Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
Podobně to měla kdysi jogobela/džogobela. Můj tatínek tehdy prohlásil, že jsou na tom fakt špatně, když ani oni neví, jak se jejich výrobek vyslovuje.
@sfik znáš "miši v buši"
Několik případů (nejedná se vždy jen o značky):
Husqvarna - Huksvarna
Labrador - Lentrabor
Border kolie - Bordelkolie
Taková už klasická, kdy se jeden pán vyjadřoval že jde do nemocnice na kapačky
"dneska jedu do špitálu a budou mi dávat ty kapavky" :D to už naštěstí není v rodině tohle :D
Toho psa bych ale brala, i kdyby se jmenoval Hothor :).
Proti tomu psovi nic nemám, když si odmyslím kladivo....
Se obávám, že tohle už ani nejde nazvat zpravodajstvím. Článek je založený na snad víc jak měsíc starých informacích statistického úřadu, uvedená prognóza 6-7 milionů Čechů v roce 2100 je nejhorší možná vyhlídka a porodnost 1,45 je údaj z roku 2013, loni byla o něco vyšší. Kdyby leckde pořád nebyl problém dát dítě do školky a stát daňově zvýhodňoval podniky, co na půl úvazku zaměstnávají matky s malými dětmi (když to jde u postižených, tak proč ne u matek), tak by ta porodnost hned vypadala jinak. Ale správně článek zmiňuje, že postavení matky dneska znamená opravdu málo.
Tak z tohohle mi cukaly koutky. Ubohý synáček vietnamských přistěhovalců se přesunul do Německa, ale chce desítky milionů jako odškodné za smrt otce drogového dealera, stejně tak jeho matka, která s mrtvým nežila :D Protože český stát páchá genocidu na Vietnamcích. Půjde s tím příběhem do německých novin, když ty prachy nedostane? A já si tak nějak myslím, že můžou být rádi za ten milion, co už dostali (mimo to mají pravděpodobně špinavé prachy po taťkovi) a jestli ze sebe nechce soudce dělat kašpara, tak jim přizná leda tak ukázaný prostředníček.
Mimochodem by mě zajímalo, z jakého důvodu právnická komora dovolí vykonávat praxi někomu, kdo byl jednou odsouzený.
To mi pripomenulo Dobu ľadovú a strategický plán na prežitie, pretože zima ich odizoluje na možno až tisícky rokov
,,Ó, a vy máte až tri melóny."
http://ec.europa.eu/eurostat/tgm/table.do?tab=table&init=1&language=en&pcode=tps00155&plugin=1
Takže z uvedených zemí mají v Evropě nižší minimální mzdu než u nás jenom na Balkáně (a na Ukrajině, v Rusku a Bělorusku - https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_sovereign_states_in_Europe_by_minimum_wage). A to měli politici takový problém tu minimální mzdu zvýšit (kůli dávkám, které se z toho odvozují), ježišikriste :roll:
Mimochodem to neklaplo: http://www.novinky.cz/krimi/376956-mnohamilionove-odskodne-za-smrt-vietnamce-soud-zamitl.html
http://video.aktualne.cz/dvtv/robejsek-musime-razantne-zdanit-bohate-vecny-rust-skoncil/r~afa1bad8320211e59f530025900fea04/