FC NEVADA DRAGONS
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.
Komentáře
Nadávat můžou. Ale tohle fňukání, že nás rozhodčí jedním špatným rozhodnutím zařízl, to je dost mimo.
Psychika dělá moc ve všech oblastech života, nejen ve sportu. Nečekala bych, že něco tak evidentního je třeba zmiňovat. Ale přesto děkujeme.
Mimo to je, protože tohle zápas fakt nerozhodlo. Zápas rozhodla neschopnost vstřelit víc než jeden gól. Kromě prvních cca 7 minut byla Kanada výrazně lepší a naši hráli pořád stejně před tím gólem i po něm. Ta marná snaha útoku bolela už jen při sledování.
pořadatelé => kdokoli kdo o tom může rozhodovat
Před koncem zápasu vidět Ovečkina a Malkina - k nezaplacení, na všechno ostatní je tady Eurocard-Mastercard :D
Myslím že hokejová spravedlnost existuje, když vyhrála Kanada a hokejová spravedlnost existuje i proto, že bronz mají Amíci. Češi rozhodně na medaile neměli, můžeme být rádi, že nás v čtvrtfinále potkali Finové, jinak by ani tu bramboru nedovezli (ještě že to neměli tak daleko). Hodně se mi u Američanů líbilo, že dali velkou příležitost hodně mladým hráčům, ten manšaft si placku zasloužil.
Každopádně, mistrovství skončilo, tak teď se může pranýřovat Růžičkova aférka (..a Češi si můžou vylejt srdíčko..)
Dělám rozhodčího rychlostní kanoistiky, zkoušky mám z roku 2009, loni jsem udělala mezinárodní zkoušky, jezdím na závody každý rok. Většina z nás jsou lidi a chyba se fakt udělá, i když se člověk snaží, co může.
Teď jsem byla o víkendu v Račicích na ČP mládeže, kde startovali děti od benjamínků C (ročník 2005+mladší) do juniorů z ČR a Slovenska. V 7 ráno jsme měli poradu a závodilo se od 8, jízdy po 3-4 minutách, v sobotu poslední start v 19:52 a nejdelší pauza 13 minut (ta byla jedna, jinak to bylo tak 5 minut) a v neděli poslední start v 18:25 a nejdelší pauza 3 minuty... Takže pro rozhodčí mám velké pochopení, tedy pokud to není jednání "proti pravidlů" (prodání zápasu, ovlivňování, atd.).
Nutno podotknout že rozhodčím nic moc nevytýkám - je to otázka spíš pravidel než lidské chyby. V čtvrtfinále proti Finům nám pro změnu trochu pomohli. A je jasný že jeden gól by asi nic moc nezměnil, když je tak trochu i jasný, že Kanaďani už proti nám trochu šetřili síly na finále, kdyby se rozjeli tak možná neuhrajeme ani tu důstojnou porážku, a dopadli by jsme jako ty ruský ostudy, který nemají ani špetku slušnýho vychování :) Putin dobře věděl, proč má sedět na prdeli na dače, protože kdyby ho při tomhle zabírali kamery, tak to asi neprospěje jeho image krotitele tygrů, lovce pokladů, mistra bojových umění, skvělého hokejisty a vládce všehomíra a nejmocnějšího národa vůbec..
To je stejný jako u nás s váhama a déllkou lodi - 5g pod, 1cm nad a prostě smůla. I když to je kousíček, tak někde ta hranice být musí a nedá se nic dělat.