Kdy Martin dopíše DwD?

upraveno 3. února 2011 v George R.R. Martin
Četli jste Americké bohy od Neila Gaimana? Lidé ve vesnici zavezli doprostřed zmrzlého rybníka auto a sázeli den a hodinu kdy se pod ním led rozlomí.
Co takhle tip, který den se objeví na oficiálních stránkách zpráva, že Tanec s draky byl dopsán?
Můj soukromý tip (dost optimistický, ale já jsem optimista) je 11.9.2007
167891012»

Komentáře

  • upraveno 17. února 2011
    jj, bohužel některé se s účty neprovázaly, ale na serveru jsou. Tak vám je teď můžu jedině přiřadit jednotlivě, to není problém, jen dejte vědět. Ale tak Honza je taky fajn :-)
  • upraveno 17. února 2011
    sorry, nějak to tu zaspamovávám, nevím, jak smazat koment a množí se mi to tu jak houby po dešti.. k ránu s igelitem a holkou, co nemá kam jít..
  • upraveno 17. února 2011
    No vida, tak kromě spuštění IF webu je tu jedna obrovská novinka stran GRRM.

    TRAMTADADÁÁÁ...

    Ne, Kong ještě není, sorry, nechtěl jsem vás o to připravit. :-) Ale představte si, GRRM se oženil. Ten dědula, kterýho tady pohřbíváte, do toho prásknul. Ale bere to s humorem:
    I can hear some of you saying ‘What took you so long?’ What can I say? I’m slow. With writing and with… ah… other things.
    A v závěru ještě všechny vyděsil, když oznámil, že odjíždí na šestiměsíční líbánky. Ale nebojte, líbánky se budou odehrávat na Skull Island - což je domovina Konga, a Kong je zase šifra pro Tanec s draky.

    Více na GRRM blogu, včetně mnoha fotek.
  • upraveno 17. února 2011
    Georgíku, ty starej kaňoure :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 17. února 2011
    Tak typovačku jsem částečně vyhrál. Typoval jsem že 17.2. to oznámí, ale že to bude zrovna tohle, to jsem nečekal. :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. února 2011
    Slyšel, že jeden z jeho českých fanoušků se nedávno oženil a chce to trumfnout.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. února 2011
    BTW bude nějaký napojení na galerii (jestli už je tak pardon, ale zatim se teprve zorientovávám) a jak případně založit diskusní téma?
  • upraveno 17. února 2011
    Galerie časem. Diskuzní téma jde založit v sekci Diskuzní fórum, ten velký odkaz v menu a tam nad seznamem už je odkaz na přidání.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 18. února 2011
    Jo, už dobrý, mě to včera psalo, že nejsem oprávněn vkládat témata nebo něco takovýho.
  • upraveno 18. února 2011
    No dobře, tak já se přiznam, ono jsi včera ještě to právo neměl, dodal jsem ho až po tvém hlášení. Díky! :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 18. února 2011
    Přiznání je polehčující okolnost, získáváš právo dát se k Černým, sere Pravdomluvný :))

    Práce to byla jistě veliká a dosavadní výhrady snad zmizí spolu se zorientováním se v novém prostředí. Sláva Lordu Veliteli.
  • upraveno 18. února 2011
    V tom případě doufám, že tato stránka Noční hlídky má silnou obranu, aby skrz ní nějaký hacker od Jiných nepronikl do říše lidí. :-)
  • upraveno 18. února 2011
    Takže letos se žení GRR Martin, Honza Nedvěd.. to bude šťastnej rok!
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.