FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
1121122124126127150

Komentáře

  • upraveno 18. května 2015
    Tyhle ty neurčité zásady jsou, pravda, dost sporné. To jde zase na vrub pravidlům, nikoliv lidem. Někdy ten úmysl dokážeš poznat, někdy ne. Ale tohle tam bude pořád. A v tomhle konkrétním případě si myslím, že tím projetím brankářovi v zásahu nebránil.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @flanker.27 No jo, ale to, že stojí před ním, překáží mu ve vidění puku a tím pádem mu brání ve hře/zákroku.
    Myslím, že to pravidlo by mělo být více popsáno.

    Takže ten gól měl platit. Stejně si ale myslím, že by to na výsledku nic nezměnilo. A navíc 4. místo na světě nepovažuji za špatné umístění.
  • @Krisa Jak jsem napsal v odpovědi nevadě, za pořadatele považuji kohokoli kdo to může ovlivnit. Nechtěl jsem škatulkovat tak jsem to řekl obecně.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Krisa O bránění ve vidění tam právě jde a dělají to dneska všichni :) Bránění se ovšem vztahuje k pohybu, nesmíš se postavit tak, aby se brankář nemohl pohybovat, udělat rozklek, natáhnout lapačku a podobně.

    I když upřímně, mně se právě tenhle styl hokeje nelíbí, potrpěl jsem si na starý dobrý kombinace, co už dneska člověk skoro vůbc nevidí. Proto se taky na hokej dívám méně a méně.
  • Jak to popsali komentátoři v jednom ze zápasu, naprostá většina gólů v dnešním vrcholovém hokeji padá za situace, kdy gólman ten puk nevidí, takže z toho se odvíjí bránění útočníků gólmanovi ve výhledu. Logicky, dobrý gólman puk chytí, když ho vidí, odkud přilítá. Kdyby se gólmanům nebránilo ve výhledu, žádné góly bychom neměli :P
    Ovšem jde tu pouze o výhled, nesmí se bránit v zákroku.
  • V případě našeho sporného gólu vůči Kanadě si navíc myslím, že postavení hráče v bráně nemělo vůbec žádný vliv, gól padl tím, že vypadl brankáři zpoza výstroje. V tom mu nikdo nebránil :)
    Nicméně si i přesto myslím, že jeden gól výhru nedělá. Psychika možná udělala své, nicméně o dominanci Kanady na ledě nemohlo být pochyb, takže jejich vítězství bylo zasloužené.
    Akorát jsme nemuseli odcházet s nulou :) Ale došli jsme do semifinále, což považuji za přijatelné umístění vzhledem k postavení naší země mezi hokejovými špičkami, takže já osobně jsem to uzavřela smířlivým "tak třeba za rok :)"
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Tak kolik Čechů bude draftovano?
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    První kolo Draftu NHL 2015: 6. Místo Pavel Zacha New Jersey Deviles ( nejlepší Evropan letošního Draftu)
    13. Místo Jakub Zbořil, Boston Bruins
  • Prave vrcholia majstrovstva sveta muzov v skoku do vody a...ehm.. Je na co sa pozerat v oboch smeroch :oops:
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Koukám na záznam ranní části MS v atletice a ve výšce závodí Brandon Starc (AUS), tomu nejde nefandit :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Zatím skáče jak blecha, kam se hrabe Bran a jeho lezení po Zimohradu :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    A má tříokou vránu?
  • @krisa
    Ja davam iba vecerny program od jednej do tretej. Vtedy decka spia a aj tak je tam to najdolezitejsie.
    Dufam, ze Bran poletiiiiii :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @flanker.27 No měl dres, tak nevím, kde by jí měl nacpanou...
    @Hildegarda Já u toho ranního snídám + svačím + mazlím psa + flákám se, takže zatím dávám oba :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    Nizozemci totální propadák. Budou mít ještě co dělat, aby proklouzli do baráže, i když to nemají ve svých rukou. Osobně jsem je tipoval na začátku jako vítěze skupiny, Island druhý a naše do baráže. Ale nakonec paráda, přímý postup dva zápasy před koncem, co víc si přát. Ještě aby to dotáhli do úspěšného konce i bratia, a bude to super. :-)
  • @Riokai tak zajtra drz palce :)
    Ja to vidim vcelku nadejne. Skoda toho uvodu zapasu so Spanielmi, ale ved nemoze byt stale nedela :)
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    @Hildegarda budu držet palce. Byla by škoda přenechat druhé místo ukrajincům. ;-)
  • upraveno 15. září 2015
  • @Ugla Ty jo, podrobná reportáž! Vůbec jsem netušila, že se tam vejde tolik lidí.

    P.S: Myslím, že bys nás měl všechny pozvat na panáka, ať zapijeme přírůstek. :twisted:
  • :dance: A Sagan je MS
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Oranjes jsou be z Eura.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Tak už loni po skončení MS někteří komentátoři glosovali, že pro Nizozemsko to byla labutí píseň a nastanou jim těžké časy.
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @Nevada Nesouhlasím, Nizozemsko má dostatečně velkou a kvalitní juniorskou základnu
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Aha, tak jo :o))
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    Já teda vždycky Nizozemsko považoval za takovou tu úžasnou líheň kde o nové generace top fotbalistů nouzi mít nebudou... Ale teď si taky myslím že to bude horši, minimálně nejbližší dva kvalifikační cykly
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.