Srazy IF

upraveno 5. května 2011 v Komunita

Inspirován částečně headem a Dandali ;) a hlavně dvěma osloveními na setkání (od Chrousta a Andreho), usoudil jsem, že je už pomalu na čase něco opravdu zorganizovat.

Při tý příležitosti bych samozřejmě i rád vyzkoušel některou z her AGOT. Takže nastíním varianty.

Setkání s deskovkou

Chroust hru nejen vlastní, chystá se k nákupu i rozšíření a dokonce má v plánu tisknout fandovské rozšíření, co vydali nadšenci na webu.

Setkání s kartami

Tohle je pro změnu návrh Andreho, jehož pár článků o AGOT CCG jste mohli na webu číst.

Oba jsou pražští, takže místo konání by bylo jasný. Tak povídejte, kdo by měl skutečný zájem? Termíny dohodnem až podle zájmu, případně bychom se třeba zkusili podřídit těm mimopražskejm, co by měli zrovna kolem cestu (sarven třeba řikal, že se tu občas vyskytuje). Místo je další problém, kterej jistě něja vyřešíme. Na karty asi není problém zvolit nějakej podnik, s deskovkou je prostorovej problém, ale taky by se to jistě vyřešilo.

24

Komentáře

  • upraveno 5. listopadu 2008

    Supeeeer, ja je mel v cervnu, takze vim, jak ses citil a jak se citis ted, jako Viteeez!!! .))))))))))

  • upraveno 25. března 2009

    Tak nevim, stejně asi všici sledujou web, ale tak pro jistotu, aby pak nikdo neřikal...

    V sobotu 4.4. bude další herní sraz v Praze, tentokrát čistě deskovka. Zatim je nás 5: Alek, Léto, Alnag, Mac, Chroust. Má chuť ještě někdo další? Nestyďte se a připojte se, máte-li chuť, nikoho neukousnem ;-)

  • upraveno 27. března 2009

    4.4. je u nás druhé kolo prezidentských volieb, takže aj keby niečo, tak nič :(

    ale snáď to bude víťazný deň, tak či tak.

  • upraveno 27. března 2009

    A koho volíš - Losnu nebo Mažňáka? :wink:

    Jsi snad ve stávkovém výboru? :o

  • upraveno 27. března 2009

    to jsou věci, a já teď na Nově slyšel, že volíte zejtra...kolik těch kol máte? :-) se vopičíte po nás, ne? my to taky dáváme až na třetí, akorát, že my lid to jen sledujem v tv :-))

    jo a Léto nám to stejně "pokazil", takže to odsouváme asi zas o tejden, na 11.4...ostatně co by to byl za IF sraz bez odkladů? :-)

  • upraveno 28. března 2009

    Velká cena Slovenska má jenom dvě kola? Slabé, slabé... :P

    Každopádně vám přeji, ať "starého uja" vystřídá "mladá huriska". 8)

    A vazy si srazíme opravdu až 11.4., to by snad už nikomu nemělo nic stát v cestě. :)

  • upraveno 28. března 2009

    vaše domluvy sleduji, ale zatím se k tomu nevyjadřuji (taky k čemu by bylo vyjadřování se k jednotlivým termínům, když se neustále mění ;-))

    zcela vyloučit svou účast nemohu, ale přece jen... je to trošku z ruky :( a zatím je na mě daleko i ten termín

    kdyžtak se ještě ozvu :-)

    a co heavy? ten to ani nezvažuje? :roll:

  • upraveno 29. března 2009

    ozvi ozvi, Dandali, a třeba sem i toho heada dotáhnem, když si ho žádá taková milá společnost ;-)

  • upraveno 29. března 2009

    Jsem polichocen! :oops: Ale zase nepřehánějme. :)

  • upraveno 29. března 2009

    tak když přijedete, abyste ho tam mohli dotáhnout, tak by se ten sraz mohl rovnou uspořádat tady, ne? ;-)

