TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
Hra o trůny se chystá do vysílání na jaře roku 2011. Jaká bude její konkurence? Poradí si HBO s vycházející hvězdou na produkčním poli stanicí Starz a jejími projekty Spartacus, Pillars of the Earth a zejména pak fantasy Camelot? V pozadí bude jistě číhat i projekt od tvůrců Tudorovců Borgias. Nebo bude největším oříškem sesterský projekt Boardwalk Empire? Či překvapí někdo jiný?



Vím, některé seriály se časově přímo nepotkají, ale to nemůže diskuzi nijak škodit a to tu tu jde hlavně. Takže se nenechte omezovat těmihle mými žblepty. :-)
1224225227229230361

Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @svoa00 Dík. Ale radši vynechám. Už druhou sérii jsem dosledovala víceméně jen kvůli Lewisovi. Ta důra mi lezla na nervy hned v první :)
  • Supernatural 10×05- !!!Fan Fiction!!!
    CHUCK!!!

    :dance: :'-( :dance: :onfire: :dance: :king:
  • MissUtahraptor napsal(a):

    Supernatural 10×05- !!!Fan Fiction!!!
    :dance: :'-( :dance: :onfire: :dance: :king:

    @MissUtahraptor takhle vypadá pravá emoční rozpolcenost =D
  • @Everett_Young Ani ne. Ten druhý v podstatě brečí smíchy a ten v jednom ohni je prostě v jednom ohni... šťastně... :D
  • Kdo říkal, že se kouká na tu The 100 a jaký to je?
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Neviem či je to tou prestávkou, ale štvrtá séria DA sa mi páčila (ešte som nevidel špeciál). Síce to, ako zase musí byť Edith alebo Batesovci trýznení pre storyarc začína byť ohrané, stále oba príbehy mali čo do seba. A konverzácie Rosamund-Violet a Isabel-Violet perfektné.
  • @Gepeto Spíš konverzace Violet - kdokoliv :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @pavel Pravda, ale najčastejšie to boli tieto dve osôbky :D Mne sa páči, ako má Violet Rosamund prečítanú.
  • SOA
    sice jsem doufal, že Abel zabije Gemmu, alespoň Jax nebude za hlupáka až do konce
    :twisted:
  • @M1on
    Za mě dobrá epizoda, a ten konec byl skvělej. Je otázka jestli tomu Jax hned uvěří, nebo to budou natahovat až do finále. btw. jsem jediný komu se líbí Althea Jarry?
  • DW Finale - Co to mělo znamenat? WTF?
  • @Blackfish doporučuji ho zcela ignorovat :-D
  • Ale tak SheMaster byla zahraná parádně, stejně jako předchozí Master. Ale ten zbytek! :D
  • @Blackfish Ale jo, Missy byla taková příjemně charismatická, jen ten scénář byl trošku mimo.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @Blackfish @Everett_Young Scenáristicky aj herecky z celej epizódy bola snáď najlepšia scéna v lietadle o zabití Belgičanoch :D Tých pár replík. To sa mi páčilo.
  • Začala nová série Ripper street
  • @Everett_Young A titulkáři to neví.
  • sledovali jste někdo Most? já jsem viděla dvě série a koukám oni to dávají i v televizi, ikdyž bohužel s dabingem ....viděli jste i americkou a britskou verzi
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @M1on Jestli myslíš channinu, tak ví. Na serialzone má zapsaný status v rozpracovaných.
  • @Linda_Moon Britskou ani americkou verzi jsem neviděla a ani o to vzhledem k horšímu hodnocení nemám zájem. Tenhle trend mezinárodních předělávek, který zasáhl i seriály, považuju za mor. V Británii byl Most populární právě tou jinou atmosférou a bum, někoho v televizi hned napadlo, že to přenesou do bezpečnějších britsko-francouzských vod. Vím ale, že hlavní mužskou postavu v britské verzi hraje "Stannis" :D
  • svoa00 napsal(a):

    @Linda_Moon Britskou ani americkou verzi jsem neviděla a ani o to vzhledem k horšímu hodnocení nemám zájem. Tenhle trend mezinárodních předělávek, který zasáhl i seriály, považuju za mor. V Británii byl Most populární právě tou jinou atmosférou a bum, někoho v televizi hned napadlo, že to přenesou do bezpečnějších britsko-francouzských vod. Vím ale, že hlavní mužskou postavu v britské verzi hraje "Stannis" :D

    mě ty další verze taky nelákají, ale ta severská první je povedená, dokonce i ta druhá serie...
  • Tak jsem právě protrpěl poslední díl "seriálu" Zaklínač. Už vím, kde se kluci od HBO naučili tak skvěle zkurvit předlohu....

    Něco tak strašného jsem dlouho neviděl.
    1) Hned od začátku !!!úplně zbytečně!!! překrucují příběh a vymýšlejí si naprosté zhovadilosti, ať už jde o zaklínače samotné, nebo o postavy.
    2) Od kdy jsou zaklínači samurajové?
    3) Geralt - působí jako absolutní blb kterému nějakou náhodou spadl do ruky meč a on neví co s ním
    Marigold - ošklivý, tupý hospodský povaleč, který by nejspíše nesvedl ani tu poslední na mol zlitou holku co zbyla nezadaná na vesnické tancovačce.
    Yennefer - tak ta je tu ještě větší průšvih než oba dva hlavní pitomci dohromady. Ubrečená, hloupá slepice která pořád jenom kváká něco o tom jak geralta nemůže milovat a jaká je ve skutečnosti svině a bla bla bla
    4) příběh nudný až žádný
    5) kdo sakra napsal tak přihlouplý scénář plný patetických keců a hovadin? Pokud vím, tak přesně tomu se Sapkowski snažil vyhnout.
    6) Je to naprostá tragédie a každému doporučuji se tomu na kilometry vyhnout.
  • No, můžu říct, že pozdě. A dlooooohooooo jsem to rozdýchával.
  • ja som oneskorene zistil že sú vonku Peaky blinders, tak pozerám. ale tá angličtina bez titulkov je nemožná. hlavne keď hovorí tom hardy aka solomon. to je úplne iný jazyk :)
  • @Everett_Young pozdě, kdysi jsem to viděl...
  • Outlander - můj nový seriálový objev. Romantika z něj přímo tryská, ale na ty chlapy v kiltech a baretech se dobře dívá. :anxious: :oops:
  • brbr napsal(a):

    Outlander - můj nový seriálový objev. Romantika z něj přímo tryská, ale na ty chlapy v kiltech a baretech se dobře dívá. :anxious: :oops:


    To jsem objevila už před časem, souhlasím, že se na ty chlapy dívá dost dobře (teda hlavně na toho jednoho :twisted: ). Akorát jsem si přečetla i knižní předlohu, a to jsem dělat neměla, ztráta času (no, dobře mi tak, mohla jsem to čekat...). Myslím, že v seriálu z ní vymáčkli to lepší.
  • @Everett_Young Seriál Zaklínač rozhodně není dokonalý a má spousty chyb. Já osobně bych i nějaký klady našel. Hudba je výborná, Michal Zebrowski zahrál podle mě Geralta hodně dobře. A třeba díl s Renfri a její bandou se mě líbil ( v povídkách Menší zlo v seriálu už nevím jak ten díl nazvali ). Další věc je výprava, která se nedá srovnávat třeba s Hrou.
  • upraveno 19. listopadu 2014
    @Lara No, mi už ten seriál připadá dost na hraně (ale ne tak, abych s ním přestala :-), takže knihu opravdu ne.
    Co se toho jednoho týče, poněkud mě iritujou vlasy/paruka či co to je a až přespříliš maskulatury, asi :-k

    P.S: Ale teď jsem viděla šestý díl a ten konec mě docela pobavil.
  • Tento týždeň nemam veľmi čas pozerať seriály tak som sa dnes dostal k novej časti TWD a Agents of Shield. Tak táto časť TWD bol mega nudný hnoj. Asi neletím na vlne fandomu typka s kušou ale musel som celý serial rozdeliť na 3 časti lebo som zaspával. A najlepšie že už len 2 časti do konca? Mám pocit že sa zas nijako neposunuli.
    Agenti na druhej strane...asi najlepšia časť. Nikdy neviem čo čakať od Warda, Peggy neurazila ale ani nejak nepotešila. Fakt sa na to veľmi teším, a dúfam že dostanú aspoň nejaké cameo v Disney filmoch.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.