Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
1232233235237238394

Komentáře

  • @flanker.27 A v roli černého šermíře představujeme Tinu Turner, která je na tuto roli "Simply the best!" =D
  • si myslím že to bude nějaký guvernér kolonií :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Jaj, to bude super, dost pravděpodobně super blbý, ale děsně se na to těším. Miluju pohádky!
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Krisa No já taky, i když poslední dobou je přísun těch dobrých výrazně omezen.

    @Everett_Young Že by Tina Tina Tina, sladká blondýna prodělala až takovou změnu (pohlaví)? =D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @DanielSvatoš Když guvernér, tak jedině Arnold :)
  • upraveno 19. listopadu 2014
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Dreamer Jo, dokážu si představit, že vidět to s několika velmi specifickými přáteli a basou piv by bylo jistě nezapomenutelné, už jen ty rasové kombinace bílý otec + černá matka = asiat syn a podobně =D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 19. listopadu 2014
    Rovno dvaja z Hry o tróny :D
    A nie je tá Cinderella Rose z DA?

    BTW Trailer má perfektnú atmosféru. Akurát Madden tam vyzerá ako Edward Kalen a to nie je plus.
  • Je to Rose a myslim, ze jedna z tech sester je kuchticka Daisy :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @Jitka To som si ani nevšimol :D
  • upraveno 19. listopadu 2014
    "Rose" je asi to nejsympatičtější na traileru.
    "Robb" je Targaryan, dle barvy očí.
    Třeba je ten černoch otrok, aby to nevybočovalo z kontextu. :D

    Navíc se i hodí aby Popelku hrála stejná herečka jako Rose - matka(macecha) totální kráva a tatínek který odjíždí (asi guvernéra do Indie a zabít pár Sandokanů) =D
  • nezná někdo film na způsob Skryté identity ?
  • Jak podobný film myslíš? Třeba Obvyklí podezřelí
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Když pominu originál - Volavku, tak možná We Own the Night, Training Day. Jestli Ti jde o agenty v utajení, tak Krycí jméno Donnie Brasco.

    Volavka je výborná, ale po Departed už to nemá takový efekt, protože americká verze je čistá vykrádačka s pár (povětšinou zbytečnými) scénami navíc.

    Asie nabízí hodně dobrých gangsterských filmů, ale nevím, jestli jsi téhle provenienci přístupný.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. listopadu 2014
    Co takový Raid 2: Berandal :)
    Je to podobně o práci v utajení s tím, že posledních 40 minut je opravdu brutální akce





  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 20. listopadu 2014
    Problém Raid 2 je, že je plný ultraklišé sesbíraných z gangsterských filmů, které vrší jedno za druhým bez jakýchkoliv nápadů. Prostě to už člověk, který sleduje gangsterky, viděl 100x předtím a lépe.
    Akce je tam výborná, brutální, rychlá, ale taky dost stereotypní. Jako by si udělali dvě choreografie, které používají pořád dokola jen s jinými fackovacími panáky. Po stránce příběhu nuda, technické provedení akce prvotřídní, ale nijak objevné.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. listopadu 2014
    Já taky neříkám, že se mi to obzvlášť líbí, ale vymezené poptávce to odpovídá.
    Jinak fandou asijských mlátiček jsem nebyl a pravděpodobně se jím nestanu, přesto musím přiznat, že mě Berandal po akční stránce zaujal, především tím, že je opravdu intenzivní (a brutální) a nepomáhá si moc obezličkami jako střih a podobně.
    Ovšem jediným filmem o bojových uměních, o kterém můžu říct, že se mi opravdu líbil, je Kuro-Obi.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 20. listopadu 2014
  • @flanker.27: jestli to nebude tím, že v něm "hráli" opravdoví karatisti, takže se obešli bez přiblblých efektů. V podstatě i bez děje, ale tím si to člověk přece nenechá otrávit :-#
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Ugla Však právě proto se mi to líbilo.
  • Nasli sme ten najvacsi dojak nasich detskych cias - Annaudovho Medveda. Na youtube je to v ruskom zneni. Tiez si to pamatate?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    No jejej. Viděla jsem několikrát, navíc ho mám doma na DVD :)
  • upraveno 23. listopadu 2014
    @Hildegarda viděla jsem to několikrát a pokaždé mě to dostalo :) což mi připomíná, že už jsem to hodně dlouho neviděla.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Brány se otevírají
  • @Hildegarda Nepřipomínat, jednou stačilo. :'-(
  • @brbr Ked sme boli na zakladke a isli sme so skolou do kina, tak nam to premietali 2-3 krat. Dnesni nastnici to uz ale nepoznaju.
  • @Hildegarda Obávám se, že jsem to taky viděla v kině, možná taky fakt se školou.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Na Medvěda mám zvláštní vzpomínku. Tatínek mě vzal na Terminátora II, ale v kině to nějak popletli a pustili Medvědy. Až asi po pěti minutách to napravili, ale díky tomu jsem se o tom filmu dozvěděl a chtěl to vidět :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.