  • upraveno 5. dubna 2009

    Zvážil jsem to a shledal těžkým. :)

    Víte přece, jak strašně nerad vás porážím, moje drahá lady. Úplně mi to rve srdce. :wink:

    A nekoulejte těma očima, vypadá to hrozně. :P

  • upraveno 5. dubna 2009

    Pravda, vy mne nechcete vidět ani tady... :cry:

    A když řeknu, že se na sraze v žádném případě neobjevím, budete tam? :wink:

  • upraveno 5. dubna 2009

    O tom už by se dalo uvažovat... :lol:

    A neplačte, moje drahá lady, vypadá to hrozně. A navíc to není žádná pravda. :P

  • upraveno 5. dubna 2009

    dobrá, když je to tedy tak, nebudu vám bránit ve shledání s bratry v přísaze... :wink:

  • upraveno 5. dubna 2009

    Ještě je tady ovšem ta možnost, že bych vás příště nechal vyhrát. :wink:

    Já to překousnu.

  • upraveno 5. dubna 2009

    s vámi ráda prohrávám 8)

  • upraveno 5. dubna 2009

    Ale né! :twisted:

  • upraveno 5. dubna 2009

    jen mi k tomu musíte dát příležitost ;-)

    tak kdo bude tedy vyslán z našeho stanoviště až do Černého hradu na sněm? :wink:

  • upraveno 5. dubna 2009

    Viděl bych to na vás, drahá lejdy. :)

    Pobijte je na hlavu všechny! :!: :evil: :wink: Jako obvykle.

  • upraveno 5. dubna 2009

    tentokráte byste se k tomu Velkému Výletu měl odhodlat Vy... :)

  • upraveno 5. dubna 2009

    navíc, když máte v úmyslu jakési fyzické vypořádání se s některými členy? :wink:

  • upraveno 5. dubna 2009

    Chtěla byste být u toho? Chtěla byste vidět KREV? :twisted:

  • upraveno 5. dubna 2009

    Měli byste jet spolu; a navzájem obšťastňovat duchůplnými rozhovory v kupé vlaku. :)

    ICEFIRE CREW? :o To bych také rád viděl. 8)

  • upraveno 5. dubna 2009

    heavy: ano, chci! :twisted:

    Léto: já bych byla pro, ale on se tomu brání :?

  • upraveno 5. dubna 2009

    Ona chce! :o

    Ale kdo pak bude řídit web a fórum, když už Alek nebude? :?: :shock:

  • upraveno 5. dubna 2009

    automatické generátory a boti? :wink:

  • upraveno 5. dubna 2009

    Zrovna teď tu taky není - a nepřipadá mi, že by se něco hroutilo. :twisted:

    Už jsem se zmiňoval, že při cestování ve dvou můžete dostat skupinovou slevu na jízdenku? :idea: :)

  • upraveno 5. dubna 2009

    Kdo? Roboti? :shock:

  • paulczpaulcz zima se blíží
    Tak se mi povedlo najít tuto skvělou diskuzi.

    22. dubna v pátek večer proběhne sraz v Brně. Sice nebude příliš tématický, jelikož v plánu je Laser Game a poté návštěva hospody, ale určitě dojde i na diskuzi o Písni. Pokud by chtěl přijít někdo další, nechť mi napíše soukromou zprávu. Pokud nebude chtít přijít, přitom je však z Brna, ať se ozve taky, abych mohl přemlouvat. Zatím je nás 5: já, @Everett_Young, @Arutha, @Gorgloj a @Vena

    V příští iteraci třeba vyzkoušíme i nějakou tu deskovku AGoT.
  • upraveno 13. dubna 2016
    @paulcz Nejakú deskovku môžme dať tak či tak, môžem dovliecť Osadníkov Katanu, Terra Mysticu alebo Zaklínača :)

    EDIT: ešte Bang
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.