Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize

Včera jsem shlédl Zlatý kompas a musím povedať, že sa mi to páčilo.

Dobrá kvalita obrazu.

Zajímaví herci (Eva Green! s dětským hlasem) a jejich výrazné výkony.

Efektní vizuální podívaná.

Četl jsem i knihu (jen první díl) a s filmovou adaptací jsem velmi spokojen.

Kdybyste žili v tom světě, jakého byste asi měli daemona? :wink:

1230231233235236394

Komentáře

  • @pavel Proč na to lidi chodí proč? :wall: :wall: :-@
  • upraveno 7. listopadu 2014
    Tak dneska už je Blizzcone a panel s filmem začíná ve 23.00.(našeho času) :-D
  • kdyby nekdo nasel nelegalniho streamovače tak šup odkaz:d
  • Boli ste už niekto na Interstellar? Ja idem zajtra a mám prehnané očakávania, budú splnené?
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @JoeGyry Tak je trochu schlaď. Respektive, pokud jsi viděl 2001: Vesmírnou Odysseu a líbila se ti, tak se ti bude líbit i tohle. Jdeš do imaxu?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Já o Interstellar začala trochu pochybovat už po traileru. Nějakým záhadným způsobem se mi až do včerejška podařilo ignorovat skutečnost, že to točil Nolan. Takže mé očekávání spadlo dolů už o dva stupně.


    Podobně záhadným způsobem jsem doteď nevěděla o obsazení filmu o Alanu Turingovi. Po přečtení jmen Benedict Cumberbatch, Keira Knightley, Matthew Goode, Mark Strong a Charles Dance očekávání u Imitation Game naopak vyletělo až k těšení.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    U mě je Interstellar zatím na takových 8,5/10. Inception a Dokonalý trik se mi líbili víc. Ten film je velká pocta Kubrickovi a to že na tom dříve pracoval Spielberg je dost znát.
    Celý film je bez použití zeleného plátna. Samé praktické efekty, proto to vypadá tak oldschoolove jako Odyssea. Bylo tam několik dost povedených scén, a také jedna taková menší lekačna, při které jedna starší paní co seděla vedle mne málem dostala infarkt. Jen škoda, že ten konec je docela předvídatelný a není víc wtf.
    Jo a Zimmer tam do toho zase mlátí ve velkém stylu.
  • už tu někdo viděl toho "Instalatéra" ?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Dnes na ČT 2 ve 14.00 Harvey. Zítra na ČT 2 ve 21.40 Velká vlaková loupež. Dobře ČT. Dokonce už se lepší ve vysílacích časech.No, trochu.

    Ale klidně bych třeba Harveyho prohodila se stokrát ohranými mušketýry na ČT1...
  • upraveno 8. listopadu 2014
    Warcraft movie panel. Žádný trailer, teaser, footage :-( Pouze fotky a představitel Orgrima Robert Kazinsky má pěknej nástup.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @Nevada Imitation Game je názov toho filmu o A. T.? Už to bolo v kinách alebo ešte len bude?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Gepeto Teprve bude. V lednu, tuším.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @Nevada Díks
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Nemáte niekto dobré nemecké titulky pre Frozen?
    Die.Eiskoenigin.Voellig.unverfroren.2013.German.AC3.BDRip.XviD-M
  • upraveno 10. listopadu 2014
    @Gepeto se učím němčinu jo :D ja to taky zkoušel ale jak to je hnusný tak to se nedá a potřeboval bych doporučit nějakej film jako Počátek jsem na to včera koukal poprvý, zfouknutej jak svíčka a strašně jsem se na tom plavil tak vás něco nenapadá ?na dnešek v záloze mám Donnie Darko
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Zdrojový kód, Equilibrium, Dark City? Záleží v čem by to mělo být "jako Počátek".
  • @Nevada nevim abych to nechápal ale dobře se bavil :D
  • @Nevada mimochodem kouknul jsem na Clerks a dobrej nářez :)
  • @DanielSvatoš Koukni na Babovřesky. Nevím, jestli se u toho budeš bavit, ale je to taková hovadina že to je fakt nepochopitelný =D
  • a když už ty byl zmíněnej Duncan Jones ( WARCRAFT !!!!!), tak Moon
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 10. listopadu 2014
    @DanielSvatoš Nie, sestra si ju potrebuje preopakovať hravým štýlom, kým pôjde na brigádu. :D Tak chcela Frozen, Nema, Dobu ľadovú po nemecky s nemeckými titulami.

    Ja a nemčina never
  • interstellar je pekný film, oplatí sa vidieť. asi nemá zmysel porovnávať čo je lepšie. Netreba na to ísť ako na najlepší film všetkých čias. to nie je a ani nechcel byť. je to pekný autorský film, napriek prirodzeným podobnostiam.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...


    O něco lepší, ale pořád mi tam chybí ten "wow efekt", který jsem měla u prvních Avengers.
  • Mám náladu na nějaký "historický" film, na který se pěkně kouká, něco jako Marie Antoinetta od S. Coppoly? Nemáte nějaký typ? Děkuji :)
  • upraveno 12. listopadu 2014
    @Dreamer Waterloo jestli chceš válku Marii A. jsem neviděl takže nevim co je podobného :)
  • @DanielSvatoš válku snad ani ne, chystám se o víkendu kouknout na Vlákna, takže by to teď chtělo spíš něco na co se pěkně kouká :D
  • @Nevada díky moc, z toho si určitě vyberu :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.