@Achileus Ne, Jiní rozhodně neplánují čistku etnicky nevhodných skupin, to jen zlý jazykové je očerňují a celé je to jedno velké spiknutí proti chudáčkům Jiným kteří by chtěli žít v klidu a míru =D
Môže to byť však užitočné. Apokalyptické a postapokalyptické fikcie sú v podstate varovania a hoci tamto je história, paralely sa dajú nalinkovať rôzne. Nie každý má na to žáludok, ale tí, čo majú, môžu civilizáciu veľmi obohatiť. Darkness should not be ignored and denied, but understood and controlled. Chcieť nechcel, ale pud prežiť je silný. Vo všeobecnosti kým 10% proti takému náhlemu útlaku rázne bojuje, 10% ochotne kolaboruje, 80% sa skrátka snaží prežiť.
Mengele by to možno urobil, keby mal viac času a bol ochotný poskladať Nemeckého šampióna z podradných Židov, prípadne použiť ten precenný árijský organický materiál. Victor tiež najprv skúšal kadejaké pokusy na mŕtvolách a ich častiach (Mengele mal ten luxus, že k dispozícii boli živí), než sa rozhodol človeka poskladať. A okrem toho, som presvedčená, že Qyburn nič neposkladal, ale previedol umierajúci ale stále živý organizmus do zrejme zombie stavu, kedy sa otrava zastavila, ale asi nezvrátila. A musel ujsť zo svojho pôvodného pôsobiska, lebo mu tie čachre machre neschválili. Harrenov a Kings landing sú taká Južná Amerika. :D
Komentáře
P.S V Písni se možná dějí hrozné věci, ale rozhodně nikdo neplánuje genocidu etnicky nevhodných skupin....
Chcieť nechcel, ale pud prežiť je silný. Vo všeobecnosti kým 10% proti takému náhlemu útlaku rázne bojuje, 10% ochotne kolaboruje, 80% sa skrátka snaží prežiť.
Ovšem doufám, že si Jiní uvědomují co je čeká pokud válku prohrají: twisted:
Deotherizaci
Demrvolaci
Dejinovaci
Demodroočizaci
Svět sa čenžnul..čuchám to ve vodě…čuchám to v polu…čuchám to ve větru..hafo věcí je v pytli..všici pamětníci chcípli.