Inu pro ságu by to měl být velký rok tak i tak. Jistý přelom by se měl udát i kolem našeho webu, tak snad se zadaří. Schválně za rok touhle dobou, těším se na hodnocení :-) Vše nej!
to Amaroun: Tak v tom už jasno je - Velká A´tuin je samice a šťastná matka čtyř malých želviček. Sice kvůli jejich líhnutí šíleně riskovala ve slapových silách na mělčině Reality (a na Ploše nějakou dobu nefungovala magie, lidi propadali chiliasmu a upalovali mágy), ale líhnutí šťastně proběhlo a želvátka se toulají hlubokým vesmírem....
Komentáře