FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
1114115117119120149

Komentáře

  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    Moment... trenér, trenér, to je taková ta věc co má pořád nějaký kecy o sportovním chování a motivaci? Jo, tak přesně o tom si myslím, že mi akorát překážel. U jednotlivců jde o toho sportovce. Drzost, talent, sebevědomí, průbojnost a touha po dokonalosti. Tohle vám vyhraje závody jakožto jednotlivci. Neznám moc lidí, co by se mezi nejlepší dostali jenom dřinou bez talentu nebo dobrým trenérem. Ano, dobrý trenér vám může trochu pomoct, ale hlavní část stejně padá na vás.
  • Iba talent nestaci. Treba okrem neho rozvijat aj psychicku odolnost, disciplinu, strategiu, treba si vediet stanovit ciele a pod. K tomu treba dobreho trenera. Staci sa pozriet na Djokovica pred Vajdom a potom.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Hildegarda však jsem také kromě talentu vyjmenoval další 4 věci.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Miya Jasně, že trenér je důležitej, ale když se to nepovede, tak za to přece může vždy trenér + sportovec, což se zrovna v těhle případech poněkud opomíjí.
  • @Everett_Young
    Vsak ja som reagovala na tvoje prve dve vety a na to "trochu pomoct". Pomoct moze velmi.
  • @Krisa trener je aj od toho, aby prevzal zodpovednost. Tak ako minister, manazer v podniku, sefkuchar.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Mellien Možná to víš, ale stále jsi to neřekl :)
    Jistě jsou trenérské osobnosti, které dokážou přimět lidi, aby ze sebe vydali víc. Ale pořád to vydávají ti lidé.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Dost bylo hokeje :P
  • o pomeroch vo vašom hokeji. a nerobím si ilúzie, u nás by to bolo podobné, ak by si mohli vyberať. ale keďže majú za morom 3 hráčov, ktorých potrebujú tak sa správajú inak.

    a áno, súhlasím, že zainteresovaný otec nie je úplne objektívny svedok situácie, ale veľa zaujímavého sa tam dá nájsť. zaujímavého v zmysle smutného.

    http://www.zacha-hokej.cz/domu/mistrovstvi-dvacitek-v-torontu-a-montrealu-osobni-pohled

  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    sarven napsal(a):

    o pomeroch vo vašom hokeji. a nerobím si ilúzie, u nás by to bolo podobné, ak by si mohli vyberať. ale keďže majú za morom 3 hráčov, ktorých potrebujú tak sa správajú inak.

    a áno, súhlasím, že zainteresovaný otec nie je úplne objektívny svedok situácie, ale veľa zaujímavého sa tam dá nájsť. zaujímavého v zmysle smutného.


    http://www.zacha-hokej.cz/domu/mistrovstvi-dvacitek-v-torontu-a-montrealu-osobni-pohled

    S většinou toho se dá souhlasit, ten Petr by to vzít mohl, úspěchy narozdíl od Přerosta má

  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Krisa napsal(a):

    Mellien napsal(a):

    A ano, za prohrou může vždy většinou voce trenér než hráči, Protože hráči schopnost hrát neztrácí a tuhle kluci měli jisto i motivaci, ale když nemají správnou přípravu, taktiku atd.. Tak to nejde ;)

    Zvláštní, že když porazili Rusko, tak se mohutně jásalo. To měl trenér asi zrovna chřipku :P.
    Jako mně je to úplně jedno, ale fascinuje mě, že vždycky za nezdar může JEN
    trenér.
    Trenér má na hru týmu zásadní vliv dva příklady: Hokejová repre pod Hadamzickem v Soči a reprezentace pod Růžičkou v Minsku(Rozdíl, jako nebe a dudy) a Fotbalová reprezentace pod Michalem Bílkem kvalifikace do Brazílie, a fotbalová reprezentace pod Pavlem Vrbou kvalifikace na Euro 2018(Rozdíl nebe a dudy)

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @sarven Zajímavý komentář, hlavně to vysvětlení neúspěchu a trenérových chyb - tohle mi přijde jako argument a ne "prostě věř" :P
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Krisa napsal(a):

