FC NEVADA DRAGONS
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.
Komentáře
A potom tam ma zas chalanov, ktorí nevedia hrať až tak dobre ale tatko je hlavný sponzor týmu, platí mužstvu výlety do Chorvátska a tak jeho decko musí hrať a dokonca sa musí hrať na neho, aby videl ako jeho dieťa dáva góly. Takéto deti ale vlastne ani hrať nechcú, chce to od nich len oco a tak sa stane že skončia hneď ako sa dostanú do dorastu alebo aj predtým.
pošlete je do háje Davču nesmíte prodat
Peniaze potom chýbaju v iných športoch , ktoré mame na lepšiej urovni..napr. hadzana a volejbal...
Mno, a zase tu gólovou nudu museli zachránit Němci :D