Nejoblibenejsi rod

upraveno 6. listopadu 2010 v Akce a hlasování

Sestavil jsem si žebříček mne nejvice sympatickych rodu. Jak jste na tom vy?

1. Starkove

2. Martellove

3. Lannisterove

4. Targaryenove

5. Baratheonove

6-7. Arrynove, Tullyove

8. Tyrellove

9. Greyjoyove

_______________________

Slys mne rvat

1101112131416»

Komentáře

  • :D nebo taky přeýije celou ságu a my budeme jen zírat
  • Aby nakonec jedinym prezivsim na konci sagy nebyl Walder Frey :-D
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    biggris napsal(a):

    Aby nakonec jedinym prezivsim na konci sagy nebyl Walder Frey :-D

    Ne přežije malej Arryn a Hodor, který mu bude dělat pobočníka

  • :D zlatá Cersei
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    _Já_ napsal(a):

    :D zlatá Cersei

    Ta se konce nedožije, Bratříček jí zamorduje

  • Achileus napsal(a):

    _Já_ napsal(a):

    :D zlatá Cersei

    Ta se konce nedožije, Bratříček jí zamorduje

    Už aby to bylo
    :spike: :twisted: .
  • biggris napsal(a):

    Aby nakonec jedinym prezivsim na konci sagy nebyl Walder Frey :-D

    Jenom mě tak napadlo, jestli George staroušovi nedopřeje další mženlky, aby tak šikovně vylepšoval věkový průměr rodiny :D

    image
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @svoa00 A já doufal, že ho Stoneheart pověsí na mostě mezi Dvojčaty
  • To by byl záběr pro pohlednici. Ale spíš ne. Ten zemře hezky a pak se zbytek porve o dědictví tak krutopřísně, že nezbyde nikdo, kdo by dědil, kromě odvezené Roslin zosobášenej s Edmurom a tramtadadá, ryby daj šach mat lasičkám. :D
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @Aviv Rybičky půjdou možná tak do kytek :-(
  • @Achileus blíží se vánoce... Edmure to má 24. jisté :-D
  • @Everett_Young Hele já tipuji, že edmure přežije všechny :D Přeci by martin nevyvraždil jeden ze 7 vládnoucích rodů, ačkoliv většinu jich udržuje v přísně regulovaném počtu :D
  • AvivAviv
    upraveno 2. prosince 2015
    Everett_Young napsal(a):

    @Achileus blíží se vánoce... Edmure to má 24. jisté :-D

    A tromi mudrcmi/kráľmi budú tri hlavy draka. :D Ale kometa již letěla. To se zjeví znova?
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @p1e9t9r2 Martin je všeho schopný
  • @Achileus vím, ale stále doufám, že jeden z nich nevyhubí :D Popřípadě snad černá ryba někde nechá potomka toho rodu by mi bylo líto. Spíš nadhodím otázku nevíte jak to je s členy ostatních rodů. Jediné co je vědět, že pro arryny (vládnoucí větev) rebelii znamenala skoro vymření. Starkové no ti se redukují zdí, ale proč je ostatních furt tak málo. (Lanisterů je hodně ty bych tam netahal a krakatic bylo taky, ale ti jsou taky dobří v redukování svého počtu). Vrtá mi hlavou, že druzí synové lordů někdy i třetí nedělají potomky popřípadě vedlejší větve (u těch hlavních by to mělo být v ceku jasné) Jediné větve tam jsou zmíně lanisteři ti jich mají hodně no pak 2 větve arrynu a karstarkové. To mi docela vrtá hlavou a nemůžu si pomoct
  • No už to vidím ako Brynden po bohvie koľkých desaťročiach staromládenectva len tak uprostred partizánskej vojny s okupantmi Riverrun-u skočí ku komusi do postele, aby Tullyom ostal potomok. :D
    Je možné, že niektorí možní pokračovatelia sa nevrátili z Rebélie, ďalší mohli byť skosení počas Blackfyrovských vzbúr, niekto ochorel, alebo sa z iného dôvodu nedožil založenia novej vetvy, mohla byť prevaha dcér, alebo vyplávali do sveta ako Tyrionov strýko. Alebo mohli tak ako Lysa mať problém splodiť aspoň jedného životaschopného potomka a tak nová vetva skončila tam, kde začala. Iste by sa ešte nejaké dôvody našli, ale skôr to bude tým, že GRRM sa nenamáhal rozpisovať tam kdejaké vetvy, keď už v tých rodoch beztak máme hokej.
  • Aegon I. TargaryenAegon I. Targaryen The Lord of Dragons
    upraveno 28. května 2019
    Za mě jsou to Targaryenové (samozřejmě ne všichni, bez Maegora, Aeryse, Aeriona, Aegona IV. a možná ještě dalších větších či menších šílenců na které si momentálně nevzpomenu), ale obecně jako rod měli i dost dobrých a silných panovníků.Moji nejoblíbenější příslušníci byli (a jsou) Aegon I., Jaehaerys I. a Daenerys.
    Další jsou Starkové, drsní seveřané ve svém Zimohradě s vestavěným topením do zdí a z nich Eddard, Arya a Robb.
    A třetí Martellové, Oberyn, Doran a Trystane.
  • PaxterRedwynePaxterRedwyne Ripe for victory

