Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
1299300302304305394

Komentáře

  • to musíš napravit pak to jsem dávám zbytečně :D
  • Kruci, fakt mi chybí kvalitní filmy o rytířích a sličných zbožných dámách :D kde můžu podat žádost do Hollywoodu?
  • ono celkově nenajdeš středověký film který by zachytil mentalitu středověku
    možná tak Jméno růže
    http://www.csfd.cz/film/166-jmeno-ruze/komentare/
  • Tak Statečný srdce je všeobecně známý já beru že to je první velkofim ze středověku, který ho podává drsně. Zajímavou drsnou atmosféru má i Černá smrt ( fanouši hry ocení Sean Bean i Melisandru), ale není to klasický rytířský příběh. Dobrý rytířský příběh bych bral severský Arn.

  • @derfel Arn je dobrej jen trochu dlouhej :)
  • upraveno 8. dubna 2016
    @sfik viděno :D
    @derfel Černou smrt ani Arn neznám :-k
  • @Dreamer Arn se docela podobá Království
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • upraveno 8. dubna 2016
    Je to těžký, já si totiž myslím že jsem z tohohle žánru historický-středověk-neúplněnáročný viděl všechno.. A mimochodem asi nic lepšího než Království.. Nevím proč se Ridley musel pustit zrovna do Mojžíše, protože tahle kapitola mě úplně míjí..
  • je to taky nejdražší švédský film (je to znát)
  • S tím Arnem bych váhala, je to podle knižní trilogie, která je celkem povedená, takže bych asi dala přednost knize před filmem. :twisted:
  • jsem rád že @Dreamer teď drží se mnou na 5 hvězd pro Kralovství nebeské :) film má sice chyby a z křesťanů dělá padouchy a zatajuje takové "detaily" které nehrají do karet Saladinovi a taky hlavní hrdina je trouba ale přesto to je podle mě valitní film stejne jako Alexandr
  • upraveno 8. dubna 2016
  • vražedná stopáž ? vůbec a prodloužená verze je jěště lepší :D
  • upraveno 8. dubna 2016
    @DanielSvatoš @Dreamer Díky bohům za vás, taky se připojuji do fanklubu Království :) Teda ale pak jsem se těšil strašným způsobem na Robina Hooda, když jsem se dozvěděl že tam bude postava Williama Marshalla a bitva u Lincolnu a nakonec nechci říct zklamání - jen to "konkurence je na tom dost blbě, tak díky tomu ten film nepůsobí jako průměr".
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Poslední Robin Hood s Crowem není špatný film, častý hejt si rozhodně nezaslouží. Ale štve mě, že ztratili odvahu a nenatočili to podle původního záměru pod názvem Nottingham.
  • já nechápu hejt na Alexandra jen Gaugamela si zaslouží obdiv (lepší bitva snad jen ve Waterloo)
  • Mě naopak příjde v Království hlavní hrdina až neuvěřitelně schopný - chvilku si s otcem zamáchá mečem a je z něho skvělí skvělý bojovník, brilatní taktik co se vyzná v obléhání - na to že je kovář. Příjde mě že Scott nejlíp zvádá ve velkofilmech menší bitky v království bylo nejlepší přepadení v lese a v Gladiátoru bitka v aréně s válečnými vozi.V Robinu Hoodovi mě dostala chrabrá kavalerie na ponících to si mohl odpustit. Jinak jsem taky konečně viděl sovětskýho Ivanhoa a je to dost hrůza vůbec nechápu že má vyšší hodnocení než britský. Třeba jsem vůbec nepochopil proč tam vypustili Židy ( že by z ideových důvodů ? ) když vztah Templáře a Rebeky je v ději důležitý .
  • upraveno 9. dubna 2016
    @sfik Já se taky přidávám do fanklubu Králoství (suprovej soundtrack)
    @Dreamer Co král Artuš http://www.csfd.cz/film/116485-kral-artus/prehled/
    A co teprve ten novej co chystá Guy Ritchie
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 9. dubna 2016
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Dreamer ke svařenému vínu leda něco od Trošky :twisted:
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Ještě tu nikdo nezmínil Železnou kládu. :D Pravda, trošku slabší film. Ale je tam Kulich jako strašně drsnej viking. Katapult a Epický král Giamatti. Co víc si přát.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • Železnou kládu jsem zmínil to nesmí chybět :D
    @Montezuma3 je to možný Arn je 2007 a Stařík 2013 takže ho překonal teda
  • @Krisa pusť si porad Pološero na toto tema. Je to nekde na ivysilani... Budes se divit ale cr je mekka pornoprumyslu..
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.