Právě jsem přibil do Velenu/Valenu, nebo jak se ta třetí lokace jmenuje. Musím říct, že to pro mě byl docela šok. Vzhledem k velikosti první lokace a hradu ve Wizimě jsem si říkal: "Ale jo, tak když Novigrad a Skelige bude tak veliké, tako první lokace, tak to bude celkem v pohodě". Velikost a rozmanitost Velenu mi vyrazila dech. :-)
Včera jsem po splnění úkolů a otazníků v Bělosadu vyrazil do Velenu, pro mě druhá lokace, když nepočítám audienci u císaře. No a byl jsem na tom dost podobně, neskutečně obrovský. První co mě napadlo "to nemůžu nikdy všechno projít" :-D . V Novigradu a Skellige jsem ještě nebyl, tak nevím jak je to velký
už mám trochu problém jsem doma-hraju zaklínače, jsem v práci-přemýšlím o zaklínači, spím- zdá se mi o zaklínači :D je to psycho a ty sny byly ze začátku dobré radši ani nebudu povídat co ale staly se z toho noční můry :)
Tak nevím jestli to hraju tak blbě, ale v mém podání platí heslo, že kam Geralt stoupne, 100 let tráva neroste. Už jste narazili na Johnyho? Zatím moje nejoblíbenější postava.
Hele nevím ,asi ne. Snažím se plnit vedlejší úkoly a zatím jsem stále ve Velenu. o víkendu jsem marně bojoval s půlnočnicí, s tou Janinou. A zatím bez úspěchu. Ale musím zkusit na ní jít až bude zatažená obloha, podle bestiáře se silně nedoporučuje na ní chodit s jasným měsícem na obloze.
Chytli jste tu hlášku ve sklepních u Krvavého barona ? Baví se tam dva strážní a : " Bring out the Gimp. Gimp is sleping ..... :-)
Jinak jsem z toho zatím moc nadšenej :-) A Gwint ej taky super :-)
To je divný, protože když na ní jdu dopoledne a chci u ohně spálit dopis, tak mě Geralt sám řekne že se neobjeví a hned na mě vyskočí meditace. Taky používám Irden + měsíční petardu + olej a potíky, ale jde to sakra ztuha. Navíc po chvilce potvora vyvolá 3 přízraky a i když je zabiju co nejrychleji, tak se skrze ně léčí.
@Montezuma3: A já se za to nestydím. :-) Hraju na tu druhou nejlehčí. Vycházím z předpokladu, že když se u každé potvoru nezaseknu na půl hodiny, tak to ve výsledku dohraju dřív a vzhledem k tomu, že i tak je času málo, tak mi jde spíš o to vidět příběh, než se opájet dobrým pocitem z vlastní šikovnosti. Jo a kromě toho jsem hráč na baterky...
@Velbloud Tak se mi včera povedlo skolit Janinu :-) A bylo to opravdu tím počasím. Zkusil jsem to když byla zatažená obloha a déšť, no a šla dolů skoro sama
Já se na to těšil snad rok, takže ten čas si teď udělám, sice tak že se k tomu dostanu v 9 večer a sedím u toho do jedné. Pak ale ty rána v práci :-) Ale člověk se musí obětovat :-) Navíc to byl jeden z hlavních důvodů pořídit ps4
@Dlady: Já si kvůli tomu koupil nový notebook. Pravda, trošku v tom hrálo roli, že jsem si chtěl zahrát alfu Kingdom Come. :-) Btw, osobně očekávám, že až vyjde plná verze, bude dosahovat minimálně podobných produkčních hodnot, jako zaklínač. Myslím si, že se hodně prozradí v polovině června, až vyjde patch se souboji.
Komentáře
Ale jak říkáš, raději q řešit hned. Ono to bylo už ve dvojce, když jsi s q otálel, tak se mohlo stát, že jsi ho už nesplnil.
Vzhledem k velikosti první lokace a hradu ve Wizimě jsem si říkal: "Ale jo, tak když Novigrad a Skelige bude tak veliké, tako první lokace, tak to bude celkem v pohodě". Velikost a rozmanitost Velenu mi vyrazila dech. :-)
je to psycho a ty sny byly ze začátku dobré radši ani nebudu povídat co ale staly se z toho noční můry :)
o víkendu jsem marně bojoval s půlnočnicí, s tou Janinou. A zatím bez úspěchu. Ale musím zkusit na ní jít až bude zatažená obloha, podle bestiáře se silně nedoporučuje na ní chodit s jasným měsícem na obloze.
Chytli jste tu hlášku ve sklepních u Krvavého barona ? Baví se tam dva strážní a : " Bring out the Gimp. Gimp is sleping ..... :-)
Jinak jsem z toho zatím moc nadšenej :-) A Gwint ej taky super :-)
A na Gwint by to chtělo udělat regulérní multiplayer. Jako alternativu k Heartstone....
Taky používám Irden + měsíční petardu + olej a potíky, ale jde to sakra ztuha. Navíc po chvilce potvora vyvolá 3 přízraky a i když je zabiju co nejrychleji, tak se skrze ně léčí.
Jo a kromě toho jsem hráč na baterky...
A Gwint je parádní, možná se mulťáku dočkáme :-) Můj osobní cíl je pozbírat všechny karty :-)
@Dlady: Congratulation. Já až do víkendu nedám ani ani hodinu. Práce je moc a teho času nejní.
Já se na to těšil snad rok, takže ten čas si teď udělám, sice tak že se k tomu dostanu v 9 večer a sedím u toho do jedné. Pak ale ty rána v práci :-) Ale člověk se musí obětovat :-) Navíc to byl jeden z hlavních důvodů pořídit ps4
Nejspíš mě teď čeká několik probdělých nocí. :-k
@Velbloud Jen tak ze zvědavosti, kolik tě ten noťas stál? Vešel jsi se pod 100 táců?