Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
1296297299301302394

Komentáře

  • @Dreamer Eragon je podle mě typická kniha, u které strašně záleží, v jakém věku ji čteš... (protože je to vpodstatě pohádka, která se snaží nebýt pohádkou :D ).
    Já jsem první díl četla tuším v devíti letech a byla jsem naprosto nadšená. (A dodnes to považuju za fajn oddechovku.) Ale vím, že hodně známých, kteří se k tomu dostali (o dost) později, to považuje za hroznou blbost....
  • upraveno 31. března 2016
    @Krisa já vím, v jakém věku autor začínal, ale co jsem tak slyšela od známých, stylem se s věkem příliš neposunul a vykrádání neubylo :) na Eragona už jsem asi příliš stará. Film mi nepřipadal nijak extra tragický, bylo to na zhruba stejné úrovni jako první Narnie, jen s lacinějším záporákem.

    @hodor_the_king jo, v devíti letech, to věřím, že si člověk k podobnému dílu dokáže vytvořit pevnou nostalgickou vazbu, i když Julii a bílého poníka, bych už dnes znovu nechtěla číst ani jako oddechovu =D
  • Já to taky četla někdy tehdy (asi 9/10 rokov som mala) a šialene som sa tešila na pokračovanie, to však bolo tou dobou z knižnice požičané a potom som sa už k tomu nedostala a film bol ták veľmi na nič. Takže mám také pekné knižné spomienky a neveim či by som ich chcela vystavovať skúške čítaním v súčasnosti.
  • @Dreamer Julie a bílý poník? To zní jako kvalitní literatura :D.
  • @sfik počkej až něco napíše sexuálně frustrovaný Paolini :twisted:
  • A proč by měl být sexuálně frustrovaný?
  • SagartSagart Amo ergo sum
  • @Aviv protože to bude ultimátní kombo

    @Sagart hlavně že ne 50 odstínu Eragona a jeho draka :-D
  • @hodor_the_king pokud je ti míň než deset a máš v pokoji vylepený minimálně jeden plakát s koněm, doporučuji :D
  • No právě, a nevím jak ty, ale já bych něco takového číst rozhodně nechtěl. Už ta věc od paní z kuchyňky byla naprosto strašná, představa sledování něčeho takového v podání dvou draků, nebo Zafiry a Eragona je přímo strašlivá :D
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @Everett_Young Nicméně drak + člověk v podobě erotické povídky by bylo zajímavé téma. A hlavně originální. Myslím, že bys neměl zahazovat možnost zbořit veškeré možné stěny žánru Fantasy :D :onfire: :king: :other: :3eyed: :weirwood: :king:
  • @Sagart svým tempem bych se za chvíli proboural do léčebny pro nejhorší delikventy :D Teď je na programu BDSM povídka s Myrandou a místním osazenstvem, Targaryeni mohou přijít potom ;-)
  • A kedy by sa dalo očakávať jej vydanie?
    Hmmm... A naozaj tu nie je nikto, kto by mal skúsenosť s Mozart l'opera rock?
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Aviv To skutečně nevím. Mám kousek napsaný + mám rozepsanou ještě jednu "věc", nicméně další dva týdny máme hromadu zápočtových testů, takže předpokládám, že s tím moc nepohnu. Takže až někdy potom.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Aviv děkuji, ale tohle ještě nejsou zkoušky, jenom zápočtové testy, abych vůbec mohl na konci semestru ke zkouškám :-)
  • Mám se co učit...
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Aviv neboj, příští rok to sama poznáš v praxi ;-)
  • Budúci rok sa budem stresovať pre maturity.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Aviv moment, já si do teď myslel, že maturuješ už letos 8-O (jak mě to tedy napadlo?)
  • To netuším, ale aspoň je to už ujasnené.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Aviv To bude tou osobnostní vyspělostí :)
  • AvivAviv
    upraveno 1. dubna 2016
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • @Everett_Young koukni na The Falling :) film jako nic moc ale Maisie tam má zajímavou scénu
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 3. dubna 2016
  • Tak, tak. Jeden z najväčších tearjerk-erov v histórii filmu je tá scéna v močiaroch smútku. To je proste ultimátny srdcabôľ, amen-tma. :'-(
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.