostě mi to přijde divné. :D
Pravděpodobně to byli tedy tito :-)