FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
1116117119121122149

Komentáře

  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Tak co cekate od našich na MS?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Že se budou tlačit za modrou, půjdou do góla a budou mít týmovej duch v kabinách :P
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    A že bude trénink "u starýho Růžičky" :)
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @flanker.27 Já doufám, ze uslyšíme písničku pro Jaromíra, a ze Jágr se bude loucit jako pan
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Ne že bych to Jágrovi nepřál, ale příliš velkou naději na lepší umístění nechovám.
  • upraveno 1. září 2015
    -
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    upraveno 23. dubna 2015
    @flanker.27 I kdyby si nedostali ze skupiny, Jarin si pořádnou rozlucku zaslouzi
  • Loučit? Co to znamená? :anxious: To mám z toho, že hokej sleduju jen během MS, takže pak nic nevím.
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @M1on Gratulace, zaslouží té si to, už jenom za to, ze jste vychovali Hlinku, Ruzicku, Reichla, Nedveda, Slegra a Rucinskeho. Jinak doufám, ze se Jarda brzo vrátí domu a udělá s Kladnem titul, protože Kladno bylo spolu s Litvínovem hokejová líheň reprezentantu
  • upraveno 1. září 2015
    -
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Tak Finsko dvakrát poražené, to je moc dobre
  • Achileus napsal(a):

    Tak co cekate od našich na MS?

    ze nebudu hrat naivne, a budu hrat so srdcom. a celkovo by bolo pekne sa dostat do bojov o medaily, ale uvidime ci postupime.
    finale alebo semifinale svk vs cze by bolo mega event.
  • ale cakam finale cze vs can
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    image
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @sarven já bych si přál čte vs SVK, ale vas hokej jde do háje, takže nic :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 2. května 2015
    No tak pro Slováky to musel bejt dneska nervák, nakonec ale byli šťastnější než my včera. Jo, tímto gratuluji :)
  • Tak my si to včera prohráli sami. Když vynecháme ty obrovské minely v obraně, tak faul minutu před koncem a navíc zbytečný, to se se Švédy nesmí :) Ale jinak dobrý. Slováci klasika, dánové nejsou lehký soupeř.
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @Mellien Kdyby Salak nebyl cednik
  • Tak jak vcera ten první gól jasne jeho. Ale Ondra to proti javorakum nebude mít snadne :D
  • Dneska to bude luxusní show, moc se těším :) Pokud vydrží našim odhodlání a bojovnost, tak jim nedají nic zadarmo. Voráček x Giroux to bude taky sranda, hlavně aby mu to tam nenahrál :D
  • A ti nasi to nemozu dat ani raz v normalnom case, nech nemam dohryzene nechty :)
  • @Hildegarda Ale dali :) Konečne :)
  • Ať jdou s prominutím čoboláci do řiti. Nekoukatelný výkon, Slovinci se prali, bojovali o všechno. Předvedli mnohem lepší hokej než Slováci a na konci je zaříznou ruští rozhodčí. Ostuda! Čekal jsem že se poperou, že do toho půjdou po hlavě, po tom marastu, co předvedli v prvních dvou zápasech a ono nic a ještě potřebují pomoct od rozhodčích. Nedá se fandit slovensku. Po tomhle už ne.
  • @Blackfish preco sme cobolaci? Lovim v pamati, ale my podobny vyraz pre vas asi nemame...
  • Čehuni, Pepíčci? :) Zalovil jsem za tebe.
  • Upřímně hrajou opravdu strašně s výhru v zakladu si nezasloužili, ale tak už to chodi... O 1/4 se jeste poperou, tedy pokud budou chtit a nebudou je tlačit rozhodci jako vcera... Nechci to srovnávat, ale hrajou také skoro doma... Pritom naše odhodlaní s chut se jit porvat o každý bod je daleko větší.
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    Když rozhodčí pomohli našim proti Lotyšsku, to ti asi nevadilo. A je jedno, že my hráli dobře a Slováci ne. Jo, jejich hra stojí za starou belu, ale nevidím důvod jim dále nefandit. Pomáhá se i lepším týmům. Mimochodem, 5 let zpátky hráli takovou tužku, jako teď Slováci, naši a nakonec se to taky obrátilo. :-)
  • Kdy pomohli rozhodčí našim proti Lotyšům? Myslíš ten faul do konce? To bylo v pořádku. Neviděl jsem tam jediné vyloučení, kde by nás protlačili...
  • Blackfish napsal(a):

    Čehuni, Pepíčci? :) Zalovil jsem za tebe.

    Tak to je smead jasne, od coho to je, ale od coho su cobolaci?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Hildegarda Čo bolo ;)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.