Pc gaming(xbox, ps)

upraveno 5. května 2011 v Komunita
Nikde jsem tady nenašel sekci (aspoň jsem se koukal na ICEFIRE a D20) o PC gamingu a vzhledem k tomu, že jsem občasný hráč a PC gaming je dost rozšířená zábava v dnešní době, hodlám to napravit :-)

CO se týče mne mám pár oblibených sérii/her na které si najdu čas:

Total wary- výborná série a jedna z nej strategií co se týče bitev (taktická mapa je nic moc vzhledem k AI a k diplomacii)Oblíbené 1. Medieval 2; 2 Empire ; Napoleon... BTW: na Medieval vyšel mód na ICEFIRE téma

Fallouty- V poslední době Fallout New Vegas

Hearts Of Iron III- hodně náročná strategie s období WWII

Gothicy + Risen - dobré RPG jako cíp ( hlavně nádherně udělaný světy)

Zaklínač- nesmí chybět + má lepší příběh než sága :-D

A ty zbylí jsou Drakensang; Dragon age; dead space a HL2

Co očekávám: Zaklínače 2; Shogun 2 total war a Dead Space 2

A co jak je na tom ICEFIRE komunita ? Paříte někdy? nepaříte vůbec? :-) Případně jaké jsou vaše oblíbené hry?
1138139141143144172

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @CervenKa Jo jo, přijdou trpaslíci, a už 2. června ;-)

    @DanielSvatoš No měl jsem ten druhý lepší konec = Ciri se stala zaklínačkou. Baron se houpal na větvi, Nilfgaard zvítězil, na Skellige zavládla ženská ruka a Yenn s Triss se mnou vystlali postel :D
  • tak to jsem to měl podobné jen Ciri se stala císařovnou což jsem chtěl a Temerie se stala svobodná...tak trochu teda
    jo Triss a Yenn to dobře udělali :D
  • @DanielSvatoš: Vy jste teda promiskuitní. Já si vybral jenom Triss a Yenn jsem poslal k vodě. Od samého začátku mi byla těžce nesympatická, knížky neknížky.
  • když jsem to hrál podruhé tak jsem si Yenn vybral
  • Po odohraných 58 hodinách konečne na Skellige. :D
  • @Velbloud Total war Warhammer bude mít Chaos i když si hru koupíš první týden co vyjde ale ten dlc train který se blíží bude nehorázná pumpa na prachy protože místo toho aby prodávaly národy (Total war atilla) Tak tady budou unit packs , nation packs , campaing packs, map packs takže dlc train jak prase :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Inak zdá sa mi to alebo urobili z Triss v dvojke a trojke strašné neviniatko? Z toho, čo som čítal, vraj Triss bola omnoho viac manipulatívna a v jednotke mi je neskonale nesympatická. Keď si porovnám ako sa hrá s Geraltom v jednotke s tým, ako s ním "spolupracuje" vo videách z dvojky a trojky... Vyzerá to dosť divne.
  • to máš pravdu v jedničce to byla docela mrcha hlavně když dal člověk přednost Shani :D ve dvojce byla jak milius i když si člověk vybral v jedničce tu Shani a ve trojce se toho už drželi
    netuším proč to tak je ale v knižce to nebyla taková mrcha jako Yenn tak ten rozdíl chtěli dát nějak najevo víc
  • původní tvůrce Assassins Creed (Patrice Désilets) dostal zpět práva na hru 1666: Amsterdam

    má teď vlastní tým a dělají zajímavou věc
  • @DanielSvatoš Vypadá to jako Assassins creed s magii z Far cry primal. Pokud to jenom tak nevypadá a opravdu to je, tak nevim nevim.

  • první světová jéj :D
  • Dokud neuvidím gameplay, tak nevím, jestli se mám těšit. Jestli z toho bude jen další generická střílečka, tak to raději snad ani ne.
  • upraveno 6. května 2016
    Konečně první světová.
    Už se těšim na středeční fight club až se to bude rozebírat. =D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
  • Já si to radši ani nebudu pouštět, abych se nepřipravil o potěšení a překvapení z jediné vteřiny. :-)
  • @Velbloud tak to seš dobrej to bych já nevydržel :)
  • Blood and wine má oficiální release date 31.5.2016. Těším, těším.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @Velbloud To už všichni víme. Je to napsané v tom traileru :D
  • @Monte Karstark: Aha. :-)
  • už mám dlouho předobjednané takže budu mít celý set karet na gwint :D
  • Já tiež. Witchera bych se předobjednat nebál, ale z TW Warhammer mám strach. Ještě že to nakonec posunuli a Chaos dostaneš i týden po vydání.
  • Warhammer jde mimo mne takže tenhle díl vynechám a musím říct že docela rád po tom posledním failu
  • Mno, mimo mě jde taky (jako myslím ten svět reálie a pod., nikdy jsem nečetl žádnou knížku a ani nehrál žádné hry), ale vzpomínám si, jak jsem strašně miloval ten středozemí mod pro M2TW. Jo a ještě si pamatuju, jak jsem kdysi četl ty články o jednotkách ve Warhamru, co vycházeli v Dechu draka (ale to bylo ještě v minulém tisíciletí). Takže hru za šprtajzlíky bych si určitě užil. Jenže jak říkáš, po minulém dílu "no trust".
    IMHO to byla podle mě vůbec nejustřelenější recenze na Games, kterou si vybavím. Já jsem hodně tolerantní, ale dát takové sračce 9/10, to se Aleš Smutný teda hodně mignul. Ale můžu si za to do jisté míry i sám. Já jsem totiž nehrál Shoguna II a skočil jsem z EMPIRE rovnou k ROME II, takže jsem neměl ten mezistupeň, který by mě varoval, že celý ten koncept ničí. A to jsem ještě velmi slušný.
  • středozem pro M2TW byla opravdu parádní
    co se týče recenzí na games.cz tak je nečtu a chodím tam jen na novinky a koukám na Fight Club
    hry si kupuju na základě osobních preferencí a ohlasu od lidí - recenzím prostě nevěřím
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 11. května 2016
    :-k


    image
    image
  • to chce pořádný trailer ten mají vždy pěkný :D
  • To sou ale roztomiloušký obrázky. :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Proč byla moje první reakce "Nevejrej na mě, Gándhí!"? :)
  • Pobavilo =D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.