TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
Hra o trůny se chystá do vysílání na jaře roku 2011. Jaká bude její konkurence? Poradí si HBO s vycházející hvězdou na produkčním poli stanicí Starz a jejími projekty Spartacus, Pillars of the Earth a zejména pak fantasy Camelot? V pozadí bude jistě číhat i projekt od tvůrců Tudorovců Borgias. Nebo bude největším oříškem sesterský projekt Boardwalk Empire? Či překvapí někdo jiný?



Vím, některé seriály se časově přímo nepotkají, ale to nemůže diskuzi nijak škodit a to tu tu jde hlavně. Takže se nenechte omezovat těmihle mými žblepty. :-)
1227228230232233361

Komentáře

  • Viděl někdo? Vyplatí se?
    http://www.csfd.cz/film/393466-marco-polo/galerie/?type=1

    Btw... Konec Newsroomu.
    Chudák Charlie, překvapilo mě že tyhle kariérní věci se evidentně v Americe řeší hned za tepla na funusu. A ta nahraditelnost že je za člověka náhrada hned co vydechne a všichni jak se díky tomu kariérně hnou. Ale co se týká hlavního příběhu série - tajných dokumentů, trochu mě mrzí že to tak nějak vyšumělo. Třeba se někdy v budoucnu dočkáme volného pokračování nebo pokračování, vůbec by mi to nevadilo.
  • @pavel ted na to koukám ale vypadá to celkem dobře
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Videl niekto OUaT S04E12?

    Je vo mne trocha nádeje, že ak aj ostatok štvorky nebude ako jednotka, aspoň to konečne naberie lešpí smer so zlým Ramplom. Takisto sa mi páčia všetky tri záporáčky. Som zvedavý, čo si pre nich tvorcovia prichystali - a dúfam, že to nedohabú. Ten príbeh má tiež potenciál.
  • tak jsem viděl toho Marca Pola a docela slušný, docela to šlapalo
  • @M1on: Pro mě jako Marveložrouta celkem povinnost... první série byla tak nějak rozhoditelná na dvě části - první půlka byly spíše samostatné příběhy, druhá půlka (cca od toho, kdy šel do kin CA 2) byla naopak jednolitý příběh.
    Na druhou sérii zatím nevyšel čas (o svátcích času dost), ale těším se. Ostatně jsem zvědav na Agenta Carterovou (myslím, že začíná od ledna).
  • @Jay Tak už se vezu už jsem asi u 21 dílu =D
  • @Jay druhá séria je perfektná, hlavne tam cítiť že sa tie postavy niekde pohli. Prvá seria všetci vyzerali ako modelky a modelovia ktorí sa omylom dostali do show, teraz tam má každá postava svoju hĺbku.
    Agentka Carterova bude mať len 8 epizód ktoré začnu 6 januára a vyplnia vlastne tú prestávku po mid season final Shieldu. Možno aj nejak nadviaže na príbeh 2 polovice season 2.
    Obe seriály (a vraj aj niektoré postavy, nie len Coulson) by mali vplývať/objaviť sa v Age of Ultron. Tak som fakt veľmi zvedavý.
  • VenaVena Stannis the Mannis!!!
    upraveno 20. prosince 2014
    Black Mirror White Christmas. Wow, asi nejlepsi dil vubec, nemam slov. Takhle se delaj serialy. 10/10.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 21. prosince 2014
    Btw... Konec Newsroomu.
    Chudák Charlie, překvapilo mě že tyhle kariérní věci se evidentně v Americe řeší hned za tepla na funusu. A ta nahraditelnost že je za člověka náhrada hned co vydechne a všichni jak se díky tomu kariérně hnou. Ale co se týká hlavního příběhu série - tajných dokumentů, trochu mě mrzí že to tak nějak vyšumělo. Třeba se někdy v budoucnu dočkáme volného pokračování nebo pokračování, vůbec by mi to nevadilo.


    U těch
    dokumentů nešlo o ten únik, ale hlavně opět o to, jak by měli novináři dělat svou práci, a pak taky o poukázání na to, o co by se měli občané zajímat (co a jak dělá jejich vláda - výborná odpověď Neala na shrnutí obvinění, která mu hrozí: "Vypadá to, že vláda má spoustu zákonů, kterými se chrání před svými občany."), místo toho, aby špehovali celebrity.


    Rozloučení s Newsroomem bylo sladkobolné. Sice zpravodajství odsunuli na vedlejší kolej kvůli internímu příběhu, ale přesto tam bylo dost skvělých scén. Každopádně jsem moc ráda, že něco takového vzniklo. Na seznamu mých top seriálů už Newsroom je, a tak si zakážu litovat, že skončil. Ale o to raději se k němu budu vracet. Já jsem naopak ráda, že to Sorkin zavčasu citlivě uťal, místo aby to převzal jiný scénárista a seriál rozplizl do dalších sérií postupně klesajících kvalitou.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...


    V závěru obsahuje pár záběrů z chystaných seriálů, včetně GoT.
  • nejvíc se těším na True Detective ale nějaké další vypadají taky dobře
  • @DanielSvatoš Třeba GOT že =D
  • upraveno 21. prosince 2014
    @M1on to zrovna ani ne :D
  • the newsroom má u mňa obrovský rešpekt. trošku som prekvapený, že nedotiahli whistblower tému, ale mám pocit, že to vyjadrenie sa zostalo v tej rovine, - treba odvisielať, treba chrániť zdroj. posledný diel dojemný, vidieť, že to bolo osobné.
    celkovo naozaj unikátna vec, som vďačný, že to vzniklo.
  • Vena napsal(a):

    Black Mirror White Christmas. Wow, asi nejlepsi dil vubec, nemam slov. Takhle se delaj serialy. 10/10.

    Skvela cast. Manzel mal trosku vyhrady, ze uz vykradaju sami seba, ale mne sa to pacilo. Aj emotivne velmi silne.
  • ak je niekto ta spravna cielova skupina, nech nevynecha Silicon Valley. Ja nie som, ale manzel dal prvu seriu na jedenkrat na Stedry den do 4 rana :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Doctor Who Vianočný špeciál
    Takže zahodili skvelý a emočný koniec so starou Clarou, aby sa vrátila pre deviatu sériu? A vzhľadom na to, že Shona použila výraz Magician, tak som fakt čakal, že ona bude nová spoločníčka v epizóde S09E01 The Magician's Apprentice.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Netuší ktosi, kedy budú titulky k vianočnému špeciálu Downton Abbey?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Snad do/na Silvestra, pokud to dobře půjde.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Vďaka.
  • Už se tam objevil George Clooney (s šálkem nespressa) ???
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Clooney nebude v tom klasickém vánočním speciálu, ale takové taškařici, kterou nazvali Downton Abbey Text Santa. Je to hrozná blbost, ale pobavilo :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • @Nevada Koukám, že rodu Tudorovců se jenom tak nezbavíme :D
  • @Nevada On to někdo natočil? Vždyť ještě nevyšel třetí díl Teda je to Wolf Hall podle Mantelové (o Cromwellovi)?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @svoa00 Já si nestěžuju. Mám to období ráda. Navíc Damian Lewis, žejo :)
    Ale za nějaký výpravný seriál o Plantagenetech bych byla ještě radši, to jo.

    @brbr Jo, je to ono. Píše se to pod videem a tuším to tam i zazní ;)
  • @Nevada Aha, přiznávám, že jsem se ještě na ten trailer nepodívala :-)
  • JayJay
    upraveno 2. ledna 2015
    Everett_Young napsal(a):

    Nový TWD:

    Bastardi zkurvený, proč museli zabít nejlepší postavu hajzlové jedni? Tohle jim jen tak neodpustim, proč radši nemůže chcípnout blbka co pořád otravuje Daryla? Proč to musí místo ní odskákat další moje oblíbená postava :evil:
    Uff, tak o vánočních svátcích jsem dal TWD - těch 4 a půl série za méně než týden (navnadilo mě jak to dávají v TV, od 3 série to pro mě byla novinka a v prvních dvou sériích jsem beztak měl mezery)... Každopádně nářez - a mohu říct, že když (po 3 sériích běhěm dvou dnů) jsem si šel večerním šerem nakoupit něco jídla a jen sem tam se po ulici někdo ploužil, nebyl to úplně fajn pocit. :o)
    K tomu ze spoileru - nevím, mě nějak oblíbená nepřišla,...
    divná jo, ale jak moc divná je se ukázalo až v tomhle díle... a skoro jsem spíše čekal, že jí někam zavřou, ať si hraje se sestřičkou.

    Každopádně dva nejlepší faily celé série zatím jsou 1) Rick vracející se pro zbraně na "svou" stanici (když ji na začátku celou vybral) a Michonne vedoucí Rickovu skupinu do Woodbury (Ne, nenapadne jí zeptat se, jestli náhodou není TEN Rick
    (s Andreou putovala skoro rok Andrea vyprávěla a Rickova skupona se skoro nezměnila... a ta jména nejsou úplně z nejběžnějších), nebo třeba že když se bude střílet, že by se mohli pokusit nezranit takovou bloncku, kterou zná skoro rok...)

    PS: předpokládám, že poslední díl (5x8) tě taky nepotěšil... (jako mě rozhodně šokoval víc, než tebou zmíněný 4x14)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.