Dabing
Čau, nový člen fóra zdraví...
Jak jsem pochopil, o českém dabingu zatím není známo nic (a většina z nás se na něj asi vykašle), ale jaká by byla vaše ideální představa? Já mám jen pár tipů, asi ne moc nápaditejch (Cersei - samozřejmě Zavadská, Tyrion-Přeučil Renly - Saša Rašilov, Malíček - Bohdan Tůma) a nakonec to stejně bude úplně jinak. Co/Koho byste si přáli?
Jak jsem pochopil, o českém dabingu zatím není známo nic (a většina z nás se na něj asi vykašle), ale jaká by byla vaše ideální představa? Já mám jen pár tipů, asi ne moc nápaditejch (Cersei - samozřejmě Zavadská, Tyrion-Přeučil Renly - Saša Rašilov, Malíček - Bohdan Tůma) a nakonec to stejně bude úplně jinak. Co/Koho byste si přáli?
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
Loool. Mě zrovna tyhle rychlodabingy celkem minuly, dá se spočítat na prstech co jsem v týhle podobě viděl (a to až cca v letech 90-91) ale nostalgii cejtim stejně.
Ale Chajme? To ma evokovat chujovinu?
...a nic
tusi nekdo?
byl tam ten maraton, ale nevim zda byl celej cz - nebo opravdu jen ten 1 dil
To myslím vcelku odpovídá mému odhadu.