Kdy Martin dopíše DwD?

upraveno 3. února 2011 v George R.R. Martin
167891012»

Komentáře

  • upraveno 17. února 2011
    jj, bohužel některé se s účty neprovázaly, ale na serveru jsou. Tak vám je teď můžu jedině přiřadit jednotlivě, to není problém, jen dejte vědět. Ale tak Honza je taky fajn :-)
  • upraveno 17. února 2011
    sorry, nějak to tu zaspamovávám, nevím, jak smazat koment a množí se mi to tu jak houby po dešti.. k ránu s igelitem a holkou, co nemá kam jít..
  • upraveno 17. února 2011
  • upraveno 17. února 2011
    Georgíku, ty starej kaňoure :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 17. února 2011
    Tak typovačku jsem částečně vyhrál. Typoval jsem že 17.2. to oznámí, ale že to bude zrovna tohle, to jsem nečekal. :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. února 2011
    Slyšel, že jeden z jeho českých fanoušků se nedávno oženil a chce to trumfnout.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. února 2011
    BTW bude nějaký napojení na galerii (jestli už je tak pardon, ale zatim se teprve zorientovávám) a jak případně založit diskusní téma?
  • upraveno 17. února 2011
    Galerie časem. Diskuzní téma jde založit v sekci Diskuzní fórum, ten velký odkaz v menu a tam nad seznamem už je odkaz na přidání.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 18. února 2011
    Jo, už dobrý, mě to včera psalo, že nejsem oprávněn vkládat témata nebo něco takovýho.
  • upraveno 18. února 2011
    No dobře, tak já se přiznam, ono jsi včera ještě to právo neměl, dodal jsem ho až po tvém hlášení. Díky! :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 18. února 2011
    Přiznání je polehčující okolnost, získáváš právo dát se k Černým, sere Pravdomluvný :))

    Práce to byla jistě veliká a dosavadní výhrady snad zmizí spolu se zorientováním se v novém prostředí. Sláva Lordu Veliteli.
  • upraveno 18. února 2011
    V tom případě doufám, že tato stránka Noční hlídky má silnou obranu, aby skrz ní nějaký hacker od Jiných nepronikl do říše lidí. :-)
  • upraveno 18. února 2011
    Takže letos se žení GRR Martin, Honza Nedvěd.. to bude šťastnej rok!
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.