    ...A třetí Martellové, Oberyn, Doran a Tristane.

    Tady mi zvědavost nedá. Tristanem asi myslíš Doranova mladšího syna (Trystane Martell). Čím sis ho oblíbil? Protože pokud si pamatuji správně, tak v ději nijak významnou roli nemá a víme o něm jen nějaké zmínky.
  • Aegon I. TargaryenAegon I. Targaryen The Lord of Dragons
    upraveno 3. června 2019
    No, nevím, prostě jsem si ho oblíbil,
    a bylo mi ho i líto, není to svině a svině ho zabily.
    (Sorry za překlep, už jsem to opravil)
  • PaxterRedwynePaxterRedwyne Ripe for victory
    Nějak jsem předpokládal, že mluvíš o knižním Trystanovi. Vůbec mi nedošlo, že v seriálu byl taky. Promiň, moje chyba.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Ach jo. Cokoliv ze seriálu řešit v seriálovém vlákně! Děkuji.
  • Celkem žeru Reedy. Jen si to vemte - malí, ale šikovní svérazni obyvatelé močálu na fakt dobrej strategickej pozícii, kterých sídlo je údajne pohyblivé. Odborníci na partizánske techniky a jedy a nepriatelia Freyov. Zelenoveštectvo, možno vzťahy s Deťmi lesa. Howland je lákavá enigma a taky nejak dokázal zachrániť Neda. Jojen a Meera nemajú chybu. Priateľská lovkyňa a starostlivá sestra. Slabý, ale odhodlaný brat mystik. Bez nich by bol Bran nahraný. A taky ty zelené oči.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    A ještěrkolvy a komáři ti nevadí?
  • Aegon I. TargaryenAegon I. Targaryen The Lord of Dragons
    Ty močály je před nepřítelem fakt dost chráněj. A zvěsti co o nich jdou jim tam moc nezvaných návštěv asi taky nezavedou.
  • Já mluvila o o oblibě Reedu, kteří tu faunu obdivuhodně zvládají (další +), ne o nastěhování do té lokality. Což jako zadymit se, snad se dá připravit i nějaká směs, co je odpuzuje a hmyz by se dal. Ještěrkolvi... V dětství jsem měla ráda krokodíla Dundeeho. Místní už asi vědí jak na ně a mělo by se to dát naučit. Nejtěžší bude myslím ta navigace.
  • Reedovi dodávají čtení knížek trochu pocit, jako bych četla fantasy pro děti (myšleno pozitivně). Ostatně kapitoly s Branem (zezačátku taky s Aryou a Sansou) jsou jako číst dětskou knížku...kde postupně přibývají věci, které tak úplně pro děti nejsou. Nebo možná jsou. Dostat se tak k seriálu i knížkám ve věku těch dětských postav, tak bych ty jejich příběhy prožívala mnohem víc než teď, chudáka Brana asi stejně hodně jako Aryu.
  • Hmm... Já se k tomu vlastně dostala, když mi bylo asi tolik, co Robbovi.
  • Zpět k tématu - neberu nejoblíbenější rod jako ten, kde mám nejvíc oblíbenců, a žebříček si vlastně nedělám. Vezmu to tak, že si představím, odkud bych v ASOIAF chtěla bejt. Vzhledem k tomu, že bych já byla stále já se svým pohledem na svět a lidi, tak mi zbývá jen Mormont, Reed nebo něco dornského. Jedni sice mají zkur..zimu, druzí zkur... mokro (a na bažináře si fakt nepřipadám) a třetí zkur... horko....ale doma bejt nemusím a tyhle faktory se beztak mění s ročním obdobím.
  • Jo, léto přečkáme na Medvědím ostrově, zimu v Dorne a období sucha v močále. :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.