    @sarven Zajímavý komentář, hlavně to vysvětlení neúspěchu a trenérových chyb - tohle mi přijde jako argument a ne "prostě věř" :P

    Krisa napsal(a):

    @sarven Zajímavý komentář, hlavně to vysvětlení neúspěchu a trenérových chyb - tohle mi přijde jako argument a ne "prostě věř" :P

    Docela síla co? Vyhodit z nominace někoho, protože zaspí, na tomhle místrovství obstáli jenom Pastrňák a Zacha

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 5. ledna 2015
    @Achileus Tak záleží na zaspání - když u nás zaspíš rozjížďku, tak máš taky smolíka.
    Samozřejmě tady nezaspal něco = obrmegadůležitého (asi), ale kdyby se mu to stalo v zápasovém dnu, tak ho sežerou.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    No hlavně pokud se to stalo po jedete/nejedete/jedete/nejedete a hopsání sem a tam, tak snad by bylo na místě trochu velkorysosti a dát příležitost. Ano, otec nemusí být nejobjektivnější, ale popis poměrů mi rozhodně nepřipadá vycucaný z prstů.
  • chce se mi zvracet, přátelé :-(
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Krisa napsal(a):

    @Achileus Tak záleží na zaspání - když u nás zaspíš rozjížďku, tak máš taky smolíka.
    Samozřejmě tady nezaspal něco = obrmegadůležitého (asi), ale kdyby se mu to stalo v zápasovém dnu, tak ho sežerou.

    Jasně kdyby šlo o zápas, ale takhle?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Achileus Jo, je to blbý, zvlášť když vyhodil ze 2 zaspaných jen 1. Ale na druhou starnu zas taková prkotina zaspání není...
  • @Krisa On ho nevyhodil proto, že by zaspal. Hledal jen záminku. Vyhodil ho proto, že svaz vede kampan proti hráčům, co jako junioři odešli za moře, respektive šlo o vyřizování účtů, což už chodí u naší seniorské repre, ačkoli je to smutné :(

    Parta asi nebyla nic moc (a co je v týmovém sportu horšího)....
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Mellien To já vím, četla jsem ten článek ;).
    Jen debatuji o problému zaspání v repre týmu - může to znamenat prdlajz, ale může to taky znamenat vše (viz třeba naše rozjížďka).
  • Nikdo z nás neví, kdo má víc pravdy. Jestli otec Zachy nebo ten mladý Klok. Mně to od toho Zachy přišlo hodně ubrečený a velebící synáčka. To neznamená, že na tom není kus pravdy. Jenže to já nevím. Medaile se neudělala deset let. Tedy i v letech kdy tam Přerost nebyl. Takže jenom v něm to nebude. To je blbost. Podle mě je něco shnilého ve státě Dánském. A myslím, že největší problém je úplně nahoře.
  • @Krisa přehlédl jsem, pardon.

    Jde o to na co zaspíš no :)

    Na všem bude kousek pravdy a nějaké to přehánění...
  • Nečti bulvár
  • mne z toho vychádza toto:
    a)
    skrytá vojna o to čo s mladými talentami, resp. domáci vs zámorskí (toto bolo aj na svk pred rokmi). klubom a vedeniu vadí, že im utekajú peniaze za hráčov.

    b)
    tréneri nemali silné slovo a prirodzenú autoritu v mužstve. stretávali sa rôzne kliky názorov a právomocí.

    c)
    nebola dobrá partia / teamwork

    d)
    priveľké očakávania pred turnajom - priveľké sklamanie po turnaji.

  • Holky dneska první místo! (biatlon) Super závod až do konce!
  • Pasta dneska půl vteřiny od hattricku, škoda :-)
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Henky napsal(a):

    Pasta dneska půl vteřiny od hattricku, škoda :-)

    Pasta jede, s Krejčím mu to klape, doufám, že se Boston nedostane do play off

  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Pastrňák,Palát,Mrázek,Hertl, začíná se blískat na lepší časy
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.