kouknul někdo na pilot Preacher ? docela to šlo tak snad to bude dobrý :) je to trochu over the top ale líbilo se mi to (jen ta ze Zmetků mi není sympatická ale to nyla právě ani předtím) jinak koukám že tu snad nidko neviděl Narcos http://www.csfd.cz/film/56207-narcos/komentare/ tak to napravte lidi je jeden z nejlepších seriálů co jsem viděl
Lets pretend it is paralel universe, where africans developed simultaneously with europeans and shared space and culture since ever, so it would make sense, shall we?
@DanielSvatoš Je to neurčité, to uznávám :) KOnkrétně, připomnělo mi to Boardwalk Empire, House of Cards (což už jsem tu probíral) nebo True Detective, pro mě osobně tam nějak není nic, čeho se chytnout. Ano, dozvím se, jaký je Underwood nebo Escobar svině, jak umí manipulovat s okolím, jak se snaží pro sebe urvat moc, peníze, nebo obojí, a to je vlastně všechno.
Flancer nemusi antihrdiny, jestli tomu dobre rozumim. Ze stejnyho duvodu jsem HoC nebo Boardwalk prestal sledovat i kdyz jsou to skvely serialy. I na edne kdyz se hlasovalo "fandite underwoodovi?" Jsem nechapal, kolik lidi ho vnima jako postavu, ktera se ma nejak adorovat.
Nevadi mi hl.postavy ktery jsou i tak trochu svine, ale musi to byt v jadru dobraci s nejakou jasne danou hranici za kterou nejdou.
Komentáře
takže doufám že kvalita se udrží nebo zase trochu stoupne :)
http://www.impawards.com/tv/posters/banshee_cinemax.jpg
http://cdn.collider.com/wp-content/uploads/banshee-poster-season-2.jpg
https://pmctvline2.files.wordpress.com/2014/11/banshee-season-3-poster1.jpg?w=600&h=890
http://cdn.collider.com/wp-content/uploads/2016/02/banshee-season-4-poster.jpg
jinak koukám že tu snad nidko neviděl Narcos http://www.csfd.cz/film/56207-narcos/komentare/
tak to napravte lidi je jeden z nejlepších seriálů co jsem viděl
:-@
http://www.ebay.com/itm/Knitted-FARGO-series-styled-RARE-sweaters-IN-STOCK-50-wool-FREESHIPPING-/191766115660?var=&hash=item2ca626b54c:m:mFBcORtOJNxbK7sbMVSsVlg
http://www.serialzone.cz/clanek/7363-american-gods-a-vse-co-o-nich-zatim-vime/
KOnkrétně, připomnělo mi to Boardwalk Empire, House of Cards (což už jsem tu probíral) nebo True Detective, pro mě osobně tam nějak není nic, čeho se chytnout. Ano, dozvím se, jaký je Underwood nebo Escobar svině, jak umí manipulovat s okolím, jak se snaží pro sebe urvat moc, peníze, nebo obojí, a to je vlastně všechno.
Nevadi mi hl.postavy ktery jsou i tak trochu svine, ale musi to byt v jadru dobraci s nejakou jasne danou hranici za kterou nejdou.