Srazy IF

upraveno 5. května 2011 v Komunita

Inspirován částečně headem a Dandali ;) a hlavně dvěma osloveními na setkání (od Chrousta a Andreho), usoudil jsem, že je už pomalu na čase něco opravdu zorganizovat.

Při tý příležitosti bych samozřejmě i rád vyzkoušel některou z her AGOT. Takže nastíním varianty.

Setkání s deskovkou

Chroust hru nejen vlastní, chystá se k nákupu i rozšíření a dokonce má v plánu tisknout fandovské rozšíření, co vydali nadšenci na webu.

Setkání s kartami

Tohle je pro změnu návrh Andreho, jehož pár článků o AGOT CCG jste mohli na webu číst.

Oba jsou pražští, takže místo konání by bylo jasný. Tak povídejte, kdo by měl skutečný zájem? Termíny dohodnem až podle zájmu, případně bychom se třeba zkusili podřídit těm mimopražskejm, co by měli zrovna kolem cestu (sarven třeba řikal, že se tu občas vyskytuje). Místo je další problém, kterej jistě něja vyřešíme. Na karty asi není problém zvolit nějakej podnik, s deskovkou je prostorovej problém, ale taky by se to jistě vyřešilo.

13

Komentáře

  • SagartSagart Amo ergo sum
    @paulcz Vy jdete na Laser game??? 8-O
    Děsíte mě :D
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Sagart co je na laser game děsivého? Battle of Nations, to je jiná liga :-D Přijď a uvidíš.
  • SagartSagart Amo ergo sum
    Everett_Young napsal(a):

    @Sagart co je na laser game děsivého? Battle of Nations, to je jiná liga :-D Přijď a uvidíš.

    K Laser game nemám příliš kladný vztah, navíc, poud tam někdy půjdu, tak s přáteli, prepač jsme dnes přemýšleli, kam zase zajít.
    Z tohoto důvodu zřejmě nepřijdu a myslím, že budete rádi :D :)
    Tudíž jsem zřejmě oficiálně prvním člověkem, který sem celkem zbytečně napsal, že nepřijde :)
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Sakra, nepočítali byste s tím srazem do září? :-(
  • @Achileus V září môže byť kľudne další ;) Ale ako näcvik na Brno sa kľudne môžeš staviť aj teraz :)
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @Arutha Nechce se mi přejíždět Republiku ze severu na jih, Liberec je holt z ruky...
  • @Achileus Tiež som raz cestoval na zraz z Brna do Prahy :D Ale hej, chápem že cestovať tri hodiny aby si sa stretol s cudzími ľuďmi nie je to pravé orechové.
  • paulczpaulcz zima se blíží
    @Sagart Jsi první člověk, o kterém vím, že k Laser Game nemá kladný vztah :-). Ale přijít bys mohl i tak, třeba by se tvůj názor změnil a nakonec bys to doporučil i kamarádům.

    @Arutha Bang bych si určitě zahrál, ty ostatní jsem nehrál, pokud není vysvětlování na 2 hodiny, tak klidně přines něco, co tě baví nejvíc :-)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    Terra Mystica je dobrá a je to euro kde se v podstatě hráči moc nedostanou do střetu,osadníci to samé. Bang známe asi všichni. Půjčit deskovou GoT není problém, ale rozhodně bych jí nebral do hospody, a nevidím jako dobrý nápad táhnout jí s sebou :-D
  • SagartSagart Amo ergo sum
    paulcz napsal(a):

    @Sagart Jsi první člověk, o kterém vím, že k Laser Game nemá kladný vztah :-). Ale přijít bys mohl i tak, třeba by se tvůj názor změnil a nakonec bys to doporučil i kamarádům.

    Co se tohoto týče, pochopitelně se mohu podívat, nicméně nevím, co by mi to přineslo do života :)
    K těm mým přátelům, to oni to doporučují mně, takže já bych se mohl akorát přesvědčit, zda to stojí za to, či ne :D
  • paulczpaulcz zima se blíží
    @Everett_Young Jo, já bych dal asi ten Bang, to je pro mě jistota, že to pochopím :-D
    @Sagart No vidíš, takže se aspoň můžeš přesvědčit :-). Zbytek po PM.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Arutha napsal(a):

    že cestovať tri hodiny aby si sa stretol s cudzími ľuďmi nie je to pravé orechové.

    Náhodou, takové akce bývají super :)
    Když si vzpomenu, jak jsem cestovala skoro 300 km do Prahy (a to jsem byla v Praze vůbec poprvé), jen abych se sešla s bandou podivných lidí, které jsem znala jen virtuálně... A nakonec z toho byl fajn zážitek. S částí z nich se setkáváme aspoň jednou ročně dodnes. Ani se mi nechce věřit, že to bude už 10 let *nostalgičník*
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Nevada tak přijeď taky, nejsme uzavřená společnost ;-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Everett_Young Díky za pozvání, ale možná někdy příště. V pátek nemůžu :)
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Člověk by jel rád, jenže má před maturitou a před přijímacími zkouškami na VŠ, takže možná v létě :D
  • Tyjo, sraz v Brně? Hezký, dobře vy :-) já bohužel ne, protože ten den je zrovna kinomaraton v Praze a chystáme tam nějaký předprogram. Tak doufám, že si nás pustíte aspoň na FB živém přenosu :-)
  • SagartSagart Amo ergo sum
    alek napsal(a):

    Tak doufám, že si nás pustíte aspoň na FB živém přenosu :-)

    Naprosto souhlasím :)
  • paulczpaulcz zima se blíží
    alek napsal(a):

    Tyjo, sraz v Brně? Hezký, dobře vy :-) já bohužel ne, protože ten den je zrovna kinomaraton v Praze a chystáme tam nějaký předprogram. Tak doufám, že si nás pustíte aspoň na FB živém přenosu :-)

    Živý přenos jsme si teda nepustili, ale po LG nakonec došlo i na deskovku AGoT :-). Vzhledem k tomu, že to nikdo kromě Everetta dříve nehrál, tak nám asi 2 hodiny musel vysvětlovat pravidla. Vyhrál Gorgloj s Tyrelly. Dohráli jsme těsně před zavíračkou ve 4 hodiny ráno, pak šli ještě do nonstopu, aby Everett nemusel čekat v Brně hodinu a půl sám na autobus.

    Takže chci říct, že to bylo fajn a doufám, že se příště přidá někdo další :-)
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @paulcz Nějakou fotečku z toho nemáte? :-)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 24. dubna 2016
    @Sagart fotečky z hraní klidně, ale fotečky s námi nejsou na veřejné publikování.
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @Everett_Young Aj fotečky z hraní stačí :)
  • Vau takže sraz :D nebude i někaká akce v praze?
  • paulczpaulcz zima se blíží
    @Sagart No já koukám, že nemám ani jednu fotku z rozehrané hry. A samozřejmě fotky, kde jsme vidět tu dávat nebudu, to je motivace a bonus pro ty, kteří se rozhodnou přijet :-D -- https://goo.gl/photos/2FTfEjjoTn5Sh34h7
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    A jelikož jsme se vrátili všichni a nikdo nemá doživotní trauma (asi :-D ) tak aspoň víte, že můžete příště přijet taky. (pokud bychom se hromadně shodli, že konkrétně Vás nemáme rádi, dáme vám včas vědět :twisted: )
  • Tak ja se příště, pokud čas dovolí, taky přidám. Deskovku game of thrones si chci taky zahrát, dostal jsem ji na vánoce. Ale zatím to nějak nevyšlo. Kamarád po zběžném prolistování pravidel řekl, že je to složité a ať si raději zahrajeme civilizaci, kde ve třech lidech trvá jedna hra asi čtyři hodiny.
  • Líbí se mi to závěrečné "a pak jsme šli do nonstopu" :D
  • Hezké. V Brně budu zřejmě tento víkend :-)
  • SagartSagart Amo ergo sum
    Teoreticky by se zde alespoň mohlo objevit, jak jste si užili samotnou akci aka laser game, či kam jste šli :) respekive, byl jsem na tuto akci právě přinucen jít s gangem a zajímalo by mě, jaké to tam je, jaká je pravděpodobnost přežití a tak :D
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @Dreamer Nádhera :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.