Atlas světa ledu a ohně

upraveno 2. listopadu 2012 v Svět ledu a ohně
imageAtlas světa ledu a ohně | The Lands of Ice and Fire - Ice & Fire

Dlouho očekávaný atlas světa ledu a ohně je na světě. Jedná se o kolekci dvanácti map, které se týkají děje knih Písně ledu a ohně a seriálu Hra o trůny.

Read the full story here


1235

Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Mám, mám, já atlas mám. Ještě jednou díky Alekovi a svevě.
    Hned si ho pár lidí prohlíželo. Kamarád mi ho vracel se slovy: "Až ho nebudeš chtít, tak mi ho pak můžeš dát."
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    :O Nie je to aj k dostaniu na Slovensku?
  • Uf, je to dobrý, pořád jsme na tom vydělali. :)
  • Aspoň malá útěcha :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Proč malá? Máme ho dřív a levněji. Co víc bys chtěl? :-D
  • Já bych toho chtěl… :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    V rámci možností, samozřejmě! :)

    btw - kamarádka, kterou jsem původně chtěla pověřit převzetím atlasu, konečně začala číst Píseň. Má za sebou první dvě knihy a odložila to kvůli učení a že je čas i na jiné knihy. Vysvětlovala jsem jí, že dělá obrovskou chybu, ale nedá si říct. A já nechci moc tlačit, abych ji zbytečně neupozorňovala, co ji čeká...
  • Jiné knížky? Vždyt v Písni je všechna moudrost světa :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Kvôli učeniu? :D Tyrion Please
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Jistěže. Je to typický student, takže...
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    Zase to nepřehánějte, je třeba číst i jiné knihy....třeba ty od Tolkiena ;)
  • Ty voe, to je hrozná cena!!! Mapy bych chtěl, ale 1000,- mi ve vzduchu nelítá :wall:
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Tak se přiznávám, že jsem asi 14 dní majitelem atlasu...
  • A jak se líbí?

    Já se těším o chlup víc na ten skutečný atlas, který bude více o čtení. Nové info vyšlo právě dnes, http://www.randomhouse.biz/international/files/marketing/sellsheets/WORLDOFICEANDFIRE_Martin_EXPBOX.pdf
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Ja to chcem :D Všetko...
    Ach jáj, prečo to nevydávajú aj na Slovensku?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Líbí. Ten svět by se mi hodil už teď kvuli povídkám :)
  • alek napsal(a):

    A jak se líbí?

    Já se těším o chlup víc na ten skutečný atlas, který bude více o čtení. Nové info vyšlo právě dnes, http://www.randomhouse.biz/international/files/marketing/sellsheets/WORLDOFICEANDFIRE_Martin_EXPBOX.pdf

    Zrovna jsem o tom chtěla založit nové vlákno. Můžu? :anxious: :)
    Dost se na to těším, dokonce tam prý GRRM vyvrátil jednu z fanouškovských teorií (říkal Elio na Twitteru).
  • Jasný, že můžeš. Ale ještě lepší by bylo posbírat informace (obrázky apod.) co dosud jsou a udělat miničlánek, kte kterému by se pak ta diskuze vázala ;-)
  • A jak se dělá miničlánek? :D Těch informací a obrázků zatím moc není, to bych snad zvládla. :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Nejlepší způsob je sepsat to a poslat Alekovi ;)
  • jj, zatim asi nejlepší takto. Budu velmi vděčen ;-)
  • Vážení,
    říkal jsem si, že o ten kalendář požádám ježíška ;)

    a tak se chci zeptat jak se dá podle vás nejlépe objednat ... přes anglickej amazon?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 23. listopadu 2014
    Kalendář nebo mapy? Pokud chceš objednávat ze zahraničí, tak nejlepší je asi bookdepository.com, kde posílají do ČR bez poštovného.

    Ale obojí se dá sehnat i tady u Talpressu, ale k ceně zaplatíš poštovné, pokud nemáš možnost si to vyzvednout v Praze.
  • Dík, mrknu na to..

    PS: jasně že mapy jsem do nich a strategie blázen..
  • Existuje prosím mapa celého světa ledu a ohně ?
  • @Leo ne, neexistuje, některé části zůstávají neznámé (jako například jestli není východní kontinent propojený s pevninou za Zdí).
  • Ale existuje mapa "The known world", která sahá od Zdi právě až po Ašaj a kde jsou všechny místa, která byla v sáze zmíněna a některá i co nebyla, ale jak řekl Everett co je dál, to je neznámo..

    Tato mapa je právě v atlasu a potom co si na ni zvykneš se jen divíš jak jsou ty na netu odlišné..
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.