Fan tapety na plochu

15678911»

Komentáře

  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @heavy_head Azúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúr =D
  • @Gepeto I v těch rozích? :-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    To není azurová, to je manderlyová ;-)
  • @Montezuma3 Oni měli ve znaku Poseidona? :-)
  • To je Ulmo ;-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @heavy_head To je už skoro tyrkys :P
  • upraveno 5. srpna 2014
    Jak to že jsem si tohohle topicu nevšimnul dřív?!? :applause:

    Zatím si dám asi jako tapetu toto: :weirwood:
    Rozhodně ne toto :oops: nemám rád Boltony ani růžovou :D

    Jinak samozřejmě Montemu chválím kvalitu grafiky. HBO by mělo sakra popřemýšlet o tom jaký žabaři pracují pro ně...
  • alek napsal(a):

    To je Ulmo ;-)

    =D
  • upraveno 10. srpna 2014
    Před časem jsem si v jiném topicu nechával radit ohledně výběru e-booku, takže si jí teď max užívám a hlavně přizpůsobuju. takže jsem našel využití i pro některý tapety z topicu a nutí mě to se pochlubit :)

    image

    Ani jsem nemusel upravovat do černobíle, ten display to nějak překouše. akorát jsem zesílil jas a hodně kontrast. Tak se můžete nechat inspirovat :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Kdyby jste chtěli něco nového na plochu, tak jsem na DA rozjel novou sérii :-)
    http://montezuma3.deviantart.com/gallery/57000832/ASoIaF-Wallpapers-2-0
  • @Monte Karstark některé motivy by se mi dost líbily na tričku :)
  • Tie sú krásne! Beriem Čierny les.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @Dreamer Však si jich taky pár na triko dám :-)
  • image

    @Monte Karstark Dík za předčasný vánoční dárek :-D dlouho jsem hledal něco tak akorát, nic moc geekovského, avšak tématického!
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @sfik rebel!

    @Monte Karstark Moc pěkné, palec nahoru. Konečně hezký znak Starků a ne ta příšera od HBO.
  • @Nevada Rebel bez příčiny, kterej neumí zmenšit obrázek aby tu pak lidi nemuseli půl dne rolovat můj post :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 11. prosince 2015
    aleprt, na plachty jsem si tady už celkem zvykla (zabíjela bych jen když je jich moc pod sebou) :)
    Blackfyre=rebel, jakožto přiznivec staré targaryenské dynastie jsem si nemohla pomoct :-D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @sfik Možná smazat "blackfyre" a draka trochu posunout nahoru, vypadalo by to lépe ;-) (alespoň na základní obrazovce)
  • @Monte Karstark mam na lumii win10 a problem man spis na tapete. Nemuzu pouzit tapetu s rozlisenim displeje, protoze ta se potahnutim displeje nahoru a dolu a do stran ruzne posouva. Takze se tapeta deformuje enbo ji kus chybi, takze to pusobi dost nekompaktne...
  • sfik napsal(a):

    @Monte Karstark mam na lumii win10 a problem man spis na tapete. Nemuzu pouzit tapetu s rozlisenim displeje, protoze ta se potahnutim displeje nahoru a dolu a do stran ruzne posouva. Takze se tapeta deformuje enbo ji kus chybi, takze to pusobi dost nekompaktne...

    To nebude problém tapety... :-D
  • @Everett_Young jeste nejsou ofiko vypusteny. Mam je jeste jako insider. Takze sem tam nejaky bug. Kazdopadne uz nikdy nechci androida. Apple mi prijde moc drahej vzhledem k tomu jan se k tomu chovam. Takze kdo premysli jaky mobil tak mrkvosoft je pro me jasna volba...
  • Taková pikoška ohledem chytrých telefónu. Odvtedy čo ho otec má, sa mu mama opakovane nemôže dovolať. T môjho to ide, ale z jej občas nie. A aby to bolo možné, musí otec niečo vo svojom mobile preinštalovať. Opakovane.
  • upraveno 12. prosince 2015
    @sfik Já bych zas nikdy nechtěl windows. Na počítači ho nepoužívám už víc jak pět let a vracet se k němu nehodlám ani na telefonu.
  • @StandazPorubhradu ale android není řešení, když se po pár měsících začne sekat. Navíc win mají pěkný dlaždičky a pod ně můžeš dát pěknou tapetu (abych nebyl off topic). Každopádně jsem nikdy na pc nepotřeboval nic víc než windowsy...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.