TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
Hra o trůny se chystá do vysílání na jaře roku 2011. Jaká bude její konkurence? Poradí si HBO s vycházející hvězdou na produkčním poli stanicí Starz a jejími projekty Spartacus, Pillars of the Earth a zejména pak fantasy Camelot? V pozadí bude jistě číhat i projekt od tvůrců Tudorovců Borgias. Nebo bude největším oříškem sesterský projekt Boardwalk Empire? Či překvapí někdo jiný?



Vím, některé seriály se časově přímo nepotkají, ale to nemůže diskuzi nijak škodit a to tu tu jde hlavně. Takže se nenechte omezovat těmihle mými žblepty. :-)
1232233235237238361

Komentáře

  • Teda, s Community už jsem to dááávno vzdal :D To už má šestou serii?
  • @Blackfish Jop, 4. a 5. séria boli dosť mizerné, ale šestka zatiaľ vyzerá naozaj dobre. :)
  • Generation Kill - jestli jsou v americké armádě doopravdy převážně takovýhle idioti, tak už se nedivím vůbec ničemu... ještě jsem neviděla seriál, kde by mě všechny postavy takhle neskutečně iritovaly, ale stejně nejde přestat koukat.
  • Dala jsem na místní tipy a začala sledovat House of cards a došla až k dílu,
    kdy Frank zabije Petera R.
    Od té doby se nějak nemůžu donutit dívat se dál. Až do té chvíle mi to připadalo dost reálné, ale teď se to nějak zlomilo. A nemluvím o tom, že Peter byl moje asi nejoblíbenější postava.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @brbr Viděl jsem první sérii, ale navzdory tomu, že je to výborně zahrané, se mi na to nějak nechce koukat dál. Tyhle příběhy, kde není prakticky komu fandit, není sympatická postava, mě netáhnou. Asi jako TV adaptace Písně ledu a ohně... :D
  • @flanker.27 To je taky důvod. Mi nejvíc vadí to, že celou dobu jsem si říkala, ok, takhle to v té politice může fungovat,
    ale aby jeden kongresman zabil druhého
    , to už mi příjde moc.
    P.S: V seriálové GoT jsem si vždycky někoho sympatického zatím našla (ale není to úplně jednoduché). :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Já viděla z americké verze House of Cards jen první sérii. Trpí to stejným neduhem jako Homeland, je to moc rozvleklé. Do dalších sérií zatím nemám chuť, i když nemůžu říct, že by mě to vyloženě nebavilo.
    To britský předobraz je jiná káva. Ještě víc mrazivé, intrikářské, cynické a hlavně bez okolků míří k cíli (ale to je dané i rozdílností politických systémů obou zemí).
  • @Nevada A taky v té britské verzi hlavní hrdina
    někoho zabije?
    Ať to zbytečně nerozkoukávám.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    ano, ta americká je jen ukecanějším remakem
  • @Nevada Absolutně souhlasim akorát jsem vydržel do třetí serie.
  • Black Sails 02x09:
    Tak ani letos se pokladu z Urcy asi nedočkáme. :-)
    Mám pocit, že víc už děj překombinovat nejde, ale mě to kupodivu baví. Akorát by se ještě mohli zbavit Max, ten její přízvuk mi děsně leze na nervy.
  • Tak prý se chystá nová minisérie Akta-X a budou v tom i původní herci... na jednu stranu mám radost, na stranu druhou si říkám aby to nebyl hrozný průšvih.
  • @Everett_Young Já ani neviděl ty starý :D
  • @M1on Já napřed viděl pár dílů kdysi dávno, a pak jsem je pravidelně sledoval když je vysílali na prima COOL. A musím říct, že mě to celkem bavilo.
  • Mna doteraz strasi vrazdiaca babika. To bola fakt nechutna cast :)
  • upraveno 25. března 2015
    Co říkate na poslední díl TWD Rick se docela pěkně rozjel :dance:
    Andrew Lincoln předvedl docela dobrej výkon. :-)
    A ještě k tomu jsem si vzpoměl na Theona v Zimohradě =D
  • @M1on Nech mě hádat - Rick pořád bojuje se svojí lidskostí a pak nasadí starostlivý výraz "Carle?" :D
  • upraveno 25. března 2015
    @svoa00 Ale vůbec ne. To už dávno padlo, tak jak jeho vousy.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Bože, Justified mi bude hodně chybět. Už jen tři díly :(
  • @nevada som na tom podobne. dopozeral som siedmy diel akurát a som rád, že som sa k tomu dokopal. šlape to skvele. 4 diel (trezor) som sa musel zasmiať, čo sa mi asi pri justified nestalo.
    inak páči sa mi to koncipovanie akejsi "best of" keď zapájajú postavy zo všetkých sérií. nie vždy úúúplne hladko, ale pekná rozlúčka.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 28. března 2015
    Justified: jo, mají to rozjeté skvěle. Po 2. sérii je to asi nejlepší řada. A s každým dílem je to lepší a lepší - atmosféra houstne a postavy si uvědomují, že se hraje o všechno. Líbí se mi i určitý vývoj Raylana. Z bezstarostného střelce přes machiavelistického hajzlíka až po ustaraného policajta, který je unavený tím, že to nejde úplně podle plánu, ale snaží se dál, aby to už měl za sebou. (V dílu s dcerou byl navíc úplně zlatý.) *Jediné, co mi tady trochu vadí je vlastně celá konstrukce toho případu. Připadne mi trochu nelogické, že tohle řeší zrovna maršálové. Čekala bych, že to bude buď FBI přes organizovaný zločin, nebo státní policie.*
    A neskutečně mě baví maršál Tim Gutterson.
    Ty dřívější postavy taky kvituju s povděkem. Návštěva Dickieho ve vězení, když mu Raylan sdělil, komu vlastně prodal půdu :-D
    A taky se mi líbí, že neupustili od poněkud neobvyklých likvidací záporáků :) Navíc umí ještě vytáhnout záporáky nové a stejně zajímavé.
    Sam Elliott potvrzuje, že by byl skvělým Bryndenem Tullym v GoT, kdyby mu tam dali šanci (Elliottovi i Bryndenovi). Ale taky dobře, aspoň může úřadovat tady.
    A navíc tam mám radost z herců z Bratrstva neohrožených ve vedlejších rolích. Scott Grimes už je tuším 4., který se tam objevil.
  • Vikingové 06:

    No konečně
    :applause:
  • @Everett_Young copak, mám tomu snad dát ještě šanci? :D
  • @Dreamer záleží na tom, co říkáš na ten plot twist v pátém díle. Navíc jakási velice otravná postava konečně přestala existovat, takže by se to mohlo zlepšit.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Mě otravný nepřipadal. Jen mě zklamal tím, že se nakonec obrátil
    zpět ke svému falešnému bohu.
    image
    A Ragnarovi z toho evidentně ruplo v bedně.
  • @Everett_Young aha, no já to vzdala asi u čtvrtého nebo už u třetího dílu? :D
  • @Dreamer No, teď se to konečně rozjelo.
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    @M1on tiez som zvedavy ake to bude a co hovoris na finale 5 serie the Walking Dead ??
  • @Edem mě by zajímalo jak to bude s komiksovou obdobou Spasitelů (Vlci?) a kdy se objeví Negan :twisted:
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.