Si uvědomuju, že ani jeden z uvedených večerníčků jsem nehodnotil ani nekomentoval. Jako dítě jsem je měl rád, akorát konec makové panenky, kdy si dají švédskou trojku se dvěma motýly je, hmm, na mě trochu moc moderní :)
Pán Herec. Herec, kterého jsem měl nejraději pro jeho schopnost promlouvat a vyprávět příběhy pouhým pohledem. Pro mě zůstane navždy jako úžasný šerif z Nottinghamu a samozřejmě nejlépe ztvárněna nejlepší postava HP.
Skvelý bol aj v Sense and sensibility. Chápu, že mladičkej vtipkár byl atraktivní pro mladičkou slečnu, ale stejně jsem měla pocit, že Colonel Brandon ho překonával napříč celým filmem.
Komentáře
Píseň moře jsem viděl nedávno, to je moc hezké.
http://kultura.zpravy.idnes.cz/zemrel-rickman-01k-/filmvideo.aspx?c=A160114_135014_filmvideo_spm