Kdy Martin dopíše DwD?

upraveno 3. února 2011 v George R.R. Martin
145791012

Komentáře

  • upraveno 24. prosince 2010
    Není...pokud se díváš na okresní přebor...jinak souhlas...fotbal je obvykle nuda, pokud se na něj díváš. Když ho hraješ, je to fajn zábava
  • upraveno 24. prosince 2010
    Ona myslela ten americký... Ale pravda že Basketballje zábavnější :-D nebo tenis :-D ... Taky přeju se nej k Vánocům.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 24. prosince 2010
  • upraveno 24. prosince 2010
    Problém žen obecně je ten, že si nikdy nezapamatují, na kolik se fotbal hraje třetin. :-)
  • upraveno 24. prosince 2010
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 24. prosince 2010
  • upraveno 24. prosince 2010
    Vyznáš, jo? Tak mi řekni, komu se říká "tankista". :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 24. prosince 2010
  • upraveno 24. prosince 2010
    Překvapuješ mě. :-) No dobře, přimluvím se u sarvena, abys mohla přispívat do sportovního threadu. :-)
  • upraveno 24. prosince 2010
    Micove hry mne nikdy moc nebrali. Jen se honi za micudou. Ale chvilku jsem zavodne boxoval:) Mam rad praci s lidma:)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 31. prosince 2010
    Tož Vám přeji vše nejlepší do roku, v němž mistr dopíše Tanec s draky.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 31. prosince 2010
    Já až tak optimistická nejsem, ale všem přeji, aby nový rok byl lepší než ten minulý.
  • upraveno 1. ledna 2011
    Inu pro ságu by to měl být velký rok tak i tak. Jistý přelom by se měl udát i kolem našeho webu, tak snad se zadaří. Schválně za rok touhle dobou, těším se na hodnocení :-) Vše nej!
  • upraveno 1. ledna 2011
    Hodně štěstí v posledních 719 dnech naší civilizace! :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. ledna 2011
    Olorin říká, že teď, když nemá budoucnost, začne smrtelně hřešit.
  • upraveno 1. ledna 2011
    719 dnů? To vyjde další díl ságy ledu a ohně?:)
  • upraveno 1. ledna 2011
    Zánik civilizace a vydání Tance s draky má podle mnohých podobnou pravděpodobnost :-)
  • upraveno 1. ledna 2011
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. ledna 2011
    Co když je místečko dole mnohem větší sranda?
  • upraveno 1. ledna 2011
  • upraveno 1. ledna 2011
  • upraveno 1. ledna 2011
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. ledna 2011
    Jo, ve 14. století se taky tvrdilo, že je Země placatá...
  • upraveno 2. ledna 2011
    A v Zeměploše je dokonce jeden svet na želvě!!!! Co jsem se to dozvěděl běžel jsem do zverimexu... vyšel jsem dost zklamanej :-(
  • upraveno 3. ledna 2011
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 3. ledna 2011
    Želva kráčí!
  • upraveno 4. ledna 2011
    A přece kráčí, kvizitore Vorbisi!
  • upraveno 5. ledna 2011
  • upraveno 5. ledna 2011
    to Amaroun: Tak v tom už jasno je - Velká A´tuin je samice a šťastná matka čtyř malých želviček. Sice kvůli jejich líhnutí šíleně riskovala ve slapových silách na mělčině Reality (a na Ploše nějakou dobu nefungovala magie, lidi propadali chiliasmu a upalovali mágy), ale líhnutí šťastně proběhlo a želvátka se toulají hlubokým vesmírem....
  • upraveno 5. ledna 2011
    Tak opět trochu k témě... vypadá to, že termín se nám opět trochu opozdí, protože GRRM podle svého blogu leží v nemocnici s E.coli infekcí. :(
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.