FC NEVADA DRAGONS
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.
Komentáře
(tak sa ta hra hraje) =D teraz ich už nikto nevyš**a tak ľahko ako kedysi Khal Daenerys.. :dance:
Teď vážně, Rusům to evidentně svědčí, že dostali toho Estonce, ale spíš asi dokázal zkrotit ty Ruský ega, což muselo být náročný...
Klasika, dva rychlý góly a pak lehárko. :wall:
No, jestli s nimi zítra prohrajeme, tak si z nás rusáci udělají marmeládu už ve čtvrfinále. :anxious:
Když to začlo tak jsem se lekl, že prohráváme pak přijdu a ono prohráváme 3: 1
Myslím, že se budu radši věnovat učení :D
a tam sa teda dá stávkovať na ešte lepšie veci ako napr. prvý roh alebo výhru v hode mincou :D