Atlas světa ledu a ohně

upraveno 2. listopadu 2012 v Svět ledu a ohně
imageAtlas světa ledu a ohně | The Lands of Ice and Fire - Ice & Fire

Dlouho očekávaný atlas světa ledu a ohně je na světě. Jedná se o kolekci dvanácti map, které se týkají děje knih Písně ledu a ohně a seriálu Hra o trůny.

Read the full story here


1356

Komentáře

  • Na BD jsou asi zmatený ještě víc než my - tam je klasicky problém v tom, že to vydávaj dvě nakladatelství.
  • Aleku, asi máš pravdu, ani sám velký George na svém blogu nezmiňuje dvě varianty, nikde jinde o tom nepíšou... Takže opravdu jen volné mapy v přihrádkách.
  • Chcel som sa spýtať Slovákov... plánujete aj vy robiť nejakú hromadnú objednávku? Lebo ak áno, určite by som sa pridal ku kalendáru. Atlas zatiaľ asi nie.
  • Kalendář se IMO hromadnou objednávkou nevyplatí, lepší cenu asi nenajdeš http://www.bookdepository.co.uk/Song-Ice-Fire-Calendar-2013-George-Martin/9780345531544 (tady neřešíš vůbec žádný dph, clo, poštovný).
  • No, to práve viem, keď kupujem knihy, tak výhradne z Book Depository. Ja len, že keby sa niekomu podarilo nájsť nejakú výhodnejšiu cenu pri spoločnom poštovnom, než individuálna cena z BD, tak by som sa rád pridal.
  • Tak já počkam, jestli je to pro vás ok, to už jsme zas někde nad 8 stovkama
    Já jsem tedy dost na vážkách. Na jednu stranu mě to láká, ale nechci vyhodit dost penízků za něco, abych byl pak zklamanej nebo si to mohl koupit za rok u nás a levnější...
  • Problém je ten, že na nemeckom Amazone je to skoro 17EUR. A žiadný iný obchod za eurá nepoznám...
  • Je to dost no... Pokud někdo šprechtíte německy, můžete mrnout na ten atlas a poštovné tam - ale tam se asi moc neušetří... kor když ten kalendář tam maj tak drahej.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 14. listopadu 2012
    @alek : Já se přizpůsobím. Zvol nejlepší variantu. Klidně z každého e-shopu něco jiného. Pokud bys kalendáře neobjednával vůbec, zajistím si to pak sama. Není problém. Knížku atlas každopádně chci, pokud tedy budeš objednávat. Tady to hned tak neseženu a až ano, tak rozhodně levnější nebude.


    DPH se asi nevyhneme.
    Ale v tomhle bodě jsou mi nákupy na zahraničních EU e-shopech velkou záhadou. EU má v tomto směru sjednocené zákony a u nás se do zahraničí posílá s DPH (obchod od plátce k plátci je něco jiného). Takže stejně by to mělo fungovat i v ostatních členských státech toho srandauskupení. Ale přesto zboží z některých e-shopů chodí bez DPH. Napadají mě akorát nějaké výjimky jako ostrovy, které patří pod Británii nebo Francii, ale přitom nejsou členy EU. Tam ale zase platí limit do 22 eur.
  • Na německém amazonu to vychází na 800 bez poštovného, takže to výhodnější určitě nebude.

    Já do toho nakonec asi jdu, dám si to pod stromeček. :)
  • @Nevada No kalendář si tedy objednej asi sama, to bude nejjednodušší a budeš ho mít hned. A já teda, až se @Chmur rozhodne, objednám ten atlas (už tomu raděj neřikejme kniha) Já do něj taky jdu, ale je to teda rozmařilost :-)
  • upraveno 14. listopadu 2012
    @alek Promiňte, ale chci od toho odstoupit.:( Pokud by to ovšem nějak výrazně zvýšilo cenu za atlas ostatních...zůstanu. Nezrujnuje mě to, budeme mít co jíst atd. Jen mi to připadá přeplacené...hodně
  • jasný, chápu a racionální část mě souhlasí :-)

    Myslim, že takové zvýšení pro ostatní už to neznamená, co dámy?
  • @alek
    Já už o tom radši nebudu racionálně uvažovat. :)
    Prostě za kolik objednáš, tolik ti zaplatím.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Jistěže. Nemá smysl, aby si Chmur kupoval něco, co nechce jen proto, aby se zavděčil ostatním :o)
  • Já to chci, ale ne za ty prachy:-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Takže v téhle fázi nechceš ;o) Popojedem :o)
  • ok, objednávám 3x, raději hned, než to zdraží (ted mi hlásí, že zdražili kalendář :-)
  • alek napsal(a):

    Tak jsem na to koukal podrobněji a ten bookdepository je teda u tohodle fakt hodně drahej. Asi dám tentokrát přednost anglickýmu Amazonu.

    Vážní zájemci z okolí Prahy se mi přihlašte, pokud byste se chtěli přidat.

    Budu kupovat ten atlas, kalendář a uvažuju o http://www.amazon.co.uk/gp/product/0575093145/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&smid=A3P5ROKL5A1OLE

    Pokud bys kupoval a pokud nabídka stále platí, tak bych kupoval ten atlas. Myslím, že to je docela dobrá pomůcka dle obrázků i moc pěkně vypadá.
  • Už bohužel objednáno...
  • alek napsal(a):

    Už bohužel objednáno...

    Sákriš... S křížkem po funuse, jako obvykle...

    :-?
  • Tak už to přišlo. Docela mě překvapilo, že to i docela váží a je to velký (pro srovnání AGOT) - za ty těžký prachy toho není až tak málo :-)
    image
  • :3eyed: :-D
    Paráda! Napiš mi kdyžtak zprávu do inboxu, kdy a kde by se ti hodilo uskutečnit předání... :)
  • Ách jo... Nepokrytě závidím... :-)
  • to v strede je čo?
  • Toto: http://books.google.cz/books?id=7FFGD5x6GlIC&printsec=frontcover&hl=cs&source=gbs_atb#v=onepage&q&f=false

    Vypadá to na první pohled moc pěkně, budu se mít o vánocích v čem rochnit :-)
  • podaj správu o tom. to sú texty, scenáre, alebo?
  • texty o postavách, rodech, rozhovory, materiály z natáčení, takovej průvodce seriálem...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @alek A kdy že to teda naskenuješ a hodíš na web? 8-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.