The World of Ice and Fire – Svět ledu a ohně - Ice & Fire

upraveno 26. dubna 2013 v Svět ledu a ohně
imageThe World of Ice and Fire – Svět ledu a ohně - Ice & Fire

Podle posledních informací by měla vyjít 5. listopadu 2013 (Amazon.com uvádí dokonce 29. října) a měla by čítat 288 stran. Na internetu se již objevily první ukázky z knihy:

Read the full story here


1568101113

Komentáře

  • Neptejte se me kde, ale nekde jsem slysela prodejce knih, ktery sam rikal, ze e-book neni vhodny napriklad u encyklopedii
  • @Jitka Talpress na facebooku říkali že to jako e-book nechtějí, ale jestli po tom bude poptávka tak nejspíš stejně nakonec bude.
  • Jako hrda majitelka kindla bych si to sama jako e-book nekoupila
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Everett_Young napsal(a):

    no, dva měsíce jsou sice hezké, ale Tanci nepomohl v některých ohledech ani ten rok. Trošku se bojím, abychom se zase nedozvěděli nějaké ty perličky které originál postrádá (např. že Lancel je Cersein bratr nebo že Jon je dědicem Železných ostrovů). Takže souhlasím, také bych raději počkal, ačkoliv je fakt že vydání před vánoci je velice dobrý komerční tah.

    Tak nějak...
    Tady bude víc než kdy jindy nadmíru důležitá redakční práce. Nezbývá než doufat, modlit se, či tiše trnout v obavách (každému dle jeho libosti).
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Talpress na facebooku zveřejnil jednu ilustraci ze Světa ledu a ohně.
    (snad to uvidí i nefacebookáři)
    image
  • @Nevada a čo to má byť? Dragonstone?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Popisek tam není, ale řekla bych, že ano.
  • Vypadá to jako Minas Morgul :-D
  • Tak to je parádní obrázek Dragonstone, takhle měl vypadat ! :)))))
    I ta hlava draka v místě, kde je vchod je boží a ty "křídla" jako hradby... Opravdu to trocho připomíná zkamenělého draka...

    HBO ať se de vycpat se svou animací, kde na Dragonstone člověk o draka nezakopne.
  • Mne se teda tenhle Dragonstone moc nelibi. Taky mi to pripomnelo MM z Pana prstenu. Ten serialovej se imho poved daleko lip
  • Jsem taky oddanej Kindlu a neexistence e-verze mě jen tenhle týden odradila od dvou knih, ale tohle si tam vážně neumím představit.
  • PhoebeaPhoebea I see you
    upraveno 24. října 2014
    Já ji mám předobjednanou už rok a půl na book depository. Dnes mi od nich přišel mail, že je uvolněná a do 7 dní ji mám doma , juchů :)))
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Pokud bydlíš v ČR, tak počítej s delší dodací lhůtou. V srpnu/září mi od nich kalendář dorazil téměř za tři týdny.
  • nu, hlavně že dorazí :)
  • @Nevada pořád lepší než kdyby přišel až za rok =D
  • Gepeto napsal(a):

    Mirec napsal(a):

    kedy by ta knižka mohla byť v češtine ???

    Když slunce vyjde na západě a zapadne na východě...
    Tak velebnosti uz to vypuklo... cca 1 rok cakania to nie je az tak zle ..
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    image
  • ech, čakám dodanie netrpezlivo.....
  • upraveno 30. října 2014
    Moje už je taky na cestě... Na internetu se začínají objevovat obrázky z knížky a já skoro nemůžu dospat. :-)

    Aegon Dobyvatel
    image

    "Valyrian Couple" :-D
    image
  • upraveno 3. listopadu 2014
    dnes jsem objednala, tak snad ve středu :-)

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @sveva Tak zrovna tyhle obrázky mě moc nenadchly. Aegon nic moc a ta dvojice je jak z nějaké pohádkové knížky o zlých elfech :(
  • @Nevada čekal jsem že Aegon dobyvatel bude vypadat...já nevím, co třeba starší?
  • jako Targaryen má být nadlidsky krásný a v době dobývání mu bylo asi 28, tak akorát
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 30. října 2014
    @Everett_Young Při invazi do Západozemí mu bylo 27, tohle by ještě šlo. Navíc ta pověstná dračí krev... Prostě s přimhouřenýma očima by to mohlo být.

    Mimochodem, Martin opět při psaní dost přestřelil, když narození Aenyse a Maegora situoval až po dobytí. Rhaenys by tak rodila (možná dokonce poprvé) v cca 32 letech, Visenya dokonce (poprvé a naposled) téměř ve 40.
  • @Nevada No dost přestřelené jsou i velikosti a počty těch draků, ale o otm už se tu diskutovalo dříve.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    A na IF Wiki už se to plní hromadou nových faktů. Skoro se tam bojím podívat, abych zase nezjistil něco, co zboří základy mých další námětů na povídky :-k
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Na wiki teď platí do 27. listopadu zákaz přidávat věci z této knihy. Na můj vkus je to dost krátce, ale je to jejich boj.

    Nicméně i tady bych chtěla požádat čtenáře anglické verze, aby s novými informacemi zacházeli opatrně.
  • Já se budu jenom vytahovat, že ji mám, ale nic nevyzdradím ;